Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co-op w Battlefield 3 potwierdzony. Jest również nowy zwiastun z trybu multiplayer!

61 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2011 o 18:22, MrGregorA napisał:

> Widziałem materiał w trakcie transmisji z konferencji. Cóż, muszę powiedzieć, że
panowie
> z EA zrozumieli dwie rzeczy:
> 1. Nie można już więcej pokazywać poziomu, z którego materiały były serwowane w
kółko
> i do obrzydzenia.
> 2. Musieli pokazać tym razem wersję konsolową, po wtopie podczas ostatniej imprezy.
Inaczej
> panowie od MW3 mogliby mówić, że BF3 działa i wygląda dobrze tylko na PC, co odbiłoby

> się na sprzedaży w USA, gdzie większość zysków z gier przypada na sprzedaż na PS3
i X360.

Nie w USA, tylko we wszystkich zachodnich krajach ;p


Tak się składa, że nie we wszystkich. Głównie w USA, UK i Japonii. Poza tym w tych krajach są też ludzie, którzy grają na PC a jeśli wziąć pod uwagę ogólną populacja np w USA to wyjdzie, że jest ich sporo (chociaż wiadomo, że mniej niż na konsolach). Rynek PC ma i będzie miał się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby dali obsługę pada podczas sterowania myśliwcem. Sterowanie nim za pomocą klawiatury (albo - o zgrozo - myszki) na pewno jest mniej wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:08, gogiell napisał:

Wygląda fajnie, problem w tym, że skończy się to jak w BC2, czyli tragedią w polu "taktyki" i współpracy. Ja dziękuję, postoję.

To zależy czy ma się własną drużynę znajomych graczy ;-]

Film z multiplayera jest świetny, widać, słychać i czuć, że to pole walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:30, blackbeaver napisał:

gameplay z nowej mapy wygląda miodnie i cudownie, tylko szkoda, że takie akcje można robić jak się wyreżyseruje je :/ gdyby tak było normalnie to chyba nie oderwałbym się od monitora :)

Niekoniecznie wszystkie. To przecież zlepek scen z rozgrywek multiplayer umiejętnie ze sobą posklejanych, już w BC2 można było być świadkiem wielu fajnych akcji podczas zabawy - Helikopter w Ogniu, takie miałem nieraz skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wizualnie nie powala, kolejna gra szumnie zapowiadana, ze jest robiona na pc, a robia niewiele ponad porta z konsoli, gameplay tez jakis taki, samoloty lataja chyba 100km/h lol, w koncu mapy sa za male na mysliwce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:30, metronom napisał:

> gameplay z nowej mapy wygląda miodnie i cudownie, tylko szkoda, że takie akcje można
robić jak się wyreżyseruje je :/ gdyby tak było normalnie to chyba nie oderwałbym się
od monitora :)
Niekoniecznie wszystkie. To przecież zlepek scen z rozgrywek multiplayer umiejętnie
ze sobą posklejanych, już w BC2 można było być świadkiem wielu fajnych akcji podczas
zabawy - Helikopter w Ogniu, takie miałem nieraz skojarzenia.

Polecam zagrać w mod do Bf2 pt. "Project Reality" - tam "Helikopter w Ogniu" to nie zabawa, a część gry.
Od PRa czuć genialnym klimatem na kilometr. Sytuacje, gdy przez 3 godziny patrolujesz miasto (sporej wielkości!) szukając skrytek partyzantów, lub razem z drużyną przygotowujecie się do ewakuacji z miejsca akcji... miodzio
http://www.youtube.com/watch?v=XX7pgMWbU9w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:39, Damianuss1 napisał:

Ta gra to będzie coś pięknego. Myśliwce rządzą. Mam nadzieję, że w konsolowych wersjach
też będzie można nimi polatać i to w większej ilości niż 1vs1.


Przestrzeń dla myśliwców będzie taka sama jak na PC, jedynie piechota i pojazdy "ziemne" mają ograniczony teren działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 20:02, Kreek napisał:

Przestrzeń dla myśliwców będzie taka sama jak na PC, jedynie piechota i pojazdy "ziemne"
mają ograniczony teren działania...

Dzięki za info, czuję wielki sukces tej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:22, MrGregorA napisał:

Nie w USA, tylko we wszystkich zachodnich krajach ;p


Największe zyski ze sprzedaży gier i największa przewaga sprzedanych gier konsolowych nad PC-towymi jest właśnie w USA. Reszta to płotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:50, Headbangerr napisał:

Największe zyski ze sprzedaży gier i największa przewaga sprzedanych gier konsolowych
nad PC-towymi jest właśnie w USA. Reszta to płotki.

A nie w Japonii czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle.To wygląda zaje**ście.Grafika,ta akcja,czołgi i inne pojazdy ogólnie niezła sieka.Póki co narazie nie podobają mi się bronie.Zawiodłem się że pokazli to na ps3 jak jest to typowa gra pc-towa.Co kogo obchodzą fochy konsolowców.Twórcy nie będą przez co najmniej 3 lata jeszcze siedzieć w starej technologi bo konsolowcy bedą walić fochy.I tak ta generacja ma już pozamiatane.W 2012 znowu rynek gier przejmie pc i to nie jest moja sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 22:11, Kajmal napisał:

W 2012 znowu rynek gier przejmie pc i to nie jest moja sugestia.


Taaa, bo nagle graczom konsolowym zachce się porzucić systemy online, jakie mają konsolę na totalną decentralizację, jaka jest na PC.... Na pewno.

Dnia 16.08.2011 o 22:11, Kajmal napisał:

Co kogo obchodzą fochy konsolowców


Patrząc na obecną strukturę rynku, w której dominują konsole i przenośne urządzenia do grania - każdy szanujący się wydawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować