Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy trailer z Wiedźmina 2 na Xboksa 360

26 postów w tym temacie

WOW !!
naprawdę dobra robota :) a tak btw to zaintrygowała mnie ta scena na statku co Leto rzuca tą fiolke, ciekawe... może nowe DLC ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się, czy na obecnym PC jeszcze męczyć się z W2, ale po tym zwiastunie zmieniłem zdanie - poczekam, aż będę miał jednak nowy sprzęt. A muzyka zbyt pompatyczna jak na mój gust. Wolę pierwszy trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można powiedzieć to WOW.
Świetny trailer. Ładnie wygląda i fajnie zmontowany. Te cytaty fajnie wkomponowane w tło :)
Ale muzyyykaa!!
Gdzie jest ten kawałek? Na OST go nie ma :/ Genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nach to pewnie cześć outra albo jakiś dodatkowy filmik w trakcie jego opowieści.


Swoją drogą jak patrzę o ile usprawniono patchami W2 od czasu premiery gry w czystej wersji 1.0, to czuje się jak bym dostał Betę za prawie 3 stówy [zwłaszcza, że pewnie to nadchodzące 2.0 wniesie proporcjonalnie tyle zmian co ER do pierwszego Wieśka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest moc, a dodatkowo kilka nowych scen. W końcu pokażą sposób w jaki królobójca zabiła swoją pierwszą ofiarę. Będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co to? Przecież te DLC i tak były dodane w patchach. Nie za bardzo rozumiem czym tu

Dnia 17.08.2011 o 11:19, Phobos_s napisał:

się CDP chwali.


Nie będę im tego wytykał, bo takie "chłyty marketingowe" to stosuje każdy deweloper/wydawca ;-)

Rozczarowany jestem czym innym... Po tych szumnych zapowiedziach wersji 2.0 spodziewałem się jakiegoś "quest packa" lub czegoś w tym rodzaju, a tu...

... dostaniemy arenę, gdzie będziemy napieprzać w potworki - czysty h&s... Ech :/ Owszem, to nawet byłby fajny pomysł (pomijam już fakt, że to kopiuj-wklej z innych gier - mocno mi tu zajeżdża hordą z GoW2 lub survivalem z L4D2 albo DoW 2), gdyby to było w multi, z ekipą kumpli. Wrzucenie czegoś takiego do singla to jakieś -10 do dobrej zabawy i ogólnie ogromne ograniczenie potencjału - coś co mogło być super, będzie nudne i nijakie :/ Coś takiego sprawdza się tylko i wyłącznie w multiplayerze - wtedy to ma sens :). W singlu to nieporozumienie.

Całe szczęscie, że CDP nie chce za to kasy, bo to już by była bezczelność. Jeśli dalej mam być szczery, to już tylko jeden mini-quest (całkiem zabawny) z patcha 1.3 bije tą całą "arenę" na głowę.

Ogółem - z dużej chmury mały deszcz, ech ale marketingowców mają świetnych - "zrobić coś z niczego", to jednak też trzeba umieć. Całe szczęscie, że przynajmniej dorzucą kolejne poprawki - tak to trzeba potraktować, jako kolejnego patcha i tyle. Support przynajmniej mają na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 11:15, Pietro87 napisał:

Nach to pewnie cześć outra albo jakiś dodatkowy filmik w trakcie jego opowieści.

raczej intro, w końcu wszyscy wiemy co spotkało demawenda, zaś możliwość rozwiązania akcji w epilogu wyklucza by akcja z fiolką toczyła się po właściwej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 11:19, Phobos_s napisał:

Po co to? Przecież te DLC i tak były dodane w patchach. Nie za bardzo rozumiem czym tu
się CDP chwali.

Czyli jakby nie dali ich za free w patchach tylko kazali za nie sobie płacić, to już by było ok? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 11:37, Lordpilot napisał:

... dostaniemy arenę, gdzie będziemy napieprzać w potworki - czysty h&s... Ech :/ Owszem,
to nawet byłby fajny pomysł (pomijam już fakt, że to kopiuj-wklej z innych gier - mocno
mi tu zajeżdża hordą z GoW2 lub survivalem z L4D2 albo DoW 2), gdyby to było w multi,
z ekipą kumpli.
Wrzucenie czegoś takiego do singla to jakieś -10 do dobrej zabawy
i ogólnie ogromne ograniczenie potencjału - coś co mogło być super, będzie nudne i nijakie
:/ Coś takiego sprawdza się tylko i wyłącznie w multiplayerze - wtedy to ma sens :).
W singlu to nieporozumienie.

nie zgodze sie, wydaje mi sie, ze to bedzie cos jak w batman arkham asylum, byla arena single i nikt nie narzekal :)

Dnia 17.08.2011 o 11:37, Lordpilot napisał:

Całe szczęscie, że CDP nie chce za to kasy, bo to już by była bezczelność. Jeśli dalej
mam być szczery, to już tylko jeden mini-quest (całkiem zabawny) z patcha 1.3 bije tą
całą "arenę" na głowę.

jeszcze nie widziales areny a wiesz ze bedzie do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 11:38, CharonPL napisał:

Czyli jakby nie dali ich za free w patchach tylko kazali za nie sobie płacić, to już
by było ok? ;D


Co? A kto tu pisze coś o płaceniu? Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)
Chodzi mi o to, że chwalą się, że dają coś, co i tak już raz dali. Dokładnie jak napisał Lordpilot, robią coś z niczego.

@Lordpilot

Właśnie ja też myślałem, że będzie coś nowego, jakiś większy quest czy coś w stylu przygód z ed. rozszerzonej W1. Ta Arena to jakieś nieporozumienie i jedyne co się zapowiada ciekawie to ten Dark Mode ale to też żaden specjalny dodatek.
Ogólnie bida z nędzą. Choć fajnie, że cokolwiek kombinują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować