Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DotA 2 niemal na pewno nie w tym roku

29 postów w tym temacie

Zobaczyli reakcję graczy na forach i zwątpili :D Wystarczy spojrzeć na mmo-champion...praktycznie każdy jest zawiedziony widząc gameplaye z turnieju "gra jest za wolna" "tower-diving = zero ryzyka bo wieżyczki prawie nic nie zadają dmg" "spelle mają za duże efekty, kilka osób rzuca i jest wielki spellowy omfgwotpwned blob na ekranie", "za długo sie bije npce" itd. Praktycznie co post było coś nie tak z produkcją :D Jedynie grafika ogólnie się im podobała, reszta be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wniosek racjonalizatorski. Nie każcie się czytelnikom zastanawiać co się kryje za skrótem. Choć raz, w tytule newsa, albo coś. Skróty się czasem powtarzają, a nie każdy śledzi wszystkie produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Visconius
Z tego co wiem to nie ma gry zatytułowanej Defense of the Ancients 2 ani DotA2. Jest to po prostu Dota2. Samo Valve na swoim blogu tak pisze, nie wiem skąd się wzięło, że to jest skrót. Dota to Dota, nie Defense of the Ancients.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest DotA czyli Defend of the Ancients. Ile razy mozna pisac... to jest po prostu Dota 2. Tak sie nazywa i bedzie nazywac.

Szkoda... mialem nadzieje zagrac w swieta, po wkurzajcej kolacji z rodzinka, powkurzac sie bardziej przy gankowaniu/byciu feederem :P
Jeszcze jeden edit... w sumie gram.pl (pepsi tutaj) chyba jednak ma blad w tym newesie. Piszac DotA 2 a ne Dota 2. Moze dlatego ludzie ciagle chca rozwiniecia tego skrotu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DawSolo
Hello, serio? To obadaj sobie Wikipedię http://en.wikipedia.org/wiki/Dota_2

A napisałem to w związku z manierą jaką pojawia się na gramie od dłuższego czasu do skracania. Ja rozumiem że pisać po raz setny tytuł na którego jest hype jest męczące, ale napiszę WET - wiesz o co chodzi, bo ja nie śledziłem newsów w tamtym czasie i zastanawiałem się czy chodzi o jakiś remake Wet: The Sexy Empire. W zalewie ME i CoD, nadmiar skrótów szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 15:51, Thanathos napisał:

Zobaczyli reakcję graczy na forach i zwątpili :D Wystarczy spojrzeć na mmo-champion...praktycznie
każdy jest zawiedziony widząc gameplaye z turnieju "gra jest za wolna" "tower-diving
= zero ryzyka bo wieżyczki prawie nic nie zadają dmg" "spelle mają za duże efekty, kilka
osób rzuca i jest wielki spellowy omfgwotpwned blob na ekranie", "za długo sie bije npce"
itd. Praktycznie co post było coś nie tak z produkcją :D Jedynie grafika ogólnie się
im podobała, reszta be :D

Czyli najzwyczajniejszy w świecie balans... Pamiętam jak śledziłem wszystkie nowinki dotyczące Starcrafta 2, ile to jednostek, czarów, efektów, statystyk itd ciągle było poprawianych. Czołgi jeździły bokiem, Mothership był praktycznie niezniszczalny itd, itd.

Koniec końców wyszedł z tego jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy RTS w historii.

Najważniejsze że Valve chce grę szlifować i dopieszczać zanim ją wyda, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 16:50, Visconius napisał:

@DawSolo
Hello, serio? To obadaj sobie Wikipedię http://en.wikipedia.org/wiki/Dota_2

A napisałem to w związku z manierą jaką pojawia się na gramie od dłuższego czasu do skracania.
Ja rozumiem że pisać po raz setny tytuł na którego jest hype jest męczące, ale napiszę
WET - wiesz o co chodzi, bo ja nie śledziłem newsów w tamtym czasie i zastanawiałem się
czy chodzi o jakiś remake Wet: The Sexy Empire. W zalewie ME i CoD, nadmiar skrótów szkodzi.

Ty chociaż czytasz to co jest tam pod linkiem, który podajesz? Tak DOTA2 to nie jest przypadkowa nazwa i odnosi się do Defense of the Ancients, ale sama gra nazywa się DOTA2 i to nie jest już akronim jak w przypadku DotA w W3, a jedynie nawiązanie do niego... Zobacz zresztą na logo gry - która gra używała akronimu jako loga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zalozmy, ze masz racje (ktorej nie masz :) ). I jestes przeciwko skroton... to wyjdzmy na przeciw osobom wtedy od razu, ktore dopiero co zaczynaja przygode z kompami i grami. Takie 5-7 letnie dzieciaki. One tez nie wiedza co to skroty fps, mmo, mmorpg, crpg, tpp, tps, WoW, W3, CS, ET, CPU, GPU i mozna by wymieniac dalej w nieskonczonosc... bo jesli juz ulatwicludziom ktorzy nie znaja jakieos danego JEDNEGO skrotu, to czemu nie ulatwic wlasnie np. tym dzieciom tez (ktorych na pewno jest wiecej) poznanie reszty skrotow.. a pisanie co news "first person shooter Crysis 2 zdobyl cos tam cos tam" byloby conajmniej glupie. A teraz KAZDA wyszukiwarka ma osobne okienko gdzie mozna wpisac interesujace nas haslo i w mniej niz 3 s poznamy jego znaczenie...3 sekundy na wklepanie 3 literek to chyba nie jest duzo co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestraszyli się LoL: Dominium. Pomyśleli "panowie, im faktycznie może się udać" i zostali zmuszeni w ten sposób odłożyć premierę.
Dota2 musi być gdzieś na poziomie StarCraft II żeby cokolwiek im wyszło.

Zapisałem się na betę, ale po tym co widziałem z tego ich turnieju, nie wiem czy mi się w ogóle będzie chciało to zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest chyba to, że nie ma już losowych obrażeń z auto-attacku. Creepy zadają stale 21 obrażeń, a nie 21-23 i herosi też mają stałe jak 70 zamiast powiedzmy 62-78 :<

@Ichvander Mogliby też dawać full info kiedy gra powstała, ile kosztuje i przez kogo została zrobiona, a potem od razu info o developerze jakie inne gry jeszcze on zrobił i opis tamtych gier w jednym newsie, hell yeah! :D

Serio, czytanie (jak i pisanie) pełnych, długich nazw jest męczące... a później płacz, że literówki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Visconius i reszty!

Dota 2 jest Dotą 2. I tyle. Co z tego, że odnosi się do Defense of the Ancients? Valve nie miało praw do tej nazwy więc zastrzegło DOTA 2 i tak powinno się WSZĘDZIE grę nazywać.

REASUMUJĄC:
DOTA 2 NIE JEST SKRÓTEM, JEST PEŁNĄ NAZWĄ GRY, NAZWĄ KTÓRA JEST ZASTRZEŻONA ZNAKIEM TOWAROWYM PRZEZ VALVE.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O
Huh ?! Czyli ten cąły turniej z nagrodą miliona $ jest prowadzony na niekompletnej i niezbalansowanej wersji "beta" ?! Pffffff - dla mnie się ośmieszyli... Pozostaję przy LoL''u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować