Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz dziewięciominutowy gameplay z dema Assassin’s Creed Revelations

33 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2011 o 10:22, sirufok napisał:

Potwierdzam niemożność obejrzenia.


Ubisoft pewnie zażądał usunięcia bądź zablokowania filmiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

Spoiler

1. Łysy był tylko kolejnym templarem na drodze a nie grandmasterem i głównym złym, w trailerze nie miał blizny.
2. Twarze wyglądają jeszcze gorzej niż w Brotherhood, nadal nie wiem czemu Ezio nie wygląda już jak Ezio.
3. Altair nie ma kuszy mimo że już w tej grze to nie problem :-/
4. Miszczu wygląda inaczej niż w 2 ale przynajmniej głos Duncana pozostał xD
5. Inny głos Altaira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie w serii AC boli całe to "umagicznianie" i robienie wyczynów Ezzio coraz bardziej popisowymi. Nadal jestem fanem serii ale liczyłem, że pójdzie bardziej w stronę cichego zabijania wymagającego dużego wkładu gracza by zrobić to jak najbardziej stylowo. Chociaż i tak jest nieźle i na razie bezkonkurencyjnie ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sanders-sama

Zgadzam się z tobą w 100% . Głos Altaira jako pierwszy rzucił mi się w oczy , a raczej w uszy. Tak jak mówią konsole wstrzymują rozwój technologiczny , dlatego też Rev nie wygląda lepiej , a nawet ciut gorzej ? ( jakieś takie to bez cieni ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dlaczego ta gra wygląda tak samo jak jej pierwsza część? Grafika oczywiście jest nieco lepsza, ale sama gra...nic się nie zmieniło, wszystko to samo. Ile można karmić konsumentów tym samym za każdym razem zdzierając takie wielkie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wszystko to samo, ale jakoś tak ten system mi odpowiada w tej serii. I tak największy żal będę miał do tych banalnych walk i atakujących w kolejce przeciwników. Sam filmik i to co zostało zaprezentowane wygląda bardzo fajnie. Nocna ośnieżona lokacja ma klimat. Byle do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 11:25, Sarturias napisał:

Hmm...dlaczego ta gra wygląda tak samo jak jej pierwsza część? Grafika oczywiście jest
nieco lepsza, ale sama gra...nic się nie zmieniło, wszystko to samo. Ile można karmić
konsumentów tym samym za każdym razem zdzierając takie wielkie pieniądze?


Taa.. i tu się zgodzę...
Po wypowiedzi Lucas''a oczekiwałem jakiegoś urzeczywistnienia gry, a tu dalej to samo g***o:
Ezio poradził sobie ze strażnika, podszedł do stoiska lekarzy...
...i cyk już jest zdrowy jak po narodzinach (bo raczej nie wierzę, że to były środki tłumiące ból)...
Samo tworzenie bomb i wykorzystywanie, efektowne i tyle... nic więcej...

Ech... jedynym plusem tej serii, jak na razie (przy najmniej dla mnie) jest muzyka,
pan Jesper Kyd nie wyszedł z wprawy i wczuł się w klimat Konstantynopola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordeczkę już się nie mogę doczekać ! Poświat Animusa stał się ciemniejszy. Ezio jak zwykle wymiata i widać, że już jest przyzwyczajony do zabijania templariuszy :D. Myślałem, że gra Altairem będzie po śmierci Al Mualim''a. Akcja zapowiada się świetnie jak w każdej części gry. Fakt jest sporo tych samych rzeczy, ale pojawia się też sporo nowinek i usprawnień. Szkoda, że nic z Desmondem nie pokazali. No i walka ma też nowe plusy: "bullet-time przy kontrach" nowe ciosy, kontry jednakże widzę, że znowu wrogowie atakują pojedynczo a szkoda, szkoda. Przydałaby się kontra z zabiciem 2,3 strażników na raz. To by było coś. Oprawa graficzna nadal jest piękną, ale nie wiele to zmienili ją od Brotherhooda. Pierwszy raz także zagramy w śnieżnym klimacie. Super po prostu.
Tworzenie bomb także "Revelacyjne. Zauważyłem także nowe możliwości dostania się na dach i wspinaczki. To dobrze takie coś również jest bardzo przydatne. Ja jestem fanem serii i jak najbardziej nie mam większych zmartwień dotyczące tej produkcji. Mój must have i już.

P.S: Link Pawel0861 działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować