Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co-op w Battlefield 3 potwierdzony. Jest również nowy zwiastun z trybu multiplayer!

61 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Podczas niedawno zakończonej konferencji EA na targach gamescom, Patrick Soderlund i Karl Magnus z DICE oraz EA zaprezentowali tryb kooperacji w Battlefield 3. Pokazano również nowy trailer z trybu multiplayer.

Przeczytaj cały tekst "Co-op w Battlefield 3 potwierdzony. Jest również nowy zwiastun z trybu multiplayer!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy ciągle porównujecie CoD''a do BF''a? Jeśli coś się porównuje to produkty muszą być do siebie podobne.
A CoD z multiplayera jest bardziej podobny do CS''a aniżeli do BF''a (hermetyczne mapy, czysto zręcznościowa rozgrywka).

Zapowiada się cudnie. Zgrana ekipa jest, BF'y zamówione, byle do października ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pier***ę... Znów będę mógł wymiatać w myśliwcu :P A trailer - miazga totalna. Dla mnie to jest gra tego roku, kilku poprzednich i kilku następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem materiał w trakcie transmisji z konferencji. Cóż, muszę powiedzieć, że panowie z EA zrozumieli dwie rzeczy:
1. Nie można już więcej pokazywać poziomu, z którego materiały były serwowane w kółko i do obrzydzenia.
2. Musieli pokazać tym razem wersję konsolową, po wtopie podczas ostatniej imprezy. Inaczej panowie od MW3 mogliby mówić, że BF3 działa i wygląda dobrze tylko na PC, co odbiłoby się na sprzedaży w USA, gdzie większość zysków z gier przypada na sprzedaż na PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BC2 na mapie były 3 pkt kontrolne w conqescie tu jest aż 5! :3 Ale będzie ubaw, mi do tej pory nie udało się ogarnąć helikoptera a co dopiero ogarnac mysliwiec! Dla mnie bomba.
P.S. I prosze nie piszcie że cod się chowa, dla każdego co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:18, Headbangerr napisał:

Widziałem materiał w trakcie transmisji z konferencji. Cóż, muszę powiedzieć, że panowie
z EA zrozumieli dwie rzeczy:
1. Nie można już więcej pokazywać poziomu, z którego materiały były serwowane w kółko
i do obrzydzenia.
2. Musieli pokazać tym razem wersję konsolową, po wtopie podczas ostatniej imprezy. Inaczej
panowie od MW3 mogliby mówić, że BF3 działa i wygląda dobrze tylko na PC, co odbiłoby
się na sprzedaży w USA, gdzie większość zysków z gier przypada na sprzedaż na PS3 i X360.


Nie w USA, tylko we wszystkich zachodnich krajach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:34 fajny moment ;)

Nigdy w battlefieldzie nie ogarniałem latania samolotami. Mam nadzieję, że system zniszczeń będzie lepszy od tego w BC2. Ogólnie to kisiel w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ten cały gameplay w co-opie na PS3 nie zrobił na mnie większego wrażenia. Tekstury miejscami rozmyte, rozgrywka korytarzowa i taka jakaś... nijaka.

Natomiast trailer trybu multi wyrwał mnie z kretesem z siedzenia. I nie mówię tu bynajmniej o samej grafice, bo ta wiadomo, że będzie śliczna. Mówię o rozgrywce, skali walki no i...mrrr...myśliwcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom EA walneło z grubej rurki, nawet fajnie to wszystko wyglądało. Mi się marzy walka 100 vs 100. W tedy była by rozpierducha :) Co do konsolowej wersji, to nie ma co się łudzić. Najlepszego komfortu rozrywki na nich nie uświadczycie grając w B3. Słabsza grafa, płynność gry to tylko 25 FPS. Lepiej sprzedajcie konsole i kupcie srednią maszynę, która uciągnie B3. Bo szkoda na coś takiego czasu :) W sumie jestem pod wrażeniem, ciekawe co na to powie Activision. W końcu trzeba walczyć o klienta do końca nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gameplay z nowej mapy wygląda miodnie i cudownie, tylko szkoda, że takie akcje można robić jak się wyreżyseruje je :/ gdyby tak było normalnie to chyba nie oderwałbym się od monitora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:25, Tenebrael napisał:

Powiem tak: ten cały gameplay w co-opie na PS3 nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Tekstury miejscami rozmyte, rozgrywka korytarzowa i taka jakaś... nijaka.


Dokładnie. Trzeba poczekać na filmik z 360 - zapewne będzie trochę lepiej. Ponadto, nie wiem czy tylko ja, ale w niektórych momentach są problemy z płynnością. Mam nadzieję, że to wina alphy (bety; nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować