Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Id: Jest miejsce na Rage 2, 3, 4 itd.

15 postów w tym temacie

Prezentowane do tej pory materiały spodobały mi się i zachęciły mnie do zakupienia Rage. Jeśli gra rzeczywiście będzie bardzo dobra to nie mam nic przeciwko aby pojawiły się kolejne jej części. Martwi mnie jedynie to, że mogę nie pograć sobie na swoim X360 z powodu małego dysku jaki posiadam. Czeka mnie jeszcze jeden wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby ID Software miało się czym martwić, ich produkcje jak do tej pory były solidne i przyjmowały się bardzo dobrze, tak samo zapowiada się Rage którego się już doczekać nie mogą.
Rage pewnie nie będzie tak rozchwytywany jak przehypowany i maksymalnie scasualizowany Call of Duty ale myślę że spokojnie sukces osiągnie i ID będzie mogło stworzyć następną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Problem w tym, że następna w kolejce nie jest wcale kontynuacja, a Doom 4."
Szkoda, że niczego w tym roku w tej kontynuacji nie pokazali... a tak czekałem nawet jeden screen by mnie ucieszył ;/ Na szczęście Rage już bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od Rage dostaje podobny vibe, jak od Crysisa. Niby technicznie wszystko jest na miejscu, niby pięknie wygląda, niby powinno wszystko być super, ale nie ma tego "oompf", który sprawia, że po odejściu od gry czujesz to przyjemne mrowienie i chcesz więcej. Cóż, poczekamy, zobaczymy.
Osobiście bardziej czekam na Borderlands 2/nowe Fallouty, jeżeli mamy trzymać się tych klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pan Willits nie ma się o co martwić :)
Rage zapowiada się świetnie i już nie mogę się doczekać premiery.
Moją kaskę mają na pewno i myślę, że wielu ludzi nowe dziecko Carmacka zachwyciło.
Mogą więc wtedy wychodzić kolejne części Rage przeplatane Doomami i Quake''ami :)
Ja tam narzekał nie będę na takie rozwój wypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 12:31, john_smith napisał:

wg mnie rage to jeden z pretendentow do porazki finansowej, tyle lat robili ten engine
i gre, ze beda musieli miec naprawde duza sprzedaz zeby im sie zwrocilo

Gdyby sprzedawali licencje na silnik, to by im się inwestycja zwróciła. Ale na to się raczej nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 19:51, karolekx23x napisał:

Mam pytanie czy gra będzie w wersji polskiej ? Czy będą napisy czy dubbing ?


Wersja językowa jest niepotwierdzona, ale raczej będzie to albo pełna angielska albo napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować