Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia ekipy gram.pl podsumowujące targi gamescom 2011

70 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2011 o 19:52, Zordon88 napisał:

TE TARGI BYŁY DO KITU ! Zero, nowych gameplayów, gdzie Far Cry 3 ? gdzie Skyrim ?

Będą dziś/jutro. Postaram się. Niby to nie gameplaye, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 19:19, Archacus napisał:

Jak Bóg mi świadkiem nie pałam do ww3pl zbyt wielką przyjaźnią... i na tym może lepiej
poprzestanę, bo powiem coś w stylu, że "nosi okulary przeciwsłoneczne" i dostanę znowu
degrada.

A czemu by o tym nie mówić? Jestem brzydki, to śmigam w okularach przeciwsłonecznych. Tak to już w świecie jest.
Za okrutny los degradów raczej się nie rozdaje. Kaman, Isildur nie jest /aż tak/ surowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o jakieś nagrywane Gameplaye, mam na myśli prawdziwe, opublikowane przez twórców, poza nowymi trailerami gier EA nie zobaczyliśmy na tych targach niczego ciekawego.Far Cry 3, Skyrim, SniperGhost Warrior 2, i wiele innych tytułów których na GC po prostu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ww3pl błagam Cię mistrzu, sprawdź Forzę 4 błaaaaaaaaaaaaaaaaaagam :D uwielbiam Cię, i dlatego daję ci za zadanie sprawdzić Forzę 4 xD o i Coda MW3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:34, Jacor32 napisał:

ww3pl błagam Cię mistrzu, sprawdź Forzę 4 błaaaaaaaaaaaaaaaaaagam :D


Sprawdziłem ją wczoraj - wtedy też nagraliśmy wideo relacje, które były wyjątkowo zwięzłe i udane.
Kiedy ekipa Gramu wróci do siedziby, film powinien pojawić się na jutubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:37, ww3pl napisał:

> ww3pl błagam Cię mistrzu, sprawdź Forzę 4 błaaaaaaaaaaaaaaaaaagam :D

Sprawdziłem ją wczoraj - wtedy też nagraliśmy wideo relacje, które były wyjątkowo zwięzłe
i udane.
Kiedy ekipa Gramu wróci do siedziby, film powinien pojawić się na jutubie.


No to jeszcze proszę o tego MW3 :D I nie przejmuj się tymi wszystkimi "hejterami" bo jesteś zajebisty ziomek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:39, Jacor32 napisał:

No to jeszcze proszę o tego MW3 :D


***UWAGA*** ŚWIATŁA POLICYJNE ***UWAGA***
Krótka chwila wyjaśnienia.

Film był nagrywany wczoraj, także wszelkie propozycje mogłem spełnić do końca dnia dzisiejszego, do godziny osiemnastej. Yep - to, czego nie zobaczyłem, na zawsze zostanie już "niezobaczone".

>I nie przejmuj się tymi wszystkimi "hejterami" bo

Dnia 21.08.2011 o 21:39, Jacor32 napisał:

jesteś zajebisty ziomek :D

Tak jak mówiłem - to nie hejterzy, a najzwyczajniej w świecie osoby o innych gustach. Odbiorcy, którym też trzeba dogodzić. I tak jak powtarzałem już kilka razy, spokojnie. Uwagi czytam, ale osobowości zmieniać nie zamierzam. Bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:43, ww3pl napisał:

> No to jeszcze proszę o tego MW3 :D

***UWAGA*** ŚWIATŁA POLICYJNE ***UWAGA***
Krótka chwila wyjaśnienia.

Film był nagrywany wczoraj, także wszelkie propozycje mogłem spełnić do końca dnia dzisiejszego,
do godziny osiemnastej. Yep - to, czego nie zobaczyłem, na zawsze zostanie już "niezobaczone".


>I nie przejmuj się tymi wszystkimi "hejterami" bo
> jesteś zajebisty ziomek :D
Tak jak mówiłem - to nie hejterzy, a najzwyczajniej w świecie osoby o innych gustach.
Odbiorcy, którym też trzeba dogodzić. I tak jak powtarzałem już kilka razy, spokojnie.
Uwagi czytam, ale osobowości zmieniać nie zamierzam. Bo i po co?


Każdy jest jaki jest i nikt nie ma prawa zmieniać jego hm.. charakteru? stylu bycia? A nie przepraszam trochę namieszałem bo ktoś nagrywał wideowrażenia z MW3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:51, KapiKullo napisał:

ww3pl powiedz mi jak to jest mieć taką superową prace. Sam bym chciał się zajmować czymś
takim w przyszłości :)

Co jakiś czas gram.pl szuka pracowników i ogłasza to uwaga, uwaga <werble> na gram.pl. Ostatnio chyba trzeba było napisać jakąś zapowiedź, recenzję, czy cuś.

Edit:
Korzystając z okazji:
@Isildur
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&u=55
Mógłbyś tam zajrzeć i ogarnąć co nieco? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam do ciebie jedno pytanko ww3pl - chcę się zapytać znawcy w tej dziedzinie czy znasz jakieś dobre pierwszo-wojenne gry niekoniecznie strategiczne gdyż ciężko mi gdziekolwiek znależć coś takiego, a tu proszę jak z nieba przychodzi i jeszcze jest aktywny w tym momencie na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:54, Growin napisał:

> ww3pl powiedz mi jak to jest mieć taką superową prace. Sam bym chciał się zajmować
czymś
> takim w przyszłości :)
Co jakiś czas gram.pl szuka pracowników i ogłasza to uwaga, uwaga <werble> na gram.pl.
Ostatnio chyba trzeba było napisać jakąś zapowiedź, recenzję, czy cuś.

Edit:
Korzystając z okazji:
@Isildur
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&u=55
Mógłbyś tam zajrzeć i ogarnąć co nieco? Z góry dzięki


Dziękuje Ci bardzo lecz wiedz iż mam dopiero 14 lat, ale na przyszłość dobrze wiedzieć, dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:57, KapiKullo napisał:

I jeszcze mam do ciebie jedno pytanko ww3pl - chcę się zapytać znawcy w tej dziedzinie
czy znasz jakieś dobre pierwszo-wojenne gry niekoniecznie strategiczne gdyż ciężko mi
gdziekolwiek znależć coś takiego, a tu proszę jak z nieba przychodzi i jeszcze jest aktywny
w tym momencie na stronie :)

Pierwsza wojna światowa? A to nie toczyło się głównie w okopach?

http://en.wikipedia.org/wiki/Cooking_Mama

Shakuj, podmień tekstury na wnętrze bunkra i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować