Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia ekipy gram.pl z trzeciego dnia na gamescom 2011

43 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Drzewo. Hm, drzewo. Niektórzy z Was szukają tu jedzenia. Niektórzy z Was, tak jak my, uważają je za symbol życia - tą niezwykle głęboką refleksją zaczyna się wideorelacja gram.pl z trzeciego dnia targów w Kolonii.

Przeczytaj cały tekst "Wideowrażenia ekipy gram.pl z trzeciego dnia na gamescom 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super wszystko fajnie ale mogli byście się zająć przez chwilę kłamstwami Ubisoftu i dać sprostowanie artykułu odnośnie From Dust.
Otóż okazało się że From Dust wymaga stałego połączenia z internetem WBREW zapowiedziom Ubisoft. W skrócie - kłamali żeby podnieść sprzedaż.

Masa ludzi obecnie stara się o zwrot pieniędzy. Podobno Steam przez chwilę oferował to wkurzonym klientom ale dostał tyle zgłoszeń że się z tego wycofał. Na forum Ubisoftu sporo ludzi narzeka i przeklina.

A Wy również napisaliście że drakońskiego DRM nie będzie a jest. Przydało by się sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam zdejmijcie tego ww3pl, ten dzieciak nie wie co zrobić na wizji, nie wie co z rączkami począć i o czym gadać. To już kolejny raz gdy mnie cholera zalewa gdy chcę oglądać materiał ale szczerze... no ciężko to idzie słysząc piskliwe głosiki i obserwować wygibasy dzieciaka jak z gimnazjum.

Noż cholera ja rozumiem, że można być lekko niedoświadczonym przed wizją. Neq (o ile to Neq, wybaczcie jeśli się mylę) trochę się zbyt poddenerwował ale jednak powiedział co trzeba i wyszło pozytywnie. A słuchając ww3pl mam wrażenie jakbym słuchał jakiegoś użytkownika 4chana. Ja rozumiem, że humor nie jest zły.. Myszasty genialnie potrafi z niego korzystać i przy okazji nie przeginając nie robiąc z siebie pośmiewiska.

W kolejności wypowiedzi numerycznie by znowu nie palnąć pomyłki:
1- dno
2 - genialny głos, zwięźle na temat dajcie więcej!
3 - mistrza nie trzeba oceniać
4 - lekkie poddenerwowanie, no ale czego się spodziewać po takich torturach jakich przeszedł (za dużo multi)
5 - naturalnie nie było źle, ale będzie lepiej.

Sporo osób wypowiada się o nim negatywnie, spoko jestem świadom, że jakaś go tam część lubi... osobiście nóż w kieszeni mi się otwiera. A na pseudo inteligentne wypowiedzi typu "nie podoba ci się to nie czytaj"... no ok mogę nie czytać jego wypowiedzi gdy do każdego jego newsa będzie dostarczona alternatywa do przeczytania.
Nie oczekujcie, że nie będę się wypowiadał o nim negatywnie, nie jestem trollem wybaczcie nie będę się wypowiadał w stylu "lubię to" bo to nie ma sensu.

Prosta zasada:
Podoba mi się coś, nie wypowiadam się bo nie mam nic do powiedzenia
Coś mnie wnerwia i mam coś do powiedzenia to o tym napiszę.

PS:
Isildur nie musisz go bronić po raz kolejny, tak wiemy co sądzisz ale się z tym nie zgadzamy.
"+1" Pokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:18, Zubuu napisał:

Gram.pl zatrudniając ww3pl wspomaga akcje niepełnosprawni w pracy? Tak pytam z czystej
ciekawości.


Totalnie po bandzie. Aż chamsko, ale niestety sporo w tym prawdy.

Od siebie dodam tylko, że Myszasty + Pan po jego prawej dają radę. Sugeruję dać im większe pole do popisu. Reszta powinna zająć się pisaniem recenzji i felietonów bo niestety w kadrze bardzo cienko. Na temat głupich zachowań Pana o nicku ww3pl nie będę się wypowiadał, ze względu na chęć zachowania statusu oraz aby nie zostać zbluzganym przez rzeszę oddanych fanów, a nawet fanatyków. Dodam tylko może od siebie, że bycie fajnym nie idzie w parze z byciem śmiesznym, co łatwo zauważyć tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:18, Zubuu napisał:

Gram.pl zatrudniając ww3pl wspomaga akcje niepełnosprawni w pracy? Tak pytam z czystej
ciekawości.


Sugerujesz, że użytkownik ww3pl jest niepełnosprawny? To ja Tobie odpowiem ostrzeżenie za obrażanie, trochę zaczynacie przeginać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:20, Archacus napisał:

Błagam zdejmijcie tego ww3pl, ten dzieciak nie wie co zrobić na wizji, [...]


Kim jesteś by nazywać kogoś dzieciakiem co? Degrad -1 za obrażanie.

Ja rozumiem krytykę, ale róbcie to w sposób kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Isildur

Jak można kogoś obrazić pytając się czy jest niepełnosprawny? Przecież powszechnie używa się tego słowa i nie zauważyłem, żeby ludzi których to dotyczy czuli się obrażeni, chyba szybciej twoim stwierdzeniem by się oburzyli słysząc, że odbierasz to jako coś obraźliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:46, Edalb napisał:

@Isildur

Jak można kogoś obrazić pytając się czy jest niepełnosprawny? Przecież powszechnie używa
się tego słowa i nie zauważyłem, żeby ludzi których to dotyczy czuli się obrażeni, chyba
szybciej twoim stwierdzeniem by się oburzyli słysząc, że odbierasz to jako coś obraźliwego

Ostrzeżenie za spam - Moja cierpliwość właśnie się skończyła... Nie chcecie bym interweniował trzymajcie kulturę w swoich wypowiedziach i trzymajcie się tematu tego wątku, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:38, Isildur napisał:

> Błagam zdejmijcie tego ww3pl, ten dzieciak nie wie co zrobić na wizji, [...]


Dobrze już nigdy nie nazwę żadnego młodzieńca dzieckiem.
Swojego siostrzeńca także nie będę nazywał dzieciakiem bo to jak słusznie mi wskazałeś jest obraźliwe.

A może zdenerwowałem Ciebie "+1 do Pokoju"?

Isildur proszę weź się uspokój wymagasz czegoś od ludzie do czego sam się nie stosujesz.
Wczoraj nabiłeś sobie 50 postów a jakoś uważasz, że wszyscy naokoło spamują.
Jak już wczoraj powiedziałem, możesz mi obniżać rangę jak tylko rzewnie Tobie się podoba bo ludzie którzy są tutaj od 5 lat nie dbają o jakieś tam napisy przy nicku.

Życzę Tobie trochę spokoju, przyda się Tobie bo kilka takich akcji i narobisz takiego czarnego PR, że kilka osób, które lubią gram.pl i kupują w sklepie zwyczajnie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie obrażam nikogo, jak już krytykuję to robię to w sposób kulturalny, poza tym co ma do rzeczy że wczoraj pisałem dużo co? Zaczynacie przesadzać, dlaczego przykładowo użytkownik Vojtas krytykuje i robi to w sposób kulturalny, nie wyzywa od niepełnosprawnych czy dzieci?

Nie potrafisz krytykować nie krytykuj proste.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 14:46, Edalb napisał:

@Isildur

Jak można kogoś obrazić pytając się czy jest niepełnosprawny? Przecież powszechnie używa
się tego słowa i nie zauważyłem, żeby ludzi których to dotyczy czuli się obrażeni, chyba
szybciej twoim stwierdzeniem by się oburzyli słysząc, że odbierasz to jako coś obraźliwego

Nah, nie czuję się obrażony. Nawet uznałem to za coś słodkiego.

... Ale Isildur może rzucać degradami i ostrzeżeniami, jego wola - w końcu to on jest moderatorem. To, że akurat ja się nie obraziłem nie znaczy, że nie zrobiłby tego ktoś inny na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał wideo o średniej jakości. Myszaty trzyma poziom.

@ Edalb

Isildur po prostu nie zna zakresu znaczeniowego słowa niepełnosprawny, dzieciak i toleracja. Poza tym stara się być akwokatem osoby zatrudnionej przez firmę CDP a nie stać na straży przestrzegania regulaminu portalu społecznościowego. W moim przekonaniu nie da się obu funkcji połączyć a jeśli nawet to traci się coś takiego jak obiektywizm o ile wogóle to ostatnie występuje w czyichś działaniach lub postawie.

Mam pytanie do admina gram.pl:
Czy stwierdzenie, że określenie "niepełnosprawny" ma charakter obrażania jest naruszeniem regulaminu gram.pl czy też nie? Jeśli tak to jaką karę powinna otrzymać osoba, która dopuszcza się rzeczonego wyżej działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od ww3pl? Facet pozytywnie zakręcony, nie wiem jak Wam , ale MI podoba się jego zachowanie, jako jedyny z całej ekipy wprowadza jakąś nutkę humoru. Nie chcę obrażać reszty ekipy, ale oni w porównaniu do ww3pl tak hm... MRUCZĄ... :D No jeszcze Mysza opowiada porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować