Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Deus Ex: Bunt Ludzkości - recenzja

208 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 12:13, matsza napisał:

Czy najlatwiejszy poziom trudnosci faktycznie jest latwy, czy tez wymaga myslenia i mozna
prosto zginac??


Przede wszystkim są słabsi przeciwnicy, którzy są również mniej "uważni". Tyle wyczytałem, bo nie grałem na najniższym. Możliwe też, że jest więcej ammo i dopalaczy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:20, Pietro87 napisał:

Heh z ciekawości jak zawsze przed premierami co większych gier zajrzałem na torrenty,
oczywiście już sklonowana wersja gry lata w sieci...
widać pewna grupa "fanów-redaktorów" już podziękowała twórcom za ich prace wrzucając
upload w internecie [nie piję tu broń boże do Myszatego, żeby ktoś tej mojej ironii źle
nie odczytał, aczkolwiek jak widać znowu jakiś szemrany pismak zrobił swoje i piraci
pewnie już kręcą cracka]


Jeśli (a jest raczej na 100%) ich wersja była jakoś watermarkowana w kodzie, to ciekaw jestem ile tym razem dostaną. Bo na 5k kary się raczej nie skończy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie, nie widziałeś mojego poprzedniego posta to ponowię pytanie...
... czy tryb TPP załącza się tylko przy systemie skradania/ukrywania się,
czy też można całą grę przejść w trybie widoku trzeciej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:36, vikingwasdead napisał:

Prawdopodobnie, nie widziałeś mojego poprzedniego posta to ponowię pytanie...
... czy tryb TPP załącza się tylko przy systemie skradania/ukrywania się,
czy też można całą grę przejść w trybie widoku trzeciej osoby?


Tryb TPP załącza się tylko kiedy "przyklejamy" się do zasłony lub np. używamy drabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2011 o 12:29, Myszasty napisał:

Jeśli (a jest raczej na 100%) ich wersja była jakoś watermarkowana w kodzie, to ciekaw
jestem ile tym razem dostaną. Bo na 5k kary się raczej nie skończy... :P



No to raczej bankowo, tez nie wyobrażam sobie, żeby wasz prasowy release nie był odpowiednio oznakowany.
No i na 5k kary zapewne się nie skończy, jeśli ustalą kto wrzucił klona w sieć.
Jedyne pocieszenie, że przy wszystkich multiplikujących się z godziny na godzinę wrzutach jest wszędzie napis informujący o oczekiwaniu na cracka, jest nadzieja, że złodzieje nie pograją wcześniej niż my [no ok nie licząc ciebie, tys się nagrał w prasowe wydanie =P]

Swoją droga, zawsze mnie zadziwiają takie osoby - całe to za przeproszeniem ich pieprzenie o szacunku dla autorów gier, a okazują ten szacunek uprawiając zwykła kradzież.
Jeśli cenie kogoś za jego prace i to co mi dostarcza - kupuje to.
Jeśli jakiś zespół nagra świetny singiel lub ma świetny kawałek na swojej płycie, a cała płyta prócz tego jednego utworu mi nie leży to patrze czy gdzieś w sieci legalnie dany zespól nie pozwala kupić samego kawałka - pasuje mi, kupuje [częsta argumentacja złodziei muzyki, "nie podoba mi się płyta, tylko jeden utwór to se ściągnę" - spoko nie podoba się cała tylko jeden, to kup go a jak nie ma takiej możliwości a masz baranie jeden z drugim internet, zrób sobie jakaś legalną playliste online i słuchaj do woli]
Podobnie się tłumacza złodzieje gier - "eee podoba mi się tutaj tylko to i to, reszta do dupy, oryginała bym nie kupił to i tak nikomu nie zrobiłem szkody"... yea right... bullshit jak 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:42, Pietro87 napisał:

jest wszędzie napis informujący o oczekiwaniu na cracka, jest nadzieja, że złodzieje
nie pograją wcześniej niż my [no ok nie licząc ciebie, tys się nagrał w prasowe wydanie
=P]


Raczej nie jest to recenzencka kopia jak jeszcze na cracka czekają ;)

Dnia 23.08.2011 o 12:42, Pietro87 napisał:

Jeśli jakiś zespół nagra świetny singiel lub ma świetny kawałek na swojej płycie, a cała
płyta prócz tego jednego utworu mi nie leży to patrze czy gdzieś w sieci legalnie dany
zespól nie pozwala kupić samego kawałka - pasuje mi, kupuje


Singiel to praktycznie jeden kawałek, gorzej z LP.
Kiedyś czytałem wywiad z jakąś artystką.. albo zespolem? Kij wie.
Dawno to było i internet nie był tak rozpowszechniony.
No, to stwiedził(a/i), że największy zawód przychodził,
jak jakiś "duży" artysta wydał płytę i promujący kawalek jest super
Ona/Oni go kupują i tu się okazuje, że tylko pare kawałkow jest fajnych. No i nędza.
Pirat sie rozróżnia w tym momencie tym, że poprostu ściąga, nie ważne są tłumaczenia.
Kiedyś podłączałem radio pod kompa pod Line-in i na nim nagrywanie ON ;) To były czasy... ;p

Dnia 23.08.2011 o 12:42, Pietro87 napisał:

[częsta argumentacja złodziei
muzyki, "nie podoba mi się płyta, tylko jeden utwór to se ściągnę" - spoko nie podoba
się cała tylko jeden, to kup go a jak nie ma takiej możliwości a masz baranie jeden z
drugim internet, zrób sobie jakaś legalną playliste online i słuchaj do woli]


Teraz tak ;)
Choć ustawa o prawach autorskich jest przestarzała, pojawił się YT, radia internetowe.
To w tym wypadku, lecisz ze streamem i masz kupe legalnej muzyki... bez wydawania gorsza.

Dnia 23.08.2011 o 12:42, Pietro87 napisał:

Podobnie się tłumacza złodzieje gier - "eee podoba mi się tutaj tylko to i to, reszta
do dupy, oryginała bym nie kupił to i tak nikomu nie zrobiłem szkody"... yea right...
bullshit jak 150.


Znowu tłumaczenia, bo gry nie schodzą do tanich serii, nie ma allewałka, nie ma steama.
Niema CD-Action, ni ma nic.
Swoją drogą tylko tyle? Wpisz sobie o22y w google i znajdz sobie jego bloga i zobacz co tam ludzie (nie, skreśl
dzieciaki) wypisują i czemu w taki dziwaczny sposób udostępnia swoje dumnie brzmiace "releasy".
Tłuką się kto udostępnił kopię i nie podoba mu się, że ktoś jego wielkie "dzieło" udostępnia dalej.
To jest dla mnie chore. Przebij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2011 o 13:16, Zgreed66 napisał:

Raczej nie jest to recenzencka kopia jak jeszcze na cracka czekają ;)


Jeśli się nie mylę, to recenzencka kopia idzie jak normalna po steamie, a do odpalenia jej wersji spiraconej wymagany był by adekwatnie zrobiony plik obchodzący steama - więc jak najbardziej, może to być wersja jaka poszła do recenzji.

Ewentualnie wersja zakoszona prosto z tłoczni [jako,ze pracowałem w zakładzie tłoczącym gry i oprogramowanie jako ustawiacz, pisałem o takim procederze kiedyś, jak chcesz poszukaj w temacie o piractwie, tylko ostrzegam posty bodajże 2-3 stosunkowo obszerne :), skwituję tylko tym, że kiedyś z zakładu z magazynu wyjechała cała paleta gier na x360 i druga paleta win vista.]

Z resztą posta się zgadzam, bo w zasadzie nie ma tam nic do dodania [oprócz tego, że branża muzyczna jest obecnie bardzo kulawa jak chodzi o granice legalności, bo jak zauważyłeś, wystarczy wbić na YT, gdzie np na oficjalnym kanale Vevo czy Veo czy jak to to się zowie, są prawie wszystkie większe kawałki znanych artystów i tych nowych i tych starych, a czego nie ma tam, jest na prywatnych wrzutach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:12, piernik007 napisał:

KOPIUJ WKLEJ RECENZJI GAMESPOT??

Oczywiście masz jakiekolwiek argumenty do poparcia tych, jakże rozbudowanych, oskarżeń :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:12, piernik007 napisał:

KOPIUJ WKLEJ RECENZJI GAMESPOT??


Z doświadczenia wiem, że pisząc artykuły człowiek delikatnie sugeruje się innymi pracami, bądź też ewentualnie podgląda jak wygląda budowa tekstu i w jaki sposób wszystkie elementy, o których miało się napisać, są posklejane.
(Łatwiej, szybciej i przyjemniej)

Osobiście nie czytałem recenzji na Gemespot, jednakże po przeczytaniu 1000 artykułów Myszastego, znam jego styl więc najważniejszy warunek dobrej recenzji został już spełniony - świetnie się to czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:19, Geeko napisał:

Oczywiście masz jakiekolwiek argumenty do poparcia tych, jakże rozbudowanych, oskarżeń
:P?


Przecież obie recenzje dały dobrą ocenę DX, jak nic recenzent Gamespot dostał w łapę od Eidos Montreal a gram.pl skroiło im tekst. ;)

A za tym wszystkim stoi Majestic-12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data publikacji na GS - Posted Aug 22, 2011 1:55 pm PT. To przypadkiem nie jest nawet później, niż moja? Bo dziś po raz pierwszy, po poście naszego "speca" od teorii spiskowych ją zobaczyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:49, Myszasty napisał:

Data publikacji na GS - Posted Aug 22, 2011 1:55 pm PT. To przypadkiem nie jest nawet
później, niż moja? Bo dziś po raz pierwszy, po poście naszego "speca" od teorii spiskowych
ją zobaczyłem. :)


Bezczelnie wykradłeś z dysku i wkleiłeś pierwszy, przyznaj się huncwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 11:52, john_smith napisał:

bo wali mi to jak sie nazywam, jak zapominam hasla to robie nowe frajerze

Tak raczej jak dostaniesz bana to robisz nowe. Poza chamskim trolowaniem i wmawianiem ludziom chorób psychicznych i całej masy innych przypadłości nie robisz dokładnie NIC

Do tematu, nie wie ktoś może z ekipy gramowej czy zamówienia preorderowe beda wysyłane np jutro ? chodzi o to czy jest szansa na otrzymanie przesyłki jeszcze przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:45, SimplyLucas napisał:

> bo wali mi to jak sie nazywam, jak zapominam hasla to robie nowe frajerze
Tak raczej jak dostaniesz bana to robisz nowe. Poza chamskim trolowaniem i wmawianiem
ludziom chorób psychicznych i całej masy innych przypadłości nie robisz dokładnie NIC

odpowiem cytatem: "> Tak raczej jak dostaniesz bana to robisz nowe. Poza chamskim trolowaniem i wmawianiem

Dnia 23.08.2011 o 15:45, SimplyLucas napisał:

ludziom chorób psychicznych i całej masy innych przypadłości nie robisz dokładnie NIC "

jak pijesz do innego watku to tam inni zaczeli mnie obrzucac wyzwiskami pierwsi, tak ze idz do lekarza, poza tym dyskutowanie z osobami ktore nie potrafia czytac ze zrozumieniem jest frustrujace

Dnia 23.08.2011 o 15:45, SimplyLucas napisał:

Do tematu, nie wie ktoś może z ekipy gramowej czy zamówienia preorderowe beda wysyłane
np jutro ? chodzi o to czy jest szansa na otrzymanie przesyłki jeszcze przed weekendem.

spam to spam, degrady i bany na tym forum nie maja zadnego efektu :), wlasnie dostajesz degrada za spamowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:45, SimplyLucas napisał:

Do tematu, nie wie ktoś może z ekipy gramowej czy zamówienia preorderowe beda wysyłane
np jutro ? chodzi o to czy jest szansa na otrzymanie przesyłki jeszcze przed weekendem.


Z takim pytaniem to raczej do konsulatu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=8781 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować