Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia ekipy gram.pl z drugiego dnia na gamescom 2011

73 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2011 o 21:53, BigLebowski napisał:

Ale skąd przekonanie, że występować może wyłącznie - albo błazen, albo pan z zakładu
pogrzebowego? Bo jak dla mnie, to pomiędzy tymi dwoma typami zachowań, jest, a właściwie
to są, jeszcze całe oceany zachowań.


Masz rację, pomiędzy tymi zachowaniami jest cała masa innych osobowości, ale patrząc na niektóre posty można wywnioskować, że niektórzy to naprawdę chcą owego pana z zakładu pogrzebowego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 22:05, korinek2 napisał:

> Ale skąd przekonanie, że występować może wyłącznie - albo błazen, albo pan z zakładu

> pogrzebowego? Bo jak dla mnie, to pomiędzy tymi dwoma typami zachowań, jest, a właściwie

> to są, jeszcze całe oceany zachowań.

Masz rację, pomiędzy tymi zachowaniami jest cała masa innych osobowości, ale patrząc
na niektóre posty można wywnioskować, że niektórzy to naprawdę chcą owego pana z zakładu
pogrzebowego...;)

Mnie rozpraszał, więc, jak już wspomniałem - zamknąłem oczy, i w spokoju wysłuchałem dalszych wrażeń.

Reasumując - malkontentom proponuję zamknąć oczy, a reszcie cieszyć się wygłupami ww3(?). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie znać moje zdanie (a wiemy, że chcecie;)), droga ekipo Gram.pl, Wasze komentarze przeplatałbym migawkami z targów (fragmentami gier i samych prezentacji, hal wystawowych, a nawet okolicy). Jest wiele sposobów, by urozmaicić materiał - statyczna kamera i gadające głowy (choćby i najmądrzejsze) szybko stają się nudne - taka to już właściwość TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:29, kindziukxxx napisał:

wuwuś ma chyba ADHD :D
mysza konkrety :)
a gość na sam koniec... to chyba było wyreżyserowane :)


Wuwuś wymiata, mnie się podobało ;)
Przynajmniej wprowadzono trochę humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:31, Isildur napisał:

> wuwuś ma chyba ADHD :D
> mysza konkrety :)
> a gość na sam koniec... to chyba było wyreżyserowane :)

Wuwuś wymiata, mnie się podobało ;)
Przynajmniej wprowadzono trochę humoru ;)

Humor jak dla gimnazjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2011 o 23:31, Isildur napisał:

Wuwuś wymiata, mnie się podobało ;)
Przynajmniej wprowadzono trochę humoru ;)

dokładnie, lepsze takie przedstawienie niż smętne odczytywanie wiadomości :) mnie też się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:32, olo-koksik napisał:

Humor jak dla gimnazjalisty


Tak bo najlepiej wszystko sztywno i na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:33, Isildur napisał:

> Humor jak dla gimnazjalisty

Tak bo najlepiej wszystko sztywno i na poważnie...


Wyczyny "www3pl" jeśli już oglądałem bo starałem się słuchać treści to raczej z zażenowaniem niż uśmiechem dopiero końcówka sprawiła że na mojej twarz pojawił się banan a przy okazji to myszasty raczej zaciekawia niż usypia i przychodzi mu to bardzo naturalnie i si nie jąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wuwu w znajomych na Xboksie... Choć, po tym pewnie będę bał się do niego zagadać... Miał więcej dzieci ode mnie w Fable 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka mała uwaga techniczna:

Kiedy kadrujecie obraz, to głowa (w tym przypadku głowy) powinny być przy górnej krawędzi ekranu, a nie wyśrodkowane. To jest dość często popełniany błąd przez niedoświadczonych filmowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle. Jeżeli to nie było tylko dla potrzeb samego filmiku i taki klimat faktycznie panuje u Was w redakcji, to szczerze wam winszuję i naprawdę gratuluję podejścia i dystansu.
Sam pracuję w redakcji, co prawda nie portalu o grach tylko jakiejś tam lokalnej gazety, ale niestety na ogół wygląda to tak jakby nikt się nie znał, a wszyscy patrzą na siebie podejrzliwie i spierają (czasem o zwyczajne głupoty) przy niemal każdej wymianie poglądów.
Także mniejsza o recenzje, opinie i same gry. Atmosfera w tego typu grupach jest najważniejsza, a ta u Was wydaje się być naprawdę na poziomie.
Generalnie można odnieść wrażenie, że doskonale uzupełniacie się charakterami. Jedni są przegięci w jedną stronę, drudzy w drogą, a trzeci są po prostu normalni. ;-)
Co do samego Gamescomu, to IMO niestety akurat teraz w sierpniu i raczej jeszcze przez cały wrzesień (czyli było nie było szmat czasu) nic specjalnego w branży dziać się nie będzie. Dopiero być może od października coś ruszy. W związku z tym i na samej imprezie zorganizowanej akurat w połowie sierpnia szanse na uzyskanie jakichkolwiek konkretów mogą być raczej niewielkie... i z tego co widzę takie też były.
Także dla mnie osobiście ta impreza przechodzi bez jakiegoś większego echa. Jedyni usy-tasy... usatysfakcjonowani ;-), to chyba zapalczywi fani MMO, którzy niczym uczestnicy marszu przez Aleksanderplatz z transparentami wykrzykują jakieś ideologiczne hasła, wiwatując do jakiegoś średnio rzucającego się w oczy gostka stojącego na podwyższeniu. ;-)
Sam materiał jest OK thou. ;-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 18:49, Vojtas napisał:

"Dzianie się" to kwestia scenariusza i montażu. Po prostu nie lubię sytuacji, gdy jedna
osoba ma w nosie, że inni koledzy mają swoje pięć minut i chcą coś przekazać. Dlatego
właśnie podałem pomysł osobnego, autorskiego programu, w którym ww3.pl z pewnością się
odnajdzie.


Dobra, tylko mamy inny problem... siedzi sobie pięciu gości na murku i wszystkich widać.
Osobiście uważam, że kamera powinna przeskakiwać na kolejnego, który ma coś do powiedzenia...

Bo w sumie ww3pl powiedział swoje, Lucas powiedział swoje... i się troszkę nudzili, kiedy Myszasty nawijał,
więc się w sumie nie dziwię, że zaczęło mu odwalać szczególnie, gdy raczej był zmęczony po całym dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym przeszkadzał osobom, które właśnie mówiły, przyjąłbym opieprz z całym poszanowaniem i jeszcze ze wstydu nie pokazałbym się na żadnym innym materiale wideo.

A tak, powiem tylko - lulz @ you, guys. Lulz @ you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować