Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia ekipy gram.pl podsumowujące targi gamescom 2011

70 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2011 o 17:14, Pile napisał:

Wszystkie materiały były bardzo fajne ale ww3pl jest dla mnie irytujący. O ile w ostatnim
materiale nie jest to tak frustrujące to w poprzednich po prostu odciąga uwagę od istoty
rzeczy czyli od gier.

Których tu nie pokazywali. Jak Ci tak bardzo przeszkadza to wyłącz obraz., w końcu i tak to są tylko gadające głowy.
IMO bez ww3pl ten materiał byłby niesamowicie nudny. Trzeba po prostu zatrudnić kogoś do montażu, by wrzucił gameplaye/trailery z gier, gdy jakiś redaktor się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 17:21, Henrar napisał:

Których tu nie pokazywali. Jak Ci tak bardzo przeszkadza to wyłącz obraz., w końcu i
tak to są tylko gadające głowy.


Chodzi mi o czas który przeznaczany jest na gadanie o niczym i to głównie w wykonaniu ww3pl.

Dnia 21.08.2011 o 17:21, Henrar napisał:

IMO bez ww3pl ten materiał byłby niesamowicie nudny. Trzeba po prostu zatrudnić kogoś
do montażu, by wrzucił gameplaye/trailery z gier, gdy jakiś redaktor się wypowiada.

Zgadzam się z tym montażem. Natomiast nie sądzę aby ww3pl w znaczący sposób poprawiał satysfakcję z oglądania tych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ww Ogarnij Guild Wars 2, bo wzmianka w filmiku z trzeciego dnia, że warto czekać to troszkę mało jak na ten tytuł, który jest moim zdaniem o niebo lepszy od Star Wars-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza, masz taką samą koszulkę jak ja :]
Biały Wilk rządzi :)


Podsumowując wasze wszystkie wideorelacje:
Dziękuje Wam pięknie za wszystkie newsy. Wasze filmiki sprawiły, że niemalże nie żałuję tego iż zabrakło mnie w Kolonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 17:58, Palpatine_II napisał:

A czy ktoś wie, skąd można kupić koszulki z wiedźminem ? :P


Na pewno na allegro, posiadacze kolekcjonerek sprzedają swoje.
Jak wpisałem w wyszukiwarkę to znalazłem trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 18:50, Gacek09 napisał:

ww3pl jak byś mógł ograj w Guild Wars 2 :)

Targi zamknęli godzinę temu. Sorry, winnetou. Ale za to dostałem darmowe lizaki przy standzie z Battlefield 3. Chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 18:54, ww3pl napisał:

> ww3pl jak byś mógł ograj w Guild Wars 2 :)
Targi zamknęli godzinę temu. Sorry, winnetou. Ale za to dostałem darmowe lizaki przy
standzie z Battlefield 3. Chcecie?


A gdzie news, jak latasz po GC? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 18:54, ww3pl napisał:

Ale za to dostałem darmowe lizaki przy standzie z Battlefield 3. Chcecie?


Zróbcie konkurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 18:01, Sherem napisał:

Na pewno na allegro, posiadacze kolekcjonerek sprzedają swoje.
Jak wpisałem w wyszukiwarkę to znalazłem trzy :)


Chodziło mi o sklep, ale thx za starania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Bóg mi świadkiem nie pałam do ww3pl zbyt wielką przyjaźnią... i na tym może lepiej poprzestanę, bo powiem coś w stylu, że "nosi okulary przeciwsłoneczne" i dostanę znowu degrada. Ale tak wracając do sedna... z racji braku wyboru, kieruje słowa do Ciebie.

Skoro zostajesz jeszcze jutro to sprawdź którąś z tych 4 gier:
1. Rocksmith - szczerze nie jestem pewien czy jest na targach czy nie, ale to jest pozycja dla mnie więcej niż obowiązkowa
2. Magna Mundi - Paradox chyba powinien jeszcze być, a jakiś tytuł bardziej wymagający przydałby się
3. Dragon''s Dogma - jakoś chyba mało w Polsce o tym było, mogę się mylić
4. Royal Quest - zwykła ciekawość

Huh... i tak pewnie dostanę degrada... ow well zawsze mogę być Obywatelem albo Wrogiem Ludu, jakoś fajniej brzmi niż Przodownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TE TARGI BYŁY DO KITU ! Zero, nowych gameplayów, gdzie Far Cry 3 ? gdzie Skyrim ? Po E3 mieliśmy wysyp zapowiedzi pokazów a tu totalna klapa, wszystko tylko pokazuje się jakimś redaktorom w "ekskluzywnych" pokazach, a co ja jestem ? Jakaś niższa że nie mogę tego zobaczyć tylko muszę czytać wrażenia innych ? Ogólnie jestem bardzo rozczarowany i tylko BF3 Caspian Border trailer mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować