Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nabór do redakcji polskiej strony World of Warcraft!

88 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 16:11, Corw1n napisał:

> Tecon, Keroth... ludzie to jak zjazd rodzinny się robi :)


Teraz to juz mamy całą rodzinkę Black :* :D


teee gdzie z tym dziobem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis BWL do tej pory nie kojarzył mi się jakoś najlepiej. Po prawdzie wiele tam nie zaglądałem - raz, że nie było potrzeby, dwa, że kilka tekstów skutecznie mnie zniechęciło (jak choćby tragiczny poradnik dla paladyna). Ale wygląda na to iż wszystko zmierza ku lepszemu, wnioskując z powyższych wypowiedzi. I gdyby tylko nie chroniczny brak czasu, to pewnie byłbym skory do pomocy. W każdym razie - powodzenia.

P.S. Wydaje się, że na TVC mamy naprawdę sporą ekipę rodaków - choć jak przypuszczam większość z Was to Hordziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 18:06, Seaven napisał:

P.S. Wydaje się, że na TVC mamy naprawdę sporą ekipę rodaków - choć jak przypuszczam większość
z Was to Hordziaki. :)



Sporą?? 160 osob w naszej gildii :D + znajomi niezgildiowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest zakończenie nadsyłania prac? :)
Ja dopiero zacząłem tłumaczyć i nawet dobrze mi idzie. :) Tylko takie jeszcze ostatnie pytanko, w jakim formacie ma być tekst Np zapisany w Wordzie czy odrazu w e-maila pisać ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 22:41, Kamil.i.Maciek napisał:

Kiedy jest zakończenie nadsyłania prac? :)
Ja dopiero zacząłem tłumaczyć i nawet dobrze mi idzie. :) Tylko takie jeszcze ostatnie pytanko,
w jakim formacie ma być tekst Np zapisany w Wordzie czy odrazu w e-maila pisać ? :]


Nie martw sie, mozesz slac. Im szybciej, tym lepiej, ale nie musisz sie gonic :) Tekst wrzucaj od razu do maila, ja nie szukam ozdobnikow tylko dobrych tlumaczen :)


Seaven - jak cos w poradniku paladyna sie nie podobalo, to autor (Thando) podal tam maila i prosil o wnioski, krytyke i sugestie. Napisz do niego.
I tak, wiekszosc z nas to Horda. :] Jedyna sluszna strona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 17:38, Jcdx napisał:

Nie martw sie, mozesz slac. Im szybciej, tym lepiej, ale nie musisz sie gonic :) Tekst wrzucaj
od razu do maila, ja nie szukam ozdobnikow tylko dobrych tlumaczen :)


Wielkie dzięki za informację. :)
Teraz musze jeszcze poprawić stylistykę by to miało ręce i nogi, coś od siebie i będzie dobrze :]
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 17:38, Jcdx napisał:

I tak, wiekszosc z nas to Horda. :] Jedyna sluszna strona ;)


Właśnie, bo tylko w hordzie występują Taureny. A tylko Taureny mają takie piękne kopytka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować