Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Battlefield 3 - bogaty zestaw akcesoriów i gadżetów

32 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Razer podczas targów gamescom 2011 zaprezentował składający się z sześciu elementów zestaw akcesoriów (myszka, klawiatura, mata, gamepad) i gadżetów (torba, futerał na iPhone'a) z motywami nawiązującymi do gry Battlefield 3.

Przeczytaj cały tekst "Razer Battlefield 3 - bogaty zestaw akcesoriów i gadżetów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładka prezentuje się super.Ale musiało by mnie nieźle walnać żeby wydać na nia około 330 zł.Podkładka w cenie myszki,nie złe przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura byłaby ładna, gdyby nie ten obrazek w okolicach strzałek. Rozwala to cały minimalistyczny design. Napis BF3 też bym wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że, Origin, zainstalowany na dysku, bedzię pobieral wasze dane o zainstalowanych na waszym komputerze programach oraz odwiedzonych przez was wszystkich stronach www, i wszystko to bedzie ladnie przesylane bez posrednio do EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:27, Katsper napisał:

A wiecie że, Origin, zainstalowany na dysku, bedzię pobieral wasze dane o zainstalowanych
na waszym komputerze programach oraz odwiedzonych przez was wszystkich stronach www,
i wszystko to bedzie ladnie przesylane bez posrednio do EA?

A wiecie, że to samo robi Google, Microsoft i Apple?
Mam pomysł! Najlepiej zaszyjmy się w żeliwnym bunkrze 50 metrów pod ziemią, oczywiście ówcześnie pozbywając się wszelakiego sprzętu elektronicznego, nawet zegarków, gdyż kto wie, może Casio również przechowuje na swoich serwerach dane, o której godzinie siedzieliśmy na klopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna razerowa, chińska tandeta z nieadekwatną do jakości ceną (za logo). Dziękuję, ale nie. Co do kwestii estetycznych - obrzydliwa klawiatura. Nie wiem, czy ktoś niewidomy ją projektował, ale tak jak wspomniał Vojtas - motyw pasuje jak pięść do oka, kto to w ogóle zaakceptował? I ta cena...komuś się chyba pod kopułą przegrzało.

@Katsper: jakiś link? Jeśli Origin tak ingeruje w prywatność (bez wiedzy i zgody użytkownika), to ja się z tym wynalazkiem pożegnam.

@AnarchiX: co do Apple''a - zgoda. Co do MS i Google - udowodnij. Bo Google robiło tak tylko na początku (teraz grzecznie pytają, czy chcemy i nie musimy się godzić), a MS ostro dostał za takie praktyki (kilka lat temu) po kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:54, absmak napisał:

Kolejna razerowa, chińska tandeta z nieadekwatną do jakości ceną (za logo). Dziękuję,
ale nie. Co do kwestii estetycznych - obrzydliwa klawiatura. Nie wiem, czy ktoś niewidomy
ją projektował, ale tak jak wspomniał Vojtas - motyw pasuje jak pięść do oka, kto to
w ogóle zaakceptował? I ta cena...komuś się chyba pod kopułą przegrzało.

@Katsper: jakiś link? Jeśli Origin tak ingeruje w prywatność (bez wiedzy i zgody użytkownika),
to ja się z tym wynalazkiem pożegnam.

@AnarchiX: co do Apple''a - zgoda. Co do MS i Google - udowodnij. Bo Google robiło tak
tylko na początku (teraz grzecznie pytają, czy chcemy i nie musimy się godzić), a MS
ostro dostał za takie praktyki (kilka lat temu) po kieszeni.

O chryste, zaraz się zacznie wojna, kto kogo śledzi i z jakich pobudek.
Przecież moja wypowiedź była jedynie odpowiedzią na trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:22, Ekonochrist napisał:

Razer? Dziękuję, postoję. Firma bezpowrotnie straciła moje zaufanie.


A można wiedzieć dlaczego? Pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:59, AnarchiX napisał:

O chryste, zaraz się zacznie wojna, kto kogo śledzi i z jakich pobudek.
Przecież moja wypowiedź była jedynie odpowiedzią na trolla.


Ja tylko grzecznie poprosiłem o dowody na to, że szpieguje mnie firma, z której systemu korzystam i Google, z którego wyszukiwarki i oprogramowania korzystam. Twoje oskarżenia są dosyć mocne, więc poprosiłem o dowody :] I nie chodzi mi oczywiście o dopasowywanie reklam na podstawie odwiedzanych/wyszukiwanych stron (nie traktuje tego, jako naruszenia mojej prywatności, a jako udogodnienie), ale o przeczesywanie mojego dysku twardego, tak jak to podobno robi Origin :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować