Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia ekipy gram.pl z drugiego dnia na gamescom 2011

73 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2011 o 13:35, ww3pl napisał:

Gdybym przeszkadzał osobom, które właśnie mówiły, przyjąłbym opieprz z całym poszanowaniem
i jeszcze ze wstydu nie pokazałbym się na żadnym innym materiale wideo.

A tak, powiem tylko - lulz @ you, guys. Lulz @ you.


Było dobrze, przynajmniej śmiesznie i fajnie ;)
Co masz dla mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 13:37, Isildur napisał:

Było dobrze, przynajmniej śmiesznie i fajnie ;)
Co masz dla mnie? :P

... Prawie nic nie mam sobie, a co dopiero dla Was. Cóż, mam jeszcze czas.


A co do tej nogi - naprawdę mnie wnerwiała. Kompletnie nie dałem rady jej oprzeć, bo na tym murku nie da się wygodnie usiąść, więc w sumie stąd cała gejowizna siedzenia.

@Henrar
And that's what I'm doin'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 13:43, ww3pl napisał:

... Prawie nic nie mam sobie, a co dopiero dla Was. Cóż, mam jeszcze czas.

A ja myślałem, że coś koledze załatwisz :D
Jak wrócisz z tej imprezy, to oczekuje na gg relacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poziom dowcipów "wuwa" faktycznie nie przekracza gimnazjum, a miny niektórych redaktorów w kilku momentach jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie tylko mnie to irytuje, ale... skoro zdania na ten temat są tak podzielone, a ww3pl ma tylu fanów ilu przeciwników to po co to zmieniać? Zamiast przyglądać się jego wygłupom, liczyłem włosy w brodzie Myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 12:51, vikingwasdead napisał:

Dobra, tylko mamy inny problem... siedzi sobie pięciu gości na murku i wszystkich widać.
Osobiście uważam, że kamera powinna przeskakiwać na kolejnego, który ma coś do powiedzenia...


No i ja się z tym zgadzam, ale to wymagałoby trochę zachodu, podobnie jak montaż. ;) Najwyraźniej na targach nie ma na to czasu, nie ma komu tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim celu próbujesz być na siłę śmieszny i robisz z siebie idiotę. Szkoda że to wszystko jest celowo do kamery, co nie jest fajne, a wprost przeciwnie, żenujące. Nie wstydzisz się kamery, potrafisz gadać o grach, a do tego bardzo ciekawie. Fajnie się Ciebie słucha jak nie robisz z siebie idioty. Ale niestety filmik podsumowujący pierwszy dzień targów nie dało się oglądać. W tej chwili dla mnie gram.pl ma najgorszą ekipę redaktorów. Podpowiem przez kogo: przez Ciebie. Naprawdę zmień styl, przynajmniej przed kamerą, bo całkiem fajnie gadanie o grach Ci wychodzi, ale niestety Twoje zachowanie jest żenujące. A gram.pl tylko na tym traci, a warto pomyśleć o swoim pracodawcy. W innych ekipach też panuje luźna atmosfera, ale nikt nie próbuje przez cały filmik, przyciągnąć do siebie uwagi. Twoje zachowanie przeszkadza reszcie ekipy, a przede wszystkim przeszkadza widzowi, który nie może się skupić na słuchaniu, bo automatycznie wzrok ląduje na największym błaźnie filmiku. Szkoda, naprawdę wielka szkoda, bo gram.pl odwala kawał świetnej roboty, którą niestety Ty niszczysz swoim zachowaniem przed kamerą.

PS. Do gramowiczów!
Jego żarty są często ponad wszelkiemu poziomowi, to już nawet gimnazjum nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 00:51, Kraju napisał:

Nie wiem w jakim celu próbujesz być na siłę śmieszny i robisz z siebie idiotę. Szkoda
że to wszystko jest celowo do kamery, co nie jest fajne, a wprost przeciwnie, żenujące.

Więc żenujący jestem w rzeczywistości bo, w kwestii zachowania taki po prostu jestem. Trudno, taka już ze mnie psuja. Can't change it, guys. Po prostu zbytnio odstaję od reszty ekipy, stąd całe to ogromne rozpraszanie kilkoma ruchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2011 o 08:43, ww3pl napisał:

Więc żenujący jestem w rzeczywistości bo, w kwestii zachowania taki po prostu jestem.
Trudno, taka już ze mnie psuja. Can''t change it, guys. Po prostu zbytnio odstaję od reszty
ekipy, stąd całe to ogromne rozpraszanie kilkoma ruchami.

Olej hejterów. Są sztywni za życia i będą sztywni po śmierci.
Nie widzę nic złego w Twoim zachowaniu. Ni przerywasz nikomu, nie wtrącasz się. Jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 09:45, Growin napisał:

Olej hejterów. Są sztywni za życia i będą sztywni po śmierci.
Nie widzę nic złego w Twoim zachowaniu. Ni przerywasz nikomu, nie wtrącasz się. Jest
git.

Nie zamierzam niczego zmieniać, mówiąc w pełni szczerze.

Mimo wszystko, hejterzy-nie hejterzy, to wciąż użytkownicy Gramu. Odbiorcy naszych filmów, dla których przecież ciężko harowaliśmy przez caluteńkie targi, które już teraz nieźle odbijają się na, przynajmniej moim, zdrowiu.

Nawet jeśli sztywniacy, to jestem w stanie uszanować ich zdanie i zrozumieć problem, jaki mają z moją osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2011 o 09:48, ww3pl napisał:

Mimo wszystko, hejterzy-nie hejterzy, to wciąż użytkownicy Gramu. Odbiorcy naszych filmów,
dla których przecież ciężko harowaliśmy przez caluteńkie targi,

Owszem, ale jest zbyt dużo narzekań, że się nie nadajesz. Nie im to oceniać. Gdybyś się nie nadawał, to nie pracowałbyś w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 09:55, Growin napisał:

Owszem, ale jest zbyt dużo narzekań, że się nie nadajesz. Nie im to oceniać. Gdybyś się
nie nadawał, to nie pracowałbyś w gram.pl.

Mało to takich, którzy się nie nadają, a gdzieś pracują? ;-)

Jak mówiłem, zostaję tam, gdzie jestem i taki, jaki jestem, także no worries.
Lecę wrzucać Wam kolejne tony materiałów - z jednego, 40 minutowego filmu, powinniście być szczególnie zachwyceni. Właściwie to jest już na jutubowym kanale Grama. Sam news z embedem filmu pojawi się nieco później.

*EDIT*
/patrzy na tekst, który wklepał powyżej/
Damn, śmiesznie piszę, kiedy jestem niewyspany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować