Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: StarCraft MMO? Wszystko jest możliwe!

22 postów w tym temacie

"Nie mamy więc żadnych planów ponad RTS-y w świecie StarCrafta i dodatki."

Hmm, czyżby hint, że mają już w planach kolejnego RTSa? (raczej nie SC 3, duuużo za szybko, ale może ten tajemniczy Feniks, który był na wyciekniętym wewnętrznym planie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 00:05, Bambusek napisał:

"Nie mamy więc żadnych planów ponad RTS-y w świecie StarCrafta i dodatki."

Hmm, czyżby hint, że mają już w planach kolejnego RTSa? (raczej nie SC 3, duuużo za
szybko, ale może ten tajemniczy Feniks, który był na wyciekniętym wewnętrznym planie)


Nie doszukiwałbym się w tym niczego ponad to, że skupiają się na razie na Heart of the Swarm i Legacy of the Void, a dalszych planów względem SC II nie mają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a może presing robią na graczach (fanach) tak żeby trochę podenerwowac ludzi? Albo juz dawno zaczeli, ale nie chcieli zrobic to samo co z diablo 3. Powiedziec kiedy premiera i pozniej 5 lat pozniej wychodzi gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 00:05, Bambusek napisał:

"Nie mamy więc żadnych planów ponad RTS-y w świecie StarCrafta i dodatki."

Hmm, czyżby hint, że mają już w planach kolejnego RTSa? (raczej nie SC 3, duuużo za
szybko, ale może ten tajemniczy Feniks, który był na wyciekniętym wewnętrznym planie)


Chyba bardziej chodziło o rts''a W ŚWIECIE starcrafta ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 00:05, Bambusek napisał:

"Nie mamy więc żadnych planów ponad RTS-y w świecie StarCrafta i dodatki."

Hmm, czyżby hint, że mają już w planach kolejnego RTSa? (raczej nie SC 3, duuużo za
szybko, ale może ten tajemniczy Feniks, który był na wyciekniętym wewnętrznym planie)


Phoenix miał być grą w świecie Starcrafta ;)
http://www.mmogamesite.com/wp-content/uploads/2010/11/blizzard-product-slate-leaked.jpg

TobiAlex
>Dante_Syn_Spardy nie będzie Warcrafta IV - kontynuacja Warcraft III jest w World of Warcraft. Co miałoby >być w Warcraft IV? Za duża przepaść.

Gadasz głupoty po pierwsze po końcówce Diablo 2 też można wnioskować że nie da się zrobić kolejnej gry po drugie tak jak Warcraft 3 był zalążkiem fabularnym WoW-a tak on może się stać podstawą pod czwartego RTS-a. Mają być jeszcze dwa dodatki nie wiadomo co tam zaprezentują może właśnie zaczną budować podwaliny pod kolejny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCMMO byłoby na pewno ciekawe... ale ja to czekam na Warcraft IV... jak już robią kontynuacje swoich gier to niech też się skupią na WIV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft MMO - nie pogardziłbym. WoW mnie już śmiertelnie znudził. Niby wychodzą dodatki, ale to wciąż w kółko to samo :/. Jeśli Blizzard to zrobi, to będę grał Zergami albo Protkami. Ciężki wybór, ale czasu dość, żeby się zastanowić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 00:58, Dante_Syn_Spardy napisał:

Lać na StarCrafta MMO. Blizzard zróbcie lepiej WarCrafta IV a wtedy będę szczęśliwy :)


Nie wykonalne po tym co zrobili w WoW-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą przecież wymyślić coś nowego, chociaż po tym, co zaprezentowali w WoW-ie, to ja nie spodziewam się żadnej rewelacji, jeśli chodzi o uniwersum, bo gra na pewno będzie wyśmienita w kwestii grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie, kto zadawał to pytanie, na które odpowiedź znajduje się w tym newsie.


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Jestem popularny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 09:40, L33T napisał:

Nie wykonalne po tym co zrobili w WoW-ie.

A o czymś takim jak retcon słyszeli? Blizzard może wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to mnie boli w Blizzardzie - zepsuli moje ulubione uniwersum z ich produkcji - Warcraft, tworząc MMO (który to typ gier mnie nie interesuje, może poza gierkami za free spod znaku "World of Tanks" itp.) , mieszając w tamtym świecie tak bardzo, że bez większego resetu nie da się już zrobić RTSa "Warcraft IV". niestety..... żal.pl :/ A na SC2 czy D3 skusiłbym się, gdyby nie zabójcza polityka cenowa Blizza... Nie do pomyślenia, że SC2 ponad rok po premierze nadal kosztuje najmniej 133 zł (na podst. znanej wyszukiwarki po sklepach), a tak patrząc po bardziej znanych sieciach sklepów, czy właśnie gram.pl to jest to przeważnie 159 - 179 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 07:39, Fang napisał:


Wiem, ale tu jest użyta liczba mnoga wyraźnie, a Heart of the Swarm i Legacy of the Void raczej podpadają pod dodatki :) Oczywiście zawsze mogło nastąpić zwykłe przejęzyczenie, ewentualnie czegoś konkretnego dowiemy się na Blizzconie, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 11:25, wojteq-pol napisał:

I właśnie to mnie boli w Blizzardzie - zepsuli moje ulubione uniwersum z ich produkcji
- Warcraft, tworząc MMO (który to typ gier mnie nie interesuje, może poza gierkami za
free spod znaku "World of Tanks" itp.) , mieszając w tamtym świecie tak bardzo, że bez
większego resetu nie da się już zrobić RTSa "Warcraft IV". niestety..... żal.pl :/ A
na SC2 czy D3 skusiłbym się, gdyby nie zabójcza polityka cenowa Blizza... Nie do pomyślenia,
że SC2 ponad rok po premierze nadal kosztuje najmniej 133 zł (na podst. znanej wyszukiwarki
po sklepach), a tak patrząc po bardziej znanych sieciach sklepów, czy właśnie gram.pl
to jest to przeważnie 159 - 179 zł :/


Można też zaoszczędzić trochę grosza, pobierając grę z battle.net''a i aktywować ją po zakupieniu klucza, czyli wersji "bez pudełkowej" co zawsze jest troszkę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 11:25, wojteq-pol napisał:

na SC2 czy D3 skusiłbym się, gdyby nie zabójcza polityka cenowa Blizza... Nie do pomyślenia,
że SC2 ponad rok po premierze nadal kosztuje najmniej 133 zł

Masz więc odpowiedź co by było gdyby wszystkie gry miały nieograniczony DRM oraz prawdopodobnie (co tym smutniejsze) gdyby nie było piractwa. Ta ciągła huśtawka między masowym okradaniem ciężko pracujących developerów, a nieskończoną chciwością inwestorów/managerów wielkich korporacji jest bardzo męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować