Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Gra Anno 1701- jaka będzie (temat ogólny)

134 postów w tym temacie

Przy demku spędziłam dość sporo czasu, jeżeli na Allegro wypatrzę po jakiejś znośnej cenie to na pewno kupię. Szkoda, że CDP nie wydaje ANNO 1701, można by wykorzystać wPLN ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 11:43, Konrad162 napisał:

gra może być fajna... szczerze dziwne jest Twoje pytanie przecie gra już dawno wyszła ;P a
część możliwości można zobaczyć w demku :D


Popatrz łaskawie na datę napisania posta :].

A przy okazji - gra JEST fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 15:12, Magwisienka napisał:

A czy gra nie nudzi się zbyt szybko?


Jeszcze się z tym zjawiskiem nie spotkałem :].
Odstraszać może co poniektórych brak kampanii (jest tylko 10 jakichś scenariuszy).
W każdym razie dwa najważniejsze tryby to potyczki na losowych mapach z kompem i przez internet - ostatnio grałem w multi i napradę sporo emocji i dobrej zabawy :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 12:26, Abdzio napisał:

Wedlug mnie najgorsze jest to ze zrobili ja w 3D mogli zrobic w jakiejs ladnej 2D bo 3D jakos
nie pasuje do strategi


ja też nie lubie strategi w 3D ale ANno 1701 to 1 gra w której się zakochałem w jej grafice :) i od momentu tego już uważam że ludzie potrafią tworzyc piękne 3D strategie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 12:26, Abdzio napisał:

Wedlug mnie najgorsze jest to ze zrobili ja w 3D mogli zrobic w jakiejs ladnej 2D bo 3D jakos
nie pasuje do strategi


Praktycznie już nie ma strategii w 2D - dwuwymiarowe pozostałe tylko taktyczne projekty pokroju For Libery!, które kupuje garstka zapalonych strategów-olskulowców. Dlatego trzeba się po prostu pogodzić z tym faktem.

Mi się akurat grafika bardzo podoba - co prawda żałuję, że nie ma modelu rozwalania się statków z AoE 3 i przeźroczystej wody przy tonących okrętach, ale to tylko detela. Reszta "miodna, ale wcale nie przesłodzona" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam wrażenie ze w grze dowolnej mapy są tak samo rozmieszczone ? i inne nacje ?;/ zawsze zaczynam po środku w tym samym miejscu i zaraz jest gość niezalezny z którym mogę handlować - i tak jest ciągle

czy da rade jakoś generować mape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem ciekawą rzecz, mianowicie jeśli nawet posiadając oryginalną grę wydaną przez cenegę mieliście problem z zainstalowaniem patcha 1.1 do wersji PL ? to zamieszczam tutaj opis jak można zainstalować patch bez problemów :)

1. Instalujemy grę
2. Wchodzimy do rejestru
Start --> uruchom --> wpisujemy "regedit" --->wybieramy HKEY_LOCAL-MACHINE --> SOFTWARE --> Sunflowers --> Anno 1701 i odnajdujemy wpis LANGUAGe i zmieniamy wartość z ITA na POL i wychodzimy.
3. Ściągamy patcha 1.1 który zajmuje 28mb ( który jest na gamershell.com a musi to być patch dla wersji polskiej!!
4. Cieszymy się nowszą wersją oznaczoną numerkiem 1.1 :) która poprawia wiele bugów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 15:47, Op0z napisał:

CZY JEST EDYTOR MAP DO ANNO 1701??


Niestety nie ma, ale pojawiały się zapowiedzi od samych wydawców, że zapewne pojawi się w dodatku.

Na razie zamiast edytora jest dość tandetny tryb "Playground", w którym możemy stawiać dowoli budynków (ale nie można ich kasować czy w końcu "wprawić w ruch").

Przy okazji - wyłącz Caps Locka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem edytor map do anno 1503 na gery stp ale to jakas ściema chyba poza tym jak chcesz go pobrać to wysylas sms-a za 6zł!! dostajesz kod i dopiereo można pobrać plik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. niepobieralem bo kolega mi mowil ze to ściema poza tym przemiezylem neta w zdloz i wszerz i nieznalazłem żadnego edytora do żadnej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 19:53, Op0z napisał:

ps. niepobieralem bo kolega mi mowil ze to ściema poza tym przemiezylem neta w zdloz i wszerz
i nieznalazłem żadnego edytora do żadnej części


Istnieje edytor do Anno 1602 i 1503 - należy tylko rozejrzeć się po niemieckich serwisach (wszak niemiecka gra). Wybacz, że nie podam linków, ale już dawno mi wygasły.
Możesz wejść na forum Anno 1701 u Sunflowers albo jeszcze lepiej na 1503 na ich oficjalnej stronie - tam siedzi cała społeczeność Anno i wszystko Ci powiedzą

http://forum.sunflowers.de/index.php
http://www.anno1503.com/forum/index.php?s=47ca946cea447ecf6d31135ca3476fdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Noszę się z zamiarem zakupu tej gry i w związku z tym mam dwa pytania:
1) Czy warto?:)
2) Czy nie ma problemów z bugami, patchami, aktualizacjami itp.? [ostatnio kupiłem NWN2 i przez brak polskiego patcha grac nie mogę:(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:05, flymar napisał:

Witam
Noszę się z zamiarem zakupu tej gry i w związku z tym mam dwa pytania:
1) Czy warto?:)
2) Czy nie ma problemów z bugami, patchami, aktualizacjami itp.? [ostatnio kupiłem NWN2 i przez
brak polskiego patcha grac nie mogę:(]



1. Jasne :). Nawet jeżeli nie miałeś doczynienia z tego typu grami, a po prostu lubisz strategie, to nie ma problemu.
2. Akutalizacji zapewne będzie jak na lekarstwo. Gra nie ma większych bugów, ale wydano już patch 1.1 to mutli i singla. Całość jest w polskiej wersjii, nawet na lektorów się szarpnęli, więc nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować