Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Darksiders 2 - wrażenia z prezentacji

31 postów w tym temacie

No ej, to są DWUGŁOWE SMOKI-STEROWCE PO KTÓRYCH POMYKAĆ MOŻNA NA PŁONĄCYM KONIU. Ta gra jest zbudowana z geniuszu!

P.S. Ale brakuje dinozaurów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2 jest jedną z tych produkcji, które kupię w ciemno. Po genialnej jedynce po prostu nie widzę możliwości, by Vigil tą grę spieprzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po darksiders 1 mam ochotę na więcej, na pewno kupie. A jeszcze kwestia fabuły, niby jak ma przebiegac rownoczesnie z jedynką skoro(moze to byc spojler) pozostali jeźdźcy pojawiają się dopiero na końcu gry??
A graficznie będzie identycznie, mogę w to uwierzyć, gdyż jedynka miała tylko do wyboru rozdzielczośc w opcjach graficznych i mogę tu nawet przytoczyć wymagania, bo wszystkie porty konsolowe THQ (np. Space Marine) są dobrze zoptymalizowane ale bez graficznych bajerów, więc was odsyłam do wymagan darksiders 1 czy SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz drugi zagrywam się w część pierwszą. Gra ze wszech miar świetna - gameplay, projekty lokacji, przeciwników i samego Wojny, fajne bronie i umiejętności. Mam nadzieję, że Śmierć nie zostanie jedynie "sklonowany" w tym względzie i będzie miał swoje własne unikatowe zdolności (po części artykuł dowodzi, że tak będzie, co mnie cieszy).

Mariusz178
> A jeszcze kwestia fabuły, niby jak ma przebiegac rownoczesnie z jedynką skoro(moze to byc spojler) pozostali jeźdźcy pojawiają się dopiero na końcu gry??
Jak mówili kiedyś twórcy - Apokalipsa jest tylko jedna.
Być może będzie tak, że pozostali trzej Jeźdźcy zanim dotarli do Wojny również musieli komuś dokopać, rozwikłać jakąś tajemnicę, przebyć jakieś lokacje - możliwości jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Darksiders popełniono tylko jedną zbrodnię: wprowadzono areny, na których ćwiczyło się walkę. Potem się jakieś oko zabijało, czy co to tam było.

Dwójka na pewno będzie super, ale zagram za rok na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie trochę kwestia upraszczania poziomów, przecież nie są one w jedynce jakoś specjalnie skomplikowane, poza tym od czego jest mapa. Ludzie robią sami z siebie leniwych idiotów, a potem dziwią się, ze dostają upraszczane (na ich życzenie) gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

licze na jakieś dodatkowe zadania poboczne, a swoją drogą mam nadzeje, że zrobią kilka porządnych dodatków przed trójką, mogą np. skończyć te dwa dodatki które miały powstać do jedynki, bo nie wiem jak wy ale ja chciałbym odwiedzić wyspy skellige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beda zadania poboczne, drzewka umiejetnosci (a wiec rozne spece m.in. spellcaster, melee itp), a sam swiat ma byc ponoc okolo 4 razy wiekszy (4 krainy kazda mniej wiecej wielkosci Darksiders 1 a w kazdej inna frakcja m.in. anioly, demony,"the Makers" czyli rasa ktorej przedstawicielem jest Ulthane no i chyba o ile dobrze pamietam krolestwo zmarlych) te smoki-sterowce to behemoty ciagnace statek na ktorym o ile mnie pamiec nie myli znajduja sie npcs ze swiata umarlych wlasnie,poza tym Śmierc posiada zupelnie inne umiejetnosci, Wojna byl tankiem a tutaj mamy cos w rodzaju rogue, szybki, zwinny, ma miec podobno kruka (odpowiednik "peta" jakim byl the Watcher w 1) ktory bedzie wskazywal droge i inna ciekawostka podobno ma angielski akcent ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze co do fabuly(SPOILER) - Śmierc ponoc ma cos wspolnego z zaglada swojej rasy i bedzie cos w rodzaju konfliktu wewnetrznego glownego bohatera heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzućcie do tego walkę, która wydaje się bić na głowę wszystkie wydane do tej pory gry hack&slash, a w efekcie otrzymacie pięknego motyla o nazwie "Pretendent do gry roku", który wyrósł ze średnio przyjętej poczwarki, jaką był pierwszy Darksiders. Zdecydowanie czekam, choć wcześniej gra interesowała mnie tyle, co imieniny brzydkich koleżanek.
Z tego można wywnioskować, że D2>D1

https://www.facebook.com/grampl
Widzieliśmy przed chwilą Darkness II i Borderlands 2. Pierwsza gra będzie najprawdopodobniej cicho chlipać w cieniu jedynki, ale sequel przygotowywany przez Gearbox wygląda świetnie!
A z tego, że D1>D2

Fajna rozbieżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjarałem się, nie ma co! Aha taka sprawa. Wie ktoś może czy będą DWUGŁOWE SMOKI-STEROWCE, PO KTÓRYCH BIEGA SIĘ NA PŁONĄCYM KONIU? Bardzo mi zależy na tym elemencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować