Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śnieżna lawina, szybki samochód i wartka akcja, czyli... nowy zwiastun Need for Speed: The Run!

25 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Najnowsza odsłona serii Need for Speed nie przestaje nas zaskakiwać. Zobaczcie pościg, w którym zmierzymy się nie tylko z przeciwnikiem głównego bohatera gry, ale i siłami natury!

Przeczytaj cały tekst "Śnieżna lawina, szybki samochód i wartka akcja, czyli... nowy zwiastun Need for Speed: The Run!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobili filmik to coś mi śmierdzi, że w grze to będzie nedza. Nie mogę poprosić arcade''owego nfsa, z wymagającymi trasami, a nie coś podobnego do Rigde Racera? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza lokacja w której NFS The Run nie wygląda jak gra ze sklepu spożywczego. I chodzi mi tu o gameplay. Na innych kamera była okropna, a model jazdy wyglądał na masakryczny. Po tym filmie uwierzyłem, że może coś dobrego z tej gry powstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:11, sinir napisał:

Te kamyki co spadają z góry są ze styropianu?


Na to wygląda, zdają się nie mieć żadnego wpływu na jazdę. Grę mogą uratować już jedynie dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:14, LESZ3u napisał:

> Te kamyki co spadają z góry są ze styropianu?


Kij z kamykami, samochód jadący 170 mil na godzinę po górskiej, oblodzonej drodze, to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:18, gogiell napisał:

> > Te kamyki co spadają z góry są ze styropianu?
Kij z kamykami, samochód jadący 170 mil na godzinę po górskiej, oblodzonej drodze, to
jest to.

Realizm? W NFS-ach? Przepraszam, jesteśmy znowu w 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:21, Dared00 napisał:

> > > Te kamyki co spadają z góry są ze styropianu?
> Kij z kamykami, samochód jadący 170 mil na godzinę po górskiej, oblodzonej drodze,
to
> jest to.
Realizm? W NFS-ach? Przepraszam, jesteśmy znowu w 2000?


Wiesz, tylko ja odnoszę wrażenie, że aby przejść tę grę, należy namęczyć się przy paru QTE, a następnie wcisnąć strzałkę do przodu. Coś tu jest nie tak, gdy w grze wyścigowej samochód non stop grzeje z pełną prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:24, gogiell napisał:

Wiesz, tylko ja odnoszę wrażenie, że aby przejść tę grę, należy namęczyć się przy paru
QTE, a następnie wcisnąć strzałkę do przodu. Coś tu jest nie tak, gdy w grze wyścigowej
samochód non stop grzeje z pełną prędkością.

Tak samo było we wszystkich NFS-ach od Undergrounda. Cóż, to arkadówki, nie symulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie przekonuje ten gameplay, raczej odpycha od zakupu gry ;p Taki powrót gry do MW byłby świetny :) swoją drogą, jeżeli blackbox znowu schrzani The Run, tak jak Carbona i Undercover, to ja chciałbym, żeby NFS''y robili ci od nowego HP i ekipa od Shifta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 20:06, KingShaq32 napisał:

Jakoś mnie nie przekonuje ten gameplay, raczej odpycha od zakupu gry ;p Taki powrót gry
do MW byłby świetny :) swoją drogą, jeżeli blackbox znowu schrzani The Run, tak jak Carbona
i Undercover, to ja chciałbym, żeby NFS''y robili ci od nowego HP i ekipa od Shifta.


Carbon?To on jest dla ogromnej liczby graczy najlepszym NFS''em Ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:02, gogiell napisał:

EA dobija kolejne gwoździe do trumny serii NFS. Szkoda.


Ja nie moge, o co Ci chodzi, jakiej trumny, ktoś tu się chyba zatrzymał na 2000 roku, NfS ma się świetnie czego wspaniałmymi przykładami są HP i spin off w postaci Shiftów. Owszem wcześniej Black Box robiło beznadziejne odsłony, ale to przedewszystkim dlatego, że robili gry w "kotickowy" sposob czyli jeden odgrzany kotlet kazdego roku. Teraz mieli dużo czasu na stworzenie pożądnego konceptu gry zaimplementowanie ciekawych rozwiązań, a silnik dostali od DICE wiec pewnie też chłopaki z DICE im w jakiś sposób pomogli, w końcu wsadzili do tej gry ciekawe fury i o wszem ma byc 200 km/h na liczniku na lodzie bo to arkadówka, a co do wciskania strzałki w górę to po pierwsze we wszystkich NFSach to bylo i bedzie a dwa przestańcie grać na klawiszach zacznijcie na padzie lub na kółku :P.

Też z chęcią bym się porozbijał podkręconą Suprą w Undergroundzie 3 wciąż liczę, że jednak zrobią ;]

Dared00 - tjuningi są fajne ;] proste i przyjemne.

Oczywiście to wszystko moja opinia, trzymajcie się koledzy kierowcy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 20:16, Priximo napisał:

Carbon?To on jest dla ogromnej liczby graczy najlepszym NFS''em Ever


Dla Ciebie i Twoich kolegów z podwórka? Szkoda, że dla wielu seria zaczęła się dopiero na NFSU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:08, Michal_Raven napisał:

A tutaj jeszcze gameplay z konferki EA: http://www.youtube.com/watch?v=txfnya8xn-c

ktos puszcza fireballe, czy to ta gra w ktorej zbieramy smocze kule? :P
widze ze nawet wyscigi ulegaja call of dutyzacji :), musi byc masa fajerwerkow, niedlugo nfs bedzie jednym wielkim qte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować