Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - kompletna i oficjalna lista rodzajów broni

65 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2011 o 13:04, CrysisPl napisał:

Spoko arsenał:DW porządnych strzelankach powinno być solidne i porządne wyposażneie a
to ma być gra legenda;)Brakuje mi tylko rewolwera,Desert Eagle,MP5 ZAJ***** by było:/Ale
cieszmy się tym co mamy jest dobrzeXDCzekam teraz tylko na liste pojazdów i wszelkich
innych wehikółów i gadżetów i będzie perfectXD

T44 to pewnie jakiś rewolwer Taurusa na .44 Magnum. MP412 to również rewolwer.
Tak szczerze mówiąc to trochę jestem zawiedziony. Zależy wszystko jaki będzie stopień customizacji i wykonania modeli broni. W BF:BC2 to była masakra. Wszystkie bronie wyglądały jak ze styropianu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:36, Priximo napisał:

Nie ma AK47 :(


Za to będziesz miał AEK który skutecznie cię zniechęci do klasy Assaulta na początku >:]

Ew. zostanie RPK, w BF2 miło się grało Supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Mp5tki? :( Plus marzy mi się Hk33.

Ludzie ale pieprzycie..
Podział na karabiny szturmowe i karabiny jest okej ale.. sam podział, bo nazwy nie. Karabiny szturmowe - karabiny automatyczne. Karabiny - karabinki automatyczne. Inna sprawa że są źle porozdzielane bo: Ak74 to karabinek automatyczny, a nie karabin automatyczny ale.. patrz ostatnie zdanie w tym poście.
Karabiny snajperskie -> karabiny wyborowe, które też powinny być podzielone: na karabinki wyborowe, karabiny wyborowe, wielkokalibrowe karabiny wyborowe. Tylko po cholerę się rozdrabniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:56, byverter napisał:

Tutaj są te karty. Są tam też akcesoria do broni i pojazdy
http://www.gamepur.com/news/4958-battlefield-3-complete-weapons-and-vehicles-list.html


OH... MY.... GOD!!! Ja pierdziele tego ustrojostwa jest tak dużo że te moje 350h online w BC2 wydają się pryszczem żeby obczaić i dobrze się zapoznać z każdym "bajerem"z listy.

Jak dla mnie nie można tego nazwać modem do BC2 jak niektórzy piszą. Wszystko mamy nowe, od silnika począwszy przez animacje, wygląd żołnierzy, filtr kamery czy też wygląd otoczenia a na broni skończywszy. Np mapki w BC2 po dłuzszym graniu wydają mi się sztuczne, nie realne. A w caspian border mamy stacje benzynową, ulice, rzeczkę itd Wygląda to mega relistycznie. Coś czuję że zasłużona w bojach płytka z BC2 wyląduje na półce i będzie tam odpoczywać już przez resztę swych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:05, Lord_Vaillur napisał:

Pisolety automatyczne:
P90
P90TR
MP7
UMP-45
PDR
PP2000

kogo tak porabalo ?!??!?! pistolety - od kiedy ump 45 to pistolet :) i cala reszta to
jakis joke rozumieme ?


Pistolet Maszynowy = SMG

Mało tych broni, miało być więcej niż w Bad Company 2, a ich ilość jest porównywalna i nie ma AK-47...

Ogólnie bronie mi się nie podobają, jedynie pistolety są fajne, a Lekkie Karabiny Maszynowe to porażka i snajpery zresztą też :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:25, Henrar napisał:

Czekam na listę broni w najnowszym MW3,


To otwórz sobie MW 2 i zajrzyj do menu tworzenia klas -.- Nie zastanawiało Cię to, że nikogo nie obchodzą bronie z mw3, bo w 99% będą takie same? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 14:23, Stalker69 napisał:

Nie ma Mp5tki? :( Plus marzy mi się Hk33.

Ludzie ale pieprzycie..
Podział na karabiny szturmowe i karabiny jest okej ale.. sam podział, bo nazwy nie. Karabiny
szturmowe - karabiny automatyczne. Karabiny - karabinki automatyczne.

Polecam zapoznać się. Szczególnie co oznacza po Polsku automatyczny:
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0BwiH9lNsdxTZNDM4NjUxMzUtNjZlZS00MGE0LTgyMjktZDJiODc1MTVmMjNh&hl=en_US

Ten przetłumaczony podział jest bez sensu: SCAR-H to karabin, a np. M16A4 to karabinek. W oryginale było Assult Rifles oraz Carbines co w angielskim nazewnictwie oznacza wersję ze skróconą lufą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 14:52, KloniskO napisał:

To otwórz sobie MW 2 i zajrzyj do menu tworzenia klas -.- Nie zastanawiało Cię to, że
nikogo nie obchodzą bronie z mw3, bo w 99% będą takie same? :)

Czyli dokładnie taka sama sytuacja jak w BF3. 99% broni było wcześniej w BF2 lub BC2. Trudno uwierzyć, że strzelanki rozgrywające się współcześnie mają tę samą broń, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma AK47? Bo oryginału już nikt nie używa w wojsku? :]
Nasz milusiński ukrywa się pod nazwą
AK74M

Wersja skrócona ma literkę U zamiast M i ma ją engi.

Generalnie - użyjcie google image i poznacie parę niespodzianek. Prócz powyższej - ASVAL czyli VSS bez lunety. W BC2 dwa magazynki w kieszeni to kiepski żart.
Nie ma SPAS?

Ciekawe - Battle Rifles?

I co z medem w asfalcie - apteczka jako dodatek czy ścieżka, która zamyka inne ścieżki rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Lista niby bogata, ale mogli by tu sporo uzbrojenia jeszcze dodać, kilka nowszych (Ultimax''a chociaż) i kilka starszych (Desert Eagle, MP5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować