Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Heroes of Might and Magic V po polsku już dostępne!

327 postów w tym temacie

Ja chcialem jeszcze dodac cs odnosnie wypowiedzi osoby "Michal256".
Zgadza sie calkowicie z Twoja opinia odnosnie tych dzwiekow i tekstu czytanego. Dla mnie to byla takze tragedia. Muzyka nawala glosno, chlop cos gadal, ledwo go slychac, na dodatek tez wychwycilem nieprawidlowosci w tekscie pisanym i czytanym. Mam nadzieje ze cala gra nie bedzie tak zepsuta. Ale dziwne ze wersje demo, ktora powinna zachecac wystawia sie tak niedopracowana - nie wiem co o tym myslec. Mam nadzieje ze pelna wersja bedzie dobrze zrobiona. Lepiej bierzcie sie za robote ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 3D tak jak się domyślałem - MASAKRA! Mapa przygody mało czytelna! Mapa walki - zupełna porażka w widoku standardowym niektóre jednostki niemal nie do odrużnienia, po przybliżeniu wiadomo nie widać całej mapy walki. Ogólnie zbyt (!) kolorowo. Wymagania sprzętowe dość znośne (myślałem, że będzie gorzej). Ogólnie styl graficzny ma się nijak do poprzednich tytułów z serii. Trójki na pewno nie przebije...a czy lepsza będzie od czwórki to też mam wątpliwości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge co to ma być Z gram.pl da sie pobrać ale 20 kb/s rany :/ Wysłałem smsa w ign zeby szybciej pobrać a ci mi nie przysyłaja hasła co to ma byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 20:58, Leman Russ napisał:

Ej czemu nie moge po necie grac (daje to ubi.com bo to jest po necie chyba no nie??) wlacza
mi sie ze mam podac nazwe konta i haslo o co biega i skad konto wytrzasnac?


Podaje się nazwę i hasło z konta na stronie Ubi.com
W grze masz też przycisk konto, ale nie sprawdzałem do czego służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prąszę kogokolwiek o pomoc mi. Mam problem z uruchomieniem trybu DUEL w polskim demie heroesa 5. Nie miałem rzadnych problemów z angielską wersją dlatego zastanawiam się cos się dzieje. Podczas logowania sie pojawia i sie komunikat o złym loginie lub haśle. Bardzo prosze o pomoc ponieważ angielską wersję już usunąłem a tą ściągałem cały wczorajszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie nie rozumiem dlaczego przy spalszczaniu coś zwalili z tym trybem duel dlaczego nie można grac na serwerzeu Ubi, co jest proszę o wyjaśnienie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle nawet, mi się ściagnęło stąd z prędkoscią 600 KB/s w jakieś 15 minut :)

Qrczę, gram i gram i jakoś tak słabsze mi się na razie wydaje od 3. No, ale to tylko demo,zobaczymy jak całośc bedzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy ktoś wie, czy demo PL również jest kapryśne na niektórych kompach? T.j. też wywala podczas ładowania kampanii/multi/singla ? Pytam, bo nie wiem, czy mam sens ściągac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 16:53, Pah Wraith napisał:

Witam wszystkich. Czy ktoś wie, czy demo PL również jest kapryśne na niektórych kompach? T.j.
też wywala podczas ładowania kampanii/multi/singla ? Pytam, bo nie wiem, czy mam sens ściągac
:)

U mnie obydwa dema chodziły bez zarzutu.Mam celerona 3,06 , 1 Ghz Ramu i GF 6600 GT.Nie wiem od czego zależy działanie tych demek , ale trochę osób zgłaszało problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 16:53, Pah Wraith napisał:

Czy ktoś wie, czy demo PL również jest kapryśne na niektórych kompach? T.j.
też wywala podczas ładowania kampanii/multi/singla ?

Oczywiście. To było już kilka razy pisane. Między innymi wywala mnie, i napisałem nawet w tej sprawie do CD Projektu.
Ale ponieważ innym działa dobrze więc nie należy zakładać, że jest to wina pliku a jedynie że sama gra jest niezbyt dopasowana do pewnych konfiguracji. Być może przed wypuszczeniem gry do sprzedaży, jej kod będzie jeszcze zmodyfikowany i pójdzie ona również i u nas. Ja ciągle jeszcze na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam all milosnikow Heroesow!!! Sciagnalem, zagralem, zwyciezylem, ale tylko w pierwszej kamp. i w scenario.bo druga plansza kampani jest dosc trudna, ale mozliwe ze bylem troche niecierpliwy?! Demko jest spoko, mapka troche malo czytelna, ale mysle ze z czasem przywykniemy. Trzeba kupic pelna wersje i ocenic calosc, bo na podstawie demka za duzo powiedziec sie nieda. Ale grafa wymiata!!! Wszystkim zycze dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 00:55, cinus` napisał:

a pójdzie demo Heroes V na GeForce4MX ?


NIE - kup sobie Geforca 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 08:14, morthi napisał:

NIE - kup sobie Geforca 6600


szkoda, na starym kompie nie pójdzie, na szczeście mam drugiego kompa już z GF6600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować