Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Theory: Dante w nowym Devil May Cry jest większym awanturnikiem niż jego poprzednie wcielenie

17 postów w tym temacie

Nie wierzę że da się zrobić większego badass''a niż Dante ze starego DMC... ale coś mi się zdaje że to będzie po prostu zwykłe chamstwo i tyle... i nie pomogą teksty w stylu "jest ulicznym awanturnikiem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co nadawało "badassowości" Dantemu to jest jego opanowanie i cięty język. Z tego co mówią wygląda na to, że opanowanie pójdzie do odstawki -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 11:00, Finger00 napisał:

Skoro nowy Dante jest pół-aniołem, to ja wolę nie wiedzieć jakie jeszcze zmiany dla niego
szykują... Pół-emo, pół-anioł kontratakuje!

raczej jak w reklamie magicki stylizowanej na skyrim - "pół wojownik pół mag pół smok" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 11:25, Serafin26061989 napisał:

Jeszcze niech z niego z robią pół wampira to 16stki będą piszczeć, jak n a widok Bibera.
Za bardzo tą grą chcą zrobić w zachodnim stylu.


Powiedziałbym, że jest wręcz odwrotnie. Wschodnie gry przeważnie w jakiś sposób chcą naśladować zachodnie lub mają wplecione elementy zachodniej kultury, nie zawsze i nie za każdym razem w dużym stopniu, ale jeśli taka chęć ściera się z zachodnim stylem wychodzi właśnie taka doza kiczu, który wielu ludzi sobie upodobało. Zrobienie DMC w większym stopniu w zachodnim stylu nie jest złe same w sobie ale Ninja Theory nie robi gier w zachodnim stylu, oni są fanatykami wschodu i właśnie więcej wschodu upchali do... tego czegoś. Ja wciąż ubolewam nad tym co się stało mojemu ulubionemu bohaterowi i mam nadzieję, że stary Dante i stare DMC jeszcze wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:43, Zgreed66 napisał:

Życzę solidnej porazki temu projektowi :)

Podpinam się pod to...

A to iż ich "Dante" jest większym awanturnikiem to co?? Nasz Dante nie musi nim być, jest za to opanowanym pół-człowiekiem - pół-demonem z ciętym językiem a na dodatek z wielkim opanowaniem <jak już mik999 napisał>. Nie ma fajki na wardze jak ten od NT a jego słabość to Pizza i deser truskawkowy.

I to z tym pół-aniołem :| C''mon, what''s wrong with you people??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większym awanturnikiem... ten gość mi raczej na dzieciaka z problemami wygląda...
@Krzycho
Ten po lewej to jakiś designer czy inny Bossling z Ninja Theory? Ładna mi hipokryzja nawijają jaki to stary Dante nie jest cool i w ogóle a wwalają do gry własną facjatę. Wstyd panowie, wstyd i hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwego badass''a zrobili emo ciotę... :/ Stary Dante był najlepszy i nic tego nie zmieni. Walka w nowym DMC może być widowiskowa, ale wygląd "nowego" Dante''go mnie, i jak widze większość fanów DMC, odrzuca w kosmos. Szkoda, że zepsuli tak świetną serię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować