Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising 44 - pierwszy gameplay tylko na gram.pl

56 postów w tym temacie

Jak troszke poprawić te cutsceny, ogółem te 10min. chodzenia po mieście mnie rozwaliło :)
No i trochę animacje do pucować (szczególnie w tych kanałach). No i system strzelania się z zawodnikami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tragiczne tekstury, pusty świat... ogólnie w obecnym momencie gra prezentuje się szkaradnie... jeśli tego nie poprawią, to będzie klapa na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie? Modele wyglądają trochę jakby były zrobione w "google ketchup", mam nadzieje, że tekstury zostaną poprawione bo teraz są naprawdę brzydkie, ciągle ta sama kostka brukowa? Momentami także dachówki są trochę za duże ;D I trzeba zrobić jakiś ładny hud ;) Rozumiem, że to wersja sklejona specjalnie na targi ale kurcze, można byłoby się bardziej postarać ;) Dalej mam ogromne nadzieje co do tego projektu i trzymam kciuki za twórców.
Właśnie, tramwajem jechałem jak miałem kilka lat i to może 2 razy, ale czy tramwaje nie potrzebują trakcji czy jak to się tam nazywa? Takie druty nad torami co biegną? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę osądzał gry na podstawie techdema pokazującego tylko samouczek... Faktem jest jednak, że miasto jest puste, tekstury budynków brzydkie i kostka bije po oczach. Spodobało mi się natomiast przejście kamery z taktycznej na 3cio osobową. Może moderzy to wykorzystają kiedyś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oni chcą realistycznie odwzorować Warszawę jak nawet kanałów nie potrafią wykonać. Przecież kanały były wąziutkie i niskie. Powstańcy niejednokrotnie musieli w nich chodzić na kuckach, brodząc w ściekach. Temat fajny szkoda, że twórcy nie potrafią go odpowiedni zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:14, jasniepan napisał:

No, ten, tego... Grunt że tramwaj ma wnętrze.


Myślę tramwaj. To pewnie też i inne pojazdy. Demo technologiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:44, Dandelion1 napisał:

Jak oni chcą realistycznie odwzorować Warszawę jak nawet kanałów nie potrafią wykonać.
Przecież kanały były wąziutkie i niskie. Powstańcy niejednokrotnie musieli w nich chodzić
na kuckach, brodząc w ściekach. Temat fajny szkoda, że twórcy nie potrafią go odpowiedni
zrealizować.


Taak, ale raczej nie wszystko da się tak zrealizować jakby chcieli. Inna sprawa, że nie robią jakiejś rekonstrukcji, a raczej będzie to w dużej mierze fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:21, Bibson91 napisał:

Jak dla mnie? Modele wyglądają trochę jakby były zrobione w "google ketchup", mam nadzieje,
że tekstury zostaną poprawione bo teraz są naprawdę brzydkie, ciągle ta sama kostka brukowa?


Tekstury to małe piwo, można zrobić. Bardziej po oczach bije pustota miasta.
Jest dziwnie szerokie, w moim odczuciu szczególnie ulice. Przydałoby się czyms wypchać ;p
No, niby może być taka godzina, ulica/dzielnica, że ludzi może niebyć, ale to gra ;)
Sam koleś mówił, że ten build wyszedł strasznie i trzeba go przebudować, bo jest poprostu nudny :)

Dnia 18.08.2011 o 14:21, Bibson91 napisał:

Właśnie, tramwajem jechałem jak miałem kilka lat i to może 2 razy, ale czy tramwaje nie
potrzebują trakcji czy jak to się tam nazywa? Takie druty nad torami co biegną? ;D

Taak :) Widać, ze tramwaj ma to cos do odbioru pradu (nie wiem jak sie nazywa), ale linni nie ma.
Uroki dema technologicznego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować