Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji Sony – bądźcie z nami o 19:00!

25 postów w tym temacie

Mam nadzieje że będzie sporo nowego o Uncharted 3,o jakieś nowej produkcji Sucker Punch(bo mam nadzieje że coś nowego też będzie;)),normalnie to był by ZAJ******* dzień gdyby też ukazali nowy Heavy RainXD(może szykują niespodzienkę?=))Czekam na wszelkie info:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 19:00 pozostało jeszcze trochę czasu :) Linki do streamu macie w newsie, w razie gdyby nie działały postaramy się wyszukać sprawny przekaz i podzielimy się nim z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim interesuje mnie PS Vita :). Miło będzie też rzucić okiem na nowe filmiki z Uncharted 3.
Perełką byłby z pewnością nowy materiał z The Last Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nezły pokaz Sony:) Vita zapowiada się genialnie. Potem było trochę nudy, a na końcu gameplay Uncharted 3 zmiażdżył:) Szkoda że nie ma tego też na Xboxie 360:) Cóż tak jak się kupiło Xksa dla Gearsów tak kiedyś trzeba kupić PS 3 choćby dla Uncharted:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 20:29, Jarden napisał:

Gdyby nie gameplay z Uncharted 3 to uznalbym czas spędzony na oglądaniu tej pseudokonferencji
za całkowicie stracony.


Prawda, Uncharted 3 całkiem zmiażdzył konkurencję :) Po prostu Awesome ! :) Szkoda, że nie mam ps3 ;p Ale z tą ceną PSP to zrobily nas w konia ;p Pierwsze psp ma przecene do 400 zł a PSVita 250 E :) drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe hity Sony pokaże na TGS (bo Japonia) lub na E3 (bo rynek większy a i targi też ważniejsze). Na gamescom wszyscy wydawcy zostawiają popłuczyny i nie pokazują nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować