Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Crash! - wypadek przy pracy?

23 postów w tym temacie

Ludu Duloc, graliście chociaż w ten tytuł, że z miejsca go równacie z ziemią?

Będąc na GC spędziłem z Crashem grubo ponad 40 minut i śmiałem się do rozpuku razem z ludźmi z Criterionu. Najzabawniejsze jest to, że jako fan Burnouta, sam początkowo stwierdziłem, że jest to gucio warty projekt, który jest bardziej whoringiem sprawdzonej marki, aniżeli dobrą grą. I wiecie co, jestem cholernie szczęśliwy, że się myliłem. Fakt, jest to popierdółka, ale popierdółka tak niebywale przyjemna i wciągająca, a do tego dająca tonę zabawy, że po prostu zapomina się o świecie wokół. Jest masa genialnych patentów związanych z wykorzystaniem muzyki (różne kawałki włączające się wraz z sytuacjami na ekranie - np kiedy przy aktywacji jednego z power-upów zaczyna lać, z głośników leci "It''s Raining Man"), absolutnie chore dopałki w postaci siejącego destrukcję gigantycznego homara, który przechadza się po mapie, czy tsunami, zgarniającego ze sobą wszystko na swojej drodze i srogo podbijającego score''a. Byłem potwornie sceptycznie nastawiony co do tego tytułu, ale po zagraniu w niego czekam, aż pojawi się na PS Store i XBLA bo są w nim zaszyte pokłady funu. Poza tym - są wybuchy, power-upy i WIELKI HOMAR APOKALIPSY.

Czego jeszcze chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że to nie nie spowolni prac nad następną, normalną, częścią Burnouta, obojętnie czy miałaby być podobna do Paradise czy poprzednich odsłon. A to raczej jak minigierkę bym traktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować