Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wyjaśnia status Mists of Pandaria

15 postów w tym temacie

Ja tam bym się cieszył, gdyby kolejny dodatek był o czymś innym. Bo od WoW z dodatku na dodatek robi się coraz bardziej Disneyowaty. Już samo uniwersum po premierze WoWa było mixem WFB, D&D, Disney''a z dodatkiem czegoś od siebie, to pandy by zmieniły proporcję na rzecz tego trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. TOR się zbliża. Blizzard zrobi to co zwykle. Poczeka, poczeka a jak będzie premiera TOR to walnie dodatkiem albo czymś ciekawszym w fanów :-D Jeszcze jak by oprócz strzelania dodatkami, załadował do magazynka Diablo III to premiera TOR nie była by aż tak wesoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, komiksy to raczej nie "computer game software" (pod m.in. taką kategorią Blizzard zastrzegł nazwę), więc niech Tomcio nie mydli oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest dodatek do WoWa. A jeśli już, to, że nie będzie to grywalna rasa. Inaczej na bg rzucałbym się najpierw na pandy, którymi grałyby same nooby. Athene miał filmik, gdzie się pytał dziewczyn, jaką rasę by wybrała: panda, ork, krasnal. 100% wybrało pandę. Powód? "It''s cute"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A jak wiadomo dziewczyny grać nie potrafią i trzymać je z dala od gier MMO trza :P. Rasy w WoWie wybierało się przede wszystkim ze względu na własne predyspozycje (lubię nieumarłych - gram nieumarłymi, chcę grać mega koksem - draenei/taureni) i nie przesądzałbym, że pandami grałyby tylko nooby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 20:38, Geeko napisał:

>
A jak wiadomo dziewczyny grać nie potrafią i trzymać je z dala od gier MMO trza :P. Rasy
w WoWie wybierało się przede wszystkim ze względu na własne predyspozycje (lubię nieumarłych
- gram nieumarłymi, chcę grać mega koksem - draenei/taureni) i nie przesądzałbym, że
pandami grałyby tylko nooby.


Nikt nie mówi, że tylko nooby, ani nikt nie mówi, że dziewczyny grać nie potrafią... Ale gdy na takim właśnie bg widzi się pandę, którą prawdopodobnie gra ktoś, bo postać wygląda "słodko"... Z dzisiejszej perspektywy będą to dla mnie free kiling blowy.

Pamiętam, jak siostra kolegi spróbowała WoWa kiedyś. Belfkę ubierała tak, aby dobrane itemy ładnie wyglądały...

No, ale jeśli byłyby te pandy, to tylko przez pierwszy miesiąc by zalewały serwery. Później by się uspokoiło, tak samo, jak było z belfami, ośmiornicami i dikejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować