Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Gra Anno 1701- jaka będzie (temat ogólny)

134 postów w tym temacie

Demko jest rewelacyjne ;) A mowilem sobie, ze w tym roku juz koniec z kupowaniem gier... ;) Demko jest rzeczywiscie bardzo ciekawe i juz teraz chcialbym zobaczyc pelna wersje tejze gry. Szkoda tylko, ze CDP nie wydaje tego tytulu... IMHO po rewelacyjnej Anno1602 i mniej udanym Anno1503 gra wraca do pierwowzoru. Jest to taki tytul jakiego szczerze mowiac oczekiwalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 08:14, metal_man napisał:

Demko jest rewelacyjne ;) A mowilem sobie, ze w tym roku juz koniec z kupowaniem gier... ;)
Demko jest rzeczywiscie bardzo ciekawe i juz teraz chcialbym zobaczyc pelna wersje tejze gry.
Szkoda tylko, ze CDP nie wydaje tego tytulu... IMHO po rewelacyjnej Anno1602 i mniej udanym
Anno1503 gra wraca do pierwowzoru. Jest to taki tytul jakiego szczerze mowiac oczekiwalem :D


Mnie zaczęły zasmucać napływające, jako pierwsze, informacje o redukcji ilości produktów. Brak soli i przypraw zarówno w mojej świadomości ANNOholica jak i egzystencji ludzi w tamtych czasach zdaje się być niewyobrażalna :).

Jednak takie rzeczy jak mocno rozbudowane menu dyplomacji, intuicyjność interfejsu, bogate możliwości generowania plansz czy w końcu miodność gry nastrajają mnie wyjątkowo pozytywnie, w czasach gdy z coraz większą dozą nieufnością oczekuję na kolejne tytuły :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja musze Ci powiedziec, ze te wszystkie budowle z sola i innymi produktami byly rzecza odrzucajaca ;) Bylo to dla mnie zbedne i wprowadzalo zlozonosc na sile... Takie moje zdanie :D Ale to co zobaczylem w demku Anno 1701 to jestem dobrej nadzieji :D Zreszta zobacz, ze budynki sa podzielone wg poziomu mieszkancow, co dowodzi, ze budowli bedzie dosc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 08:14, metal_man napisał:

Demko jest rewelacyjne ;) A mowilem sobie, ze w tym roku juz koniec z kupowaniem gier... ;)
Demko jest rzeczywiscie bardzo ciekawe i juz teraz chcialbym zobaczyc pelna wersje tejze gry.
Szkoda tylko, ze CDP nie wydaje tego tytulu... IMHO po rewelacyjnej Anno1602 i mniej udanym
Anno1503 gra wraca do pierwowzoru. Jest to taki tytul jakiego szczerze mowiac oczekiwalem :D

Skąd można sciągnąć demko gry 1701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, trochę się opuściłem w informacjach :).

Premiera już 5 grudnia. Anno zostanie wydane w zestawie ze ścieżką dźwiękową w cenie 99,90zł.
Dla porównania niemiecka wersja wygląda tak jak na drugim screenie.

Wyjątkowo cieszę się z soundtracku, ale zawiedziony jestem wydaniem w dvd-boxie, a nie digi-packu jak na screeni obok :|.
Obawiam się też o zawartość instrukcji, ale z drugiej strony po fatalnym wydaniu Anno 1503 nie nastawiałem się na zbyt wiele.


Zresztą liczy się przede wszystkim sama gra. Jestem szczęśliwym posiadaczem pełnej wersji i gra z jednej strony satysfakcjonuje, ale z drugiej pozostawia pewien niedosyt.
Rozgrywka jest dość dynamiczna i z pewnością nie tak prosta jak prequelach, tak więc trzeba się będzie naprawdę starać w rywalizacji z przeciwnikiem na poziomie hard (jeden taki wypowiedział wojnę wszystkimi graczom i królowej :D).
Brakuje trochę starych surowców, pokoroju przypraw, soli czy ubrań, i ani słodycze ani perfumy nie zaszywają tej dziury. No i brakuje kampanii.

Mimo wszystko Anno to Anno, gra się świetnie, a już na pewno braków nie odczują Ci, którzy nie grali w poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:01, Backside napisał:

/../


To swietnie :) Ladnie sie prezentuje ta polska wersja ;) Chyba sie skusze, zobaczymy jeszcze.
Btw. przedpremierowa wysylka juz ruszyla? Ciekawe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:41, metal_man napisał:

To swietnie :) Ladnie sie prezentuje ta polska wersja ;) Chyba sie skusze, zobaczymy jeszcze.
Btw. przedpremierowa wysylka juz ruszyla? Ciekawe... ;)


Ktoś pisał w jakimś temacie na Gram.pl, że już dostał ten zestaw 4 edycji kolekcjonerskich od Cenegi, któe premiere będą miały dopiero 5 grudnia.
A ja już szczęśliwie nabyłem polski oryginał na Allegro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:05, Ryan Kam napisał:

No prosze bardzo ładne wydanie :D Szczegołnie ta fotka tej arystokratki :D


Taak. Tylko niestety wersja digpack z arystokratką jest niemiecka, a nie polska :].
"Nasze" jest to, gdzie wszędzie jest statek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz pełną polską wersję gry, ale w zaden sposów nie wiem jak wysłać szpiega do JEGOROWA.
Może ktoś wie jak to zrobić. Podpowiedź jest w grze że trzeba wybudować chatę myśliwego.
Buduję chate a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 08:46, Balzak napisał:

Mam juz pełną polską wersję gry, ale w zaden sposów nie wiem jak wysłać szpiega do JEGOROWA.
Może ktoś wie jak to zrobić. Podpowiedź jest w grze że trzeba wybudować chatę myśliwego.
Buduję chate a tu nic.


Szpiegów wysyła się dopiero po odblokowaniu tej opcji, kupując ją w Szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:12, Backside napisał:

> Mam juz pełną polską wersję gry, ale w zaden sposów nie wiem jak wysłać szpiega do JEGOROWA.

> Może ktoś wie jak to zrobić. Podpowiedź jest w grze że trzeba wybudować chatę myśliwego.

> Buduję chate a tu nic.

Szpiegów wysyła się dopiero po odblokowaniu tej opcji, kupując ją w Szkole.


Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:26, Azazell3 napisał:

jak wam działa gierka na max detalach ??


Mam Athlona +2800, GF 6800GT 256mb i 1gb ramu - na max-max 10-15 fps''ów. Czasami się przycina, ale przez większość czasu znośnie.
Zmiana filtrowania nie wpływa zbytnio na ilosć klatek, dopiero AA.


Grafika może sprawiać jedynie droben (ale tylko drobne:]) problemy w trybie multi. Gra nie działa tam zbyt szybko, więc czasem zdarzy się, że klikniemy nie to co chcemy i coś się zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja mam ciut lepiej bo mam ciut lepsza grafike i mam od 17 do 25 bodajze przy max detalach
ale animacja jest plynniutka :) i to się liczy ...

A wogle to jak wam sie podoba gierka? czy uważacie ją za najlepszą z całej trylogii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie .. hm jest budynek w anno ten glowny centrum wioski .. i odziwo po chwili grania w nim pojawila sie kuźnia .. od czego to zależy ? skad tam sie wzięła kuznia? tam tez beda inne rzeczy? hm w instrukcji nic znalesc nie moge:)

oraz zauważyłem , że

wyłączenie w opcji Filitrowania Cieni przyspiesza grę a wyglądzie nic nie zmienia ;/ albo może i slepy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:19, olcia13 napisał:

Część!
Czytałam w CD Action (nr 4/2006), że ma pojawic się nowa odsłona serii Anno, pt. Anno 1701.
Z tego co się doczytałam ma to być gra wybitna. Gra ma być strategią ekonomiczną na silniczku
3D! Podobno jest to jedno z najwiekszych przedsięwzięc w Europie ( jeśli chodzi o gry). Na
twożenie gry przeznaczona podobno ok. 8 mln Euro!!!

Jak myślicie jaka będzie ta gra?


gra może być fajna... szczerze dziwne jest Twoje pytanie przecie gra już dawno wyszła ;P a część możliwości można zobaczyć w demku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę Cezara IV to chętnie sobie zakupię nowe Anno (pewnie na Allegro odkupię od kogoś :) ), w dwie poprzednie części grało się bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować