Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DotA 2 już oficjalnie. Jest pierwszy zwiastun

33 postów w tym temacie

Napaliłem się jak była pierwsza wzmianka o grze :D Teraz jeszcze bardziej, gdyż na trailerze pojawia się mój bohater - Razor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2011 o 15:14, Darkstar181 napisał:

Ech... może chociaż moje wnuki doczekają się Half-Life 3.


Nie piernicz Dukea doczekaliśmy nie :) ?


@gogiell

Patrz a wiedziałem, że ten straganiarz jest do kogoś podobny... a tu ci taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się obawiam, że jak wyjdzie DOTA 2, to gry takie jak HoN i LoL pójdą w odstawkę, ale to tylko moje zdanie :)

I jeśli DOTA 2 ma być za free, to na pewno będę grał tak, jak teraz gram w LoLa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 14:39, Mejste napisał:

> Może jeszcze tak z 3-5 razy oficjalnie zapowiecie tą grę ?
> Myślę że już wystarczy jak na jedną grę :P

Wiesz jak to jest, wszyscy o czymś wiedzą, o tym mówią, ale oficjalnie nic nie wiadomo.
Teraz już mamy do czynienia z faktem dokonanym, więc możemy mówić, że DotA 2 jest już
oficjalnie zapowiedziane :)

Taaa... to tak jak z FM 2012 od SEGI ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer bez polotu.
A co do samej doty to obawiam sie ze icefrog nie dorosnie do wlasnej legendy, jak dla mnie dota ma pare sporych wad jak np niektorzy herosi na agil, wygrywajacy gre samotnie na 25lvlu. Obawiam sie ze 2 bedzie identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defence of the Ancients to amerykański akronim którego odmienić nie sposób. Jeżeli Defence uznamy za rodzaj żeński, można próbować z DotA''y, DotA''cie itede, ale brzmi to siermiężnie. Nie skraca się DoT''y bo T w tym akronimie to tylko nędzne The.

Gdyby uznać Defence za rodzaj nijaki, odmiany wykonać się nie da tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 11:24, Ostrowiak napisał:

Defence of the Ancients to amerykański akronim którego odmienić nie sposób.


Oczywiście, że jest sposób. Skrótowce odmieniamy jak polskie rzeczowniki pospolite. Rodzaj w języku angielskim nie jest w ogóle brany pod uwagę. A więc DOTA, Doty (lub DOT-y), Dotę (lub DOT-ę), Docie, Dotą (lub DOT-ą)

Reguła:
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować