Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Diablo 3 wreszcie zawita na konsole?

75 postów w tym temacie

Większość będzie raczej po prostu obchodzić to że nie będzie to PCtowy exlusive.

Ja tam mam PS3 ale wolałbym żeby ta gra nie wyszła na konsole, ale jak ma wyjść to w ostateczności po premierze na PC, przynajmniej wersja na PC nie ucierpi i nie będzie posiadała jakiś uproszczeń itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2011 o 19:36, Pietro87 napisał:

A to producent musi coś dodatkowo robić co by gracze czekali na jakakolwiek grę ?
Nie przypominam sobie, żeby jakoś specjalnie Rockstar czy inne studia cokolwiek oprócz
zwykłej kampanii marketingowej swoich produktów "dla graczy robiły" ?

Może maja do ciebie zapukać i poprosić szanownego pana o oczekiwanie na ich tytuł ?


Jakie dodatkowo? Jeśli producent nie istnieje w danej generacji sprzętu, to znaczy, że z pierwszą grą, którą na niego wyda - będzie debiutantem. A jaki to będzie debiut - no, to się okaże dopiero po tym jaka będzie gra, której to będzie dotyczyć.

Mogę zaoferować producentowi czy wydawcy kredyt zaufania - ale dopiero po tym, jak mi się spodoba POPRZEDNIA gra tej firmy. W przypadku Blizzarda nie ma o czym mówić. Ten producent nie wyprodukował żadnej gry na będące obecnie w sprzedaży w konsole - a skoro tak, to nikt nie wie jak sobie poradzi tym razem.

To jest elementarna różnica między nim, a wspomnianym przez Ciebie Rockstarem. On nie tylko reklamuje swoje gry. Je da się kupić. Da się w nie zagrać i zobaczyć, co zostało zrealizowane i w jaki sposób.
Blizzard? Gra NIE ISTNIEJE. NIE MA z niej żadnych materiałów pochodzących oficjalnie z konsol. Żadnych zrzutów ekranu, filmików z rozgrywki, trailerów. Zero. Null.
I w tej sytuacji ja mam stawiać Blizzarda na piedestale? Mam go traktować tak samo jak inne firmy, które dla graczy konsolowych stworzyły lubiane i grywalne pozycje? Chociaż ta firma zupełnie nic nie zrobiła?
Coś tu jest chyba zdecydowanie nie tak.

Odpowiadając zaś na pytanie: OCZYWIŚCIE!
Ja nie mam żadnych zobowiązań wobec Blizzarda. Nic nie muszę. To on ma mnie przekonać, żebym kupił jego grę - publikując interesujące mnie materiały. Jak nie będzie tego robił, to od razu postawię na nim krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:28, Krzych_Ayanami napisał:

To on ma mnie przekonać,
żebym kupił jego grę - publikując interesujące mnie materiały. Jak nie będzie tego robił,
to od razu postawię na nim krzyżyk.


Trudno, żeby mieli publikować coś, czego zapewne jeszcze nie mają i się wcale nie zdziwię, jak do końca roku mieć nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:33, Bambusek napisał:

Trudno, żeby mieli publikować coś, czego zapewne jeszcze nie mają i się wcale nie zdziwię,
jak do końca roku mieć nie będą.

Nawet jak mają coś, to i tak tego nie pokazują, bo wiedzą, że nie wyrobią przed końcem następnej generacji. Blizz nie nadaje się do tworzenia gier na konsole, bo robią je po prostu za długo :)
@palpatine:
Dla samego Diablo na PSV byłbym wstanie to kupić. To by była miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:38, Henrar napisał:

Nawet jak mają coś, to i tak tego nie pokazują, bo wiedzą, że nie wyrobią przed końcem
następnej generacji. Blizz nie nadaje się do tworzenia gier na konsole, bo robią je po
prostu za długo :)


Jeżeli wciąż dopiero zbierają zespół to najpewniej tak będzie. Chyba, że się dogadają z MS w kwestii Live a BN, konwersja z PC na X''a powinna być nieco szybsza niż na PS3. Chociaż w przypadku Blizza "szybsza" nadal oznacza 2 lata najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:04, Puszek01 napisał:

totalny idiotyzm.

Idealny przykład negatywnej "polaczkowatości".
Mogę w ciemno zgadywać, że nawet nigdy nie miałeś w domu żadnej konsoli, może nie licząc pegasus.
Hurr durr, tylko PC się liczy, konsole to niedobry diabeł, same każuale, niszczą gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest proste chcesz mieć Diablo 3 na konsole dokup sobie myszke i klawiature bo dlaczego miało by to wyglądać inaczej niż na pc bez kursora (łatwiej/trudniej ?) jeśli by miało mieć wspólny battlenet to wszyscy niech grają tak samo
Jak dla mnie diablo na konsole było łatwiejsze niż na PC (ale to tylko moje zdanie)

PS i tak moim zdanie powinno być ze wszystkimi tytułami crossowymi PC/konsole
również w drugą stronę jeśli gra jest na pada (konsole) dokupić trzeba pada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wiele gier lepiej gra się na konsolach, ale Diablo? Sądzę, że ta gra straciłaby wtedy swój urok. Z drugiej strony, Blizzard nie tworzy tandety, więc na pewno postaraliby się, aby wersja konsolowa była majstersztykiem. Ciekawie, ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:51, Bambusek napisał:

A ja się tylko zastanawiam, czy ww3pl podobnie martwi się o brak możliwości grania na
platformie, na której ktoś czuje się najlepiej i nie posiadania wyboru kiedy jakaś gra
ma ominąć pecety. Naprawdę ten patos można było sobie darować.

Szczerze? Tak. Cenię sobie wybór, mając trzy platformy, ale wiem, że są osoby, które mają albo za słabe komputery, albo zwyczajnie nie mają konsol. Multiplatforma rozwiązuje sprawę.

Dnia 17.08.2011 o 19:51, Bambusek napisał:

Wyjdzie na konsolach - niech wychodzi. Nie wyjdzie - don''t care. Wersja PC będzie i jest
priorytetem, to najważniejsze. Potem mogą nawet na gameboya wydawać.


>Czyli dowiedzieliśmy się tyle co nic (znaczy absolutnie nic nowego, "silny zespół który ma sprawdzić >możliwość konwersji" zbierają już od kilku miesięcy). Ale za to kolejny flejmogenny news jest, licznik >odwiedzin wzrośnie, job well done.
Sprawdzanie możliwości konwersji przez zatrudnianie kosmicznej ilości i samo portowanie gry? Wybacz, ale faceci na QA zbyt wyraźnie wskazywali na to, że gra na konsolach rzeczywiście się pojawi - i ten entuzjazm starałem się przekazać głupimi cytatami z konferencji.

Za ogólną i chaotyczną treść posta przepraszam - zrozum, proszę. Gamescomowe zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:51, Bambusek napisał:


w kwestii uzupełnienia - dość powiedzieć, że zespół konsolowy to oni mają od czasów poprzedniej generacji (ktoś pamięta SC Ghost?), a że nic z tego do tej pory nie wynikało to jest zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorośnij o.0
Co ty wymagasz po notce prasowej na temat konsolowego D3 całego Dev Dairy...
Nie jeden debiutant szedł w rynek konsol i jakoś nikt tak o byle co kopii nie kruszył.
A kto ci każe stawiać Blizz na piedestał ?
Wiadomo, że grę będzie się oceniać po tym co pokażą w materiałach prasowych, jeśli w ogóle D3 na konsole powstanie.

Ale walić jakieś postulaty, żeby jeszcze coś specjalnego robili, bo wchodzą na konsole obecnej generacji jako debiutanci, to dziecinne i śmieszne.

Idź walnij taki sam postulat na stronie CDP która w obecne generacje konsol wchodzi z Wiedźminem 2 jako debiutant, niech zrobią coś specjalnie dla ciebie [albo najlepiej niech się cofną w czasie razem z Blizzardem i zrobią jakąś grę na konsole, co byś miał po czym oceniać daną firmę na rynku konsol.... zaprawdę godny podziwu wypaczony obraz rzeczywistości]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"... A tym czymś jest Diablo 3, drogie dzieci."
Wydaje mi się że ktoś tu próbuje podrabiać styl news-ów Zaitsev-a niestety słabo to wychodzi...

"Można narzekać, że seria, która do tej pory była rdzennie PC''towa"
Pierwsze Diablo było na PlayStation...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 na konsole niech sobie bedzie ale lebki nie pograja na BN 2.0 gdyz panowie z MS i SONY nie dopuszcza aby och konsola byla podlaczona pod inna platworme niz ich wlasna. A nawet jesli beda miec multi to tylko wewnatrz wlasnej platwormy a co za tym idzie Blizz zleje je bo zyski bedzie czerpac z BN, przyklad turnieje na Blizzconie gdzie top gracze beda grac na PC a nie na konsoli. A dla fanboyow tak mam X360 ale mimo wszystko D3 i konsole to nie bedzie zbyt duzy sukces bez dostepu do battle netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 21:20, ww3pl napisał:

Sprawdzanie możliwości konwersji przez zatrudnianie kosmicznej ilości i samo portowanie
gry? Wybacz, ale faceci na QA zbyt wyraźnie wskazywali na to, że gra na konsolach rzeczywiście
się pojawi - i ten entuzjazm starałem się przekazać głupimi cytatami z konferencji.


Wiesz, do Ghosta też musieli mieć sporą ilość osób zatrudnionych i im płacić pensje. Co nie przeszkodziło im nagle grę wywalić i tyle (tak wiem, ona jest "tylko" zawieszona, ale ile lat już od zawieszenia minęło?). Blizz to firma, z którą nigdy nic nie wiadomo. Entuzjazm to może być jak gra się pojawi na półce. I tu powstaje pytanie - ile lat po wersji PC i ile osób wtedy jeszcze będzie na to czekać :)

W ogóle to co było głupimi cytatami? To o wyborze itp.? To trzeba było dać w kursywę albo cudzysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 21:32, Pietro87 napisał:

Dorośnij o.0
Co ty wymagasz po notce prasowej na temat konsolowego D3 całego Dev Dairy...
Nie jeden debiutant szedł w rynek konsol i jakoś nikt tak o byle co kopii nie kruszył.
A kto ci każe stawiać Blizz na piedestał ?
Wiadomo, że grę będzie się oceniać po tym co pokażą w materiałach prasowych, jeśli w
ogóle D3 na konsole powstanie.

Ale walić jakieś postulaty, żeby jeszcze coś specjalnego robili, bo wchodzą na konsole
obecnej generacji jako debiutanci, to dziecinne i śmieszne.

Idź walnij taki sam postulat na stronie CDP która w obecne generacje konsol wchodzi z
Wiedźminem 2 jako debiutant, niech zrobią coś specjalnie dla ciebie [albo najlepiej niech
się cofną w czasie razem z Blizzardem i zrobią jakąś grę na konsole, co byś miał po czym
oceniać daną firmę na rynku konsol.... zaprawdę godny podziwu wypaczony obraz rzeczywistości]



Widzę, że lubisz rozmawiać sam ze sobą. Nie ma znaczenia co napiszę, bo i tak będziesz widział tylko to co chcesz.

NIGDZIE nie napisałem, że wymagam od Blizza czegoś specjalnego. Napisałem wyłącznie to, że osoby grające na konsolach nie mają absolutnie żadnego powodu ani gry, ani tworzącego jej studia jakoś specjalnie traktować. Bo ta firma zupełnie nic dla nich nie zrobiła. I to jest ten "spaczony obraz rzeczywistości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam po raz wtóry - kto i gdzie ci każe chwalić blizza za wejście na rynek konsol [obecnie rzekome wejście bo nic jeszcze nie wiadomo] ?

Tak samo twoje głupie pytanie typu : "a co ta firma dla graczy konsolowych zrobiła" - a co miała zrobić ?
Wchodzi jako debiutant na ten akurat rynek [ale nie jako debiutant a branży gier] i co w związku z tym ? Chyba jakoś trzeba zacząć ?

Napisałem ci - idź teraz podobne pierdoły powypisuj w temacie o Wiedźminie 2 na X360, bo CDP też "nic dla graczy konsolowych nie zrobił".

P.S.
Tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować