Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia ekipy gram.pl podsumowujące targi gamescom 2011

70 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak samo jest z wizytą naszych reprezentantów na gamescom 2011. Jednak zanim wyruszyli oni w drogę do ojczystej ziemi, przygotowali materiał, w którym dzielą się swoimi opiniami na temat kolońskich targów jako całości.

Przeczytaj cały tekst "Wideowrażenia ekipy gram.pl podsumowujące targi gamescom 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 15:35, luzac napisał:

> I nie daj się nikomu wyrzucić Wuw!
Zawsze go mogli zrzucić z balkonu. :D

Jestem pewna, że znalazłby sposób, żeby wyjść z tego cało i wrócić w wielkim stylu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 15:48, Sandro napisał:

Mysza, to chyba ten żołnierz, dzięki któremu udało ci się wejść na prezentację MW3 mimo
spóźnienia? Opowiadałeś o nim w jednym z ostatnich pr0gramów. A w roli drugoplanowej
- kolega z branży w "kinda gejowatej koszulce":
http://www.youtube.com/watch?v=b_9McoO-8sc

Pan pułkownik jest cokolwiek mało oryginalny, w zeszłym roku było to samo ;] http://youtu.be/x4wAEX-h4G8

Gramy, też pompowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasz ulubiony redaktorze" ;) zagraj dla mnie w te zapowiedziane Simsy i ewentualnie jeżeli będą jeszcze jakieś prezentacje Wiedźmina najlepiej na Xbox 360 (chociaż wolałbym ps3 no ale... nie można mieć wszystkiego) to też bardzo cię proszę o jakieś testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wszystkie wideowrażenia i muszę powiedzieć, że chłopaki prezentują to w sposób naprawdę przyzwoity, jest na luzie i nie grzmi nudą, natomiast ww3pl jak najbardziej ożywia team.
Ogólnie strasznie wam zazdroszczę bo sam chciałem się wybrać , niestety nieco za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie materiały były bardzo fajne ale ww3pl jest dla mnie irytujący. O ile w ostatnim materiale nie jest to tak frustrujące to w poprzednich po prostu odciąga uwagę od istoty rzeczy czyli od gier. Reszta redaktorów jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować