Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia z Off-Road Drive: Rajd Bezdroży

13 postów w tym temacie

Cholera dzisiaj Knicz nieźle zaskakuje i całkiem dobrze mu to wychodzi.
Gdzie nie spojrzę a tu Knicz, a to przejdzie wstecz a to włoży ulotkę za wycieraczkę.
Zamiast pajacowania zrobi jeden numer i starczy.

Więcej Knicza ma zajebisty głos!

A Myszastego nie trzeba komentować, genialny jak zawsze.
Gdzie mam podpisać petycję by Myszasty wystartował w tańcu z gwiazdami lub w reklamówce coca-coli na święta?

A co do tytułu, to cóż mam nadzieję, że nie skopią go.
Mym skromnym zdaniem Rosjanie mają to do siebie, że albo tworzą dzieło albo totalnego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty, nie myślałeś nad zmianą nicka na Wookie? ;-D. Cholera, jakby broda tak nie swędziała, to chyba sam bym zapuścił - świetnie wyglądasz :-).

A o profesjonalizmie Myszastego niech świadczy fakt, że z zainteresowaniem się go słucha nawet wtedy, gdy omawiany przedmiot nie leży w kręgu naszych zainteresowań.

20110820211138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten tytuł nie mogę się doczekać od e3 w 2009, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem.
A z każdym materiałem zapowiada się lepiej i lepiej :3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory najlepiej wspominam Screamer 4x4 z gier tego typu i lubię czasem w niego pośmigać. Ale to co słyszę o Rajdach Bezdroży przerasta moje oczekiwania i widzę, że warto będzie się w nią zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana błota występowała już w "nowej" SEGA Rally i gra była niedoceniona z tego co zauważyłem (ale tam chyba nie było "spuszczania powietrza z opon" więc może będzie lepiej). Myszasty faktycznie jak napisał to Rojo - Gandalf w młodszej wersji hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah przypomniał mi się stary dobry Evo 4x4 i Screamer 4x4. Mam nadzieje że ta gierka będzie równie wciągająca ( a z tego co właśnie usłyszałem, to na to się właśnie zapowiada ^^ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma.
Po pierwsze auta mają nierealistyczny układ przeniesienia napędu. I na dodatek kazde auto ma taki sam napęd :(
W porównaniu ze screamerem 4x4 jest to na maxa uproszczone.
Można jechać na samym tyle, na tyle i przedzie, do tego jest blokada miedzyosiowa i blokada na przód i na tył. Dla tych co sie nie znaja na autach terenowych wyasnie - jesli auto ma odłaczany napęd przedni to NIGDY nie ma dyferencajału miedzysosiwego. i taką wersje napędu ma gdzieś 75% terenówek.
Te które mają dyferencjał miedzyosiowy mają permanentny napęd 4x4 bez możliwości odłączania przodu.
Na dodatek blokady dyferncjałów na osiach to mało aut ma. Tutaj niestety Wszystkie auta mają identyczny napęd.

Po drugie blokady dyferencjałów na osiach załącza sie obie na raz. nie można wybrać czy sie chce jechać ze zblokowanym tyłem przodem czy może obiema osiami.

Po trzecie autem ze włączonymi wszystkimi blokadami da sie normalnie jeździć i skręcać !!! Nawet z predkością ok 60 km/h !!! TO jest oczywistą bzdurą bo auto w którym wszystie koła sie kręcą z taką samą predkością skręcać praktycznie sie nie da. Na dodatek szybka jazda i skoki z takim napędem kończą sie urwaniem wału półosi ect.
Tutaj nic takiego sie nie dzieje.

Po czwarte auto można zawsze odnowić i przyciś - 3 sekundy w plecy i auto stoi na drodze.

Po piąte jak sie wypadnie z trasy sautomatycznie na nią wróci

Po szustew - jest wyciągarka ale jej użycie nie wiąże sie z żadną stratą na czasie.

Poza tym auta sa niezniszczalne.
Ogólnie screamer 4x4 pod kazdym względem był lepszy. No tylko błota tam nie było.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować