Zaloguj się, aby obserwować  
Taiffun

Lionheart - problemy

6 postów w tym temacie

Gram dzierżycielem, mam problem z Galileuszem tkwiącym gdzieś w lochach inkwizycji. Szukałem już ukrytych drzwi i przejść, wymordowałem wszystkim poza wielkim inkwizytorem który wysyła mnie do celi gdy atakuję. Znalazłem tylko ukryta komnatę w jego pokoju, ale byly tam tylko skrzynki. Jak dostac sie do Galileusza lub dalej w lochy inkwizycji? Albo jak pokonac te niebieskie magiczne drzwi?

Mam też problemy z questem Corteza. Ktora jaskinie Cortez ma na mysli mowiac o skarbie, nie mam nic zaznaczonego ani na mapie swiata ani na zadnej z malych mapek!

Aha, i przy czarach widze ze sa po cztery-piec miejsc na czary a ja wciaz mam tylko po jednym w kazdej dziedzinie, mam cierpliwie czekac, czy mozna jakos rozwinac te czary, cz tez moze musze ladowac wiecej pkt umiejetnosci w konkretna magie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisz się z tym pytaniem do oficjalnego wątku poświęconego frze a nie zaśmiecaj forum kolejnym niepotrzebnym tematem.Wyszukiwarka nie gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 19:50, Taiffun napisał:

Gram dzierżycielem, mam problem z Galileuszem tkwiącym gdzieś w lochach inkwizycji. Szukałem
już ukrytych drzwi i przejść, wymordowałem wszystkim poza wielkim inkwizytorem który wysyła
mnie do celi gdy atakuję. Znalazłem tylko ukryta komnatę w jego pokoju, ale byly tam tylko
skrzynki. Jak dostac sie do Galileusza lub dalej w lochy inkwizycji? Albo jak pokonac te niebieskie
magiczne drzwi?



W jedenj ze skrzyń będzie berło lochów .. ono niszczy takie krzyże które wysysają amne i przy okazjii te drzwi.

Dnia 25.04.2006 o 19:50, Taiffun napisał:

Mam też problemy z questem Corteza. Ktora jaskinie Cortez ma na mysli mowiac o skarbie, nie
mam nic zaznaczonego ani na mapie swiata ani na zadnej z malych mapek!


To będzie w lewym dolnym rogu mapy hmm chyba Lago Del Rio Ebro

Dnia 25.04.2006 o 19:50, Taiffun napisał:

Aha, i przy czarach widze ze sa po cztery-piec miejsc na czary a ja wciaz mam tylko po jednym
w kazdej dziedzinie, mam cierpliwie czekac, czy mozna jakos rozwinac te czary, cz tez moze
musze ladowac wiecej pkt umiejetnosci w konkretna magie?


Jak dodajesz w gałąz to automatycznie rośnie coś atm np masz gałąż życia to żeby lepiej leczyć dajesz w życie a potem w lecznicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nalaneży iść do dzielnicy portowej w barcelonie wejść do kanałów gdzie zgubił śię chłopczyka potem iść wzdłuż drogi i znalećść zejscie po prawe do takiej brazowej jaskini ( przed wejciem jest pułapka ) i potem zabijac karzdego żebraka którego spotkach z jednago ( nie wiem którego ) wypada miecz .wracasz i odajesz mu miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować