Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kuba Błaszczykowski na okładce FIFA 12

19 postów w tym temacie

Lepszy Błaszczykowski na okładce FIFA niż Braszczykowski w PES''ie XD

Ale trochę moim zdaniem lipa że nie ma jakieś zmiany w stosunku do okładki z 11-tki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okładka nie jest najważniejsza, ale jednak wolałbym Lewandowskiego, Błaszczykowski przygasł ostatnio i może dlatego mi nie pasuje na okładke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta okładka jest obrzydliwa. Nikt i nic mnie nie przekona że taka okładka wywołuje jakiekolwiek pozytywne odczucia estetyczne. To "coś" wygląda jak zabawa w photoshopie + totalnie niedopasowanie kolorów (zwłaszcza w sklepie gram.pl [ http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/201108221543416533.jpg] widać tę jaskrawość, mam nadzieję że to jakaś pomyłka i w rzeczywistości będzie chociaż "trochę" lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w demie nie zagram Realem :( .Ale zadowolę się Arsenalem a co do okładki jestem zdania , że powinien na niej znajdować się Lewandowski , Piszczek albo Szczęsny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było tego spodziewać, kiedy dostępny był pre-order(m.in w sklepie gram.pl) widać było, że to sylwetka Błaszczykowskiego. Niby OK, dobry piłkarz, ale na okładce był już rok temu, więc wydawcy mogli postarać się o coś nowego. To i tak nie zmieni faktu, że już nie mogę się doczekać premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 15:24, pepsi napisał:

A liczyłem na Arboledę... :/

Mi też się on marzył na okładce, uniósł by w górę ten palec który włożył Smolarkow w rzyć. Do tego by płakał...

A na poważnie to też, jak knopfler, liczyłem na Szczęsnego gdyż to jest jeden z najlepszych polskich piłkarzy czynnie grających w swoich drużynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować