Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne wymagania sprzętowe Serious Sam 3: BFE

20 postów w tym temacie

No ja mam nadzieję, że dadzą powód do tych wymagań bo to co na razie pokazują aż krzyczy "brak optymalizacji!"

Chyba, że zrobią jak Ubisoft i podwyższą spec minimalny i edytują posty na forach ;P (@ The Dust ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee no to sądząc po wymaganiach w ustawieniach max możemy mieć jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą grafikę w dziejach gier brawo. A tak bez ironii to nie najwyższe zalecane wymagania wśród obecnych i zapowiedzianych gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 22:53, Lerten napisał:

Roznica w procesorach jest, i to spora - w minimalnych to dwurdzeniowiec w zalecacnych
- cztero.


Ajajaj, zmęczenie zrobiło swoje. Zwyczajnie nie zauważyłem tej subtelnej, acz znaczącej różnicy, patrząc tylko na cyfry. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Skoro na ekranie będzie 100+ skaczących żab ;] to nie CoD, gdzie po zabiciu 5 wrogów, kolejne 5 się dopiero pokazuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 00:15, Valium napisał:

Widzieliscie 10 minutowy gameplay? Tragedia, bedzie gorzej niz DNF.


Ja się łudze (czy jak to tam się pisze), że była to tylko baaardzo wczesna wersja pokazana tylko dlatego, że gracze się domagali...

A tak na serio to mam wrażenie, że niedługo na rynku to zostanie tylko Call of Duty bo jak na razie to cała reszta idzie w cholerę... nadzieja w Rage i BF3 na "dobre gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 00:15, Valium napisał:

Widzieliscie 10 minutowy gameplay? Tragedia, bedzie gorzej niz DNF.

ta widzialem, ale gosc pisal, ze gral na very low :)

wymagania dziwne, minimum: komp sprzed 5 lat, zalecane: gpu sprzed kilku miesiecy? wtf to najwyzsze wymagania podane przez producenta w historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, HD remejki nie grzeszyły również dobrą optymalizacją to nie liczę, żeby w BFE było inaczej. Gorzej, że mieszczę się pomiędzy tymi dwoma i pewnie gra będzie wyglądać kiepsko. Ale mniejsza o to - ważne, żeby gra w miarę zachowała styl pierwszych dwóch Encounter''ów. Więcej do szczęścia mi nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzili i to ostro. Grafika w żaden sposób nie tłumaczy tych absurdalnych wymagań. Przede wszystkim jeśli chodzi o gpu, bo 4 rdzeniowy cpu to powoli norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 01:09, Siberian_Husky napisał:

> Widzieliscie 10 minutowy gameplay? Tragedia, bedzie gorzej niz DNF.

Ja się łudze (czy jak to tam się pisze), że była to tylko baaardzo wczesna wersja pokazana
tylko dlatego, że gracze się domagali...

A tak na serio to mam wrażenie, że niedługo na rynku to zostanie tylko Call of Duty bo
jak na razie to cała reszta idzie w cholerę... nadzieja w Rage i BF3 na "dobre gry"


Dobra gra? Prosze bardzo http://www.youtube.com/watch?v=AfXSHC67zso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi, że tak skoczyli, ale widać albo mocny silniczek (choć na aż tak mocny nie wygląda po screenach) albo optymalizacja nie jest tip top. Poprzednie odsłony miały charakterystyczną grafikę i szły na wszystkim prawie :D ale co tam, i tak założę się, że na moim paroletnim sprzęcie pójdzie, najwyżej wyłączę sobie AA i voila :) damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokie wymagania to kwestia przeważnie lenistwa programistów.
Albo braku czasu na optymalizację. Gra nie jest jakaś maksymalnie
efekciarska, wizualnie wiele gier ją bije a wymagania ma mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować