Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 w wersji na konsolę Xbox 360. Premiera w lutym?

9 postów w tym temacie

"początek sadowej batalia" - eeee, wiem, że "Kali chcieć, Kali mieć, Kali się dogadać", ale chyba powinno być "Początek sądowej batalii" :) Taki mały babolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że CDP zakończy ten spór szybko i zwycięsko, aby mogli spokojnie wydać Wieśka 2 na konsole a potem wziąć się za jakiś porządny dodatek do W2 albo nawet za W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak im zejdzie ta wersja na konsole w porownaniu do pc, ostatnio w wywiadze mowili ze zainteresowanie na stoisku wersja na xa nie bylo zbyt duze...

sadowa batalia? beda sie obrzucac gruszkami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 11:35, john_smith napisał:

ciekawe jak im zejdzie ta wersja na konsole w porownaniu do pc, ostatnio w wywiadze mowili
ze zainteresowanie na stoisku wersja na xa nie bylo zbyt duze...


Wiesz, bo panuje obecnie ogromne przekonanie, że jak gra wyjdzie na konsolę, to sprzeda się w nie wiadomo jakich ilościach ;] A to jednak tylko zwykła gra action-cRPG, jakich w ostatnich czasach wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać, żeby zagrać w Wieśka 2 na mojej konsoli :D. Tylko szkoda, że tak późno :(.

Czy ten obrazek z news''a nie jest przypadkiem z Wiedźmina 1 a nie 2 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:30, Bosiaxd napisał:

Czy ten obrazek z news''a nie jest przypadkiem z Wiedźmina 1 a nie 2 ? :)


Dokładnie. Zmieńcie obrazek, albo podpis pod nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że 22 września odbędzie się jesienna konferencja CD Projektu - tam na pewno dowiemy się więcej ws. konsolowego W2, sprzedaży pecetowego i szczegółów odnośnie do W2 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować