Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wyglądały stoiska polskich firm na targach gamescom 2011?

11 postów w tym temacie

Budka Uprising44... Przepraszam wszystkich, którzy poczują się urażeni, ale wygląda, jak stanowisko składowania odpadków. Naprawdę już chyba lepiej byłoby zrobić kartonową makietę muru ceglanego ze śladami po odłamkach i kulach... Ja rozumiem, że nie ta liga, nie te środki, ale jak patrzę na to i porównuję z budką Space Marine... Przykro się robi, naprawdę. Zresztą wszystkie polskie budki sprawiają wrażenie takich... nijakich, mdłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni na serio z tym stoiskiem od Uprising 44?... panowie naprawdę, promujecie swoją grę jako b. dobrą strategię z świetną grafiką (można określić z jakiego materialu jest mundur ;p ) a to jak siebie zaprezentowaliście to prawdziwa porażka! Kilka kawałków zielonej wykładziny, kawałek ogrodzenia, siatka maskująca i jakis Matiz czy inne Cinquecento z boku... reklama jest istotna a jesli nie ma się pomysłu w JAKI sposób macie się zaprezentować to lepiej nie pokazywać się w cale niż zniechęcać ludzi do siebie. Do tego tak się "zbunkrowaliście" że praktycznie nie widać co tam macie ze sobą.

Bloober Team tez nie za specjalnie - w takim ustawieniu lepiej było odwrócić ekrany porzedm do ludzi bo tak to sprawia wrażenie jakiegoś ekscentrycznej toalety :x

Chyba, że jak zawsze "Niemcy nas źle potraktowali" ;P i stoiska oraz miejscówki dali naszym rodakom w ostatniej chwili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja widzę na stoisku Bloober Teama klozet? To jakaś nowa forma przekazu? Chyba chcieli dosadnie pokazać do czego się nadają ich gry.
Budka Uprising 44 woła o pomstę do nieba. O ile można to w ogóle budką nazwać. Kawałek krzywo wyciętej wykładziny, siatka maskująca i Matiz to chyba niezbyt dobra reklama dla gry.
Combat Wings na plus. Skromnie ale z polotem. Nie jest to liga Space Marines i chłopaki wcale się z tym nie kryją ale ciągle potrafią zrobić coś co przyciągnie gracza.
Wiedźmin jakoś tak bezpłciowo. Ciemno, surowo i ten wielki, prostokątny klocek. Ogólnie za czarno tam, wygląda jak reklama inwestycji w węgiel a nie stoisko z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 17:15, Vojtas napisał:

Myślę, że stoiska Uprising 44 nie należy komentować - nie kopie się leżącego, miejcie
serce. :)


Ależ tu nie chodzi o kopanie leżącego, skąd nawet taki pomysł?! Tu chodzi jedynie o wykazanie pewnych drobnych niedociągnięć w dbaniu o wizerunek firmy :] Innymi słowy: ja pier..., ktoś za to powinien polecieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować