Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Gra Anno 1701- jaka będzie (temat ogólny)

134 postów w tym temacie

No i kupiłem...
I przy uruchamianiu komunikuje mi że aplikacja została zamknięta:( Mogę sobie raport so MS wysłać).
W readme nie ma wymienionego radeona X1600:( Ale jeśli chodzi na R8500??
Ewentualnie może chodzi o SP2 do Windy - ale w minimalnych wymaganiach nic o tym nie piszą.
Mam najnowsze sterowniki i zarzuciłem DirectX z płyty.
Nie działają żadne emulatory napędu.
Co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja nie miałem absolutnie żadnego problemu.
Spróbuj z reinstalką no i pobraniem tego Servica.

W razie czego maila do Cenegi albo, jeszcze lepiej, telefon - tylko odpowiedzą Ci dopiero w pon.
Możesz jeszcze odwiedzić temat cdprojekt kontra cenega, tam pisze na bieżąco pracownik Cenegi, ma w podpisie mail i pewnie zajmie się Twoją sprawą.

W razie czego polecam topic na forum GOL''a, tam też jest trochę użytkowników i porad:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5506244&N=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:14, Backside napisał:

Dziwne, ja nie miałem absolutnie żadnego problemu.
Spróbuj z reinstalką no i pobraniem tego Servica.

W razie czego maila do Cenegi albo, jeszcze lepiej, telefon - tylko odpowiedzą Ci dopiero w
pon.
Możesz jeszcze odwiedzić temat cdprojekt kontra cenega, tam pisze na bieżąco pracownik Cenegi,
ma w podpisie mail i pewnie zajmie się Twoją sprawą.

W razie czego polecam topic na forum GOL''a, tam też jest trochę użytkowników i porad:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5506244&N=1

Reinstalowałem .. a SP2 nie zarzucę bo drań potrzebuje z 0,5GB a tyle wolnego na systemowym nie mam niestety.. pozostaje reinstalka całego OS,a tego chciałbym jednak uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upgrade firmware''u nie pomógł więc pełen reinstall systemu. I faktycznie prawdopodobnie SP2 był winny, a raczej jego brak. Działa. Pozdrawiam i dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się uczę grać w Anno i mam kolejne pytanko ... w jaki sposób można zwiekszyć przychód pieniążków ? jestem dużo na minusie az -400 złota ;/ a ludnosci z 300 ..
Cholera nie wiem co zrobić jak mam tyle forsy na minusie ;/ a nie chce by mieszkańcy byli nie zadowoleni .. czy jedynym sposobem na zwiększenie przychodów jest więcej budowania domków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OpOz --> dzieki :)

ja mam jeszcze jedno pytanie .. tutaj na screenie pokazalem że chce sprzedawać cegły .. ale ile tego ustawia się? na górze i na dole ( w obrazku gdzie jest narysowana cegła ) .. jest taki suwak i jak to ustawiać najlepiej ? ;/

20070120181656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej odległościach budować centrum ( czyli domki itp ) a domy produkcyjne ? - czy to ma jakieś znaczenie ??

bo własnie sobie gram i odkrylem jak komputer w dużej odleglości od siebie buduje domki mieszkaniowe a domki produkcyjne czy to ma jakaś różnice ??

na screenach o nazwie Komputer1 i 2 to infrastruktura komputera widze że on to wszystko tak ładnie rozbuduwuje:)
a mój to "ja1.jpg" - tak tez może być ?

20070130085408

20070130085449

20070130085532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 08:56, Azazell3 napisał:

W jakiej odległościach budować centrum ( czyli domki itp ) a domy produkcyjne ? - czy to ma
jakieś znaczenie ??


Absolutnie nie ma :).
Jeśli chodzi o estetykę to najlepiej, aby gospodarstwa i manifaktury znajdowały się na rubieżach i posiadały osobny magazyn (co też jest dobre ze względó ekonomicznych).
Jeśli chodzi o wygodę, to najlepiej na początku zaplanować co ma gdzie stanąć, a potem to realizować.

Znaczenie ma tylko odległość zakładu wytwarzającego półprodukt od przetwórcy i magazynu (zagroda owiec niedaleko tkacza, a ten niedaleko magazynu).

Dnia 30.01.2007 o 08:56, Azazell3 napisał:

bo własnie sobie gram i odkrylem jak komputer w dużej odleglości od siebie buduje domki mieszkaniowe
a domki produkcyjne czy to ma jakaś różnice ??
na screenach o nazwie Komputer1 i 2 to infrastruktura komputera widze że on to wszystko tak
ładnie rozbuduwuje:)
a mój to "ja1.jpg" - tak tez może być ?



j.w. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:17, Azazell3 napisał:

OpOz --> dzieki :)

ja mam jeszcze jedno pytanie .. tutaj na screenie pokazalem że chce sprzedawać cegły .. ale
ile tego ustawia się? na górze i na dole ( w obrazku gdzie jest narysowana cegła ) .. jest
taki suwak i jak to ustawiać najlepiej ? ;/

Cegły będą sprzedawane do ilości, którą wskażesz suwakiem, więc wskaż tyle, żeby starczyło na bieżące potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś ma problem z Anno 1701

Jego Tekst:
Mam mały problemik z graniem w sieci lokalnej tzn. wszystko podłaczylem i stworzylem gre i gitesik na drugum komputerze pojawiła sie owa stworzona gra i klikam dołącz i wtedy jest maly problem bo jest napisane ze nie mam miejsca dla nowych graczy zmieniam w ustwieniach w tej grze przy graczach na "otwarty" i nic nie wiem co powinienem zrobić totez zwracam się o pomoc z gory dziekuję
mam patcha 1.01 i zapore windows tez mam odblokowana i nadal brak miejsc dla nowych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w anno i mi dobrze idzie mam juz poziom cywilizaci obywatele ale sie martwie bo moga mi sie skonczyć potrzebne towary i mam kodyw cd-action ale nie moge włonczyćkonsoli a ttam nie napisali jak ją włoonczyc:prubowalem bnaciskac co sie da al nic,uruchamiałem też z parametremn al nic .pomzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA PRZEZ NETA>>>>HELP
MAM PROSBE>>> Jezeli ktos potrafi zarejestrowac ,zalogowac lub umie zrobic COŚ żeby ta gra dzialala i mogl bym grac w nią przez neta to PLZ niech ktos mi napisze KROK PO KROKU (probowalem wiele razy)co trzeba robic z gory dzieki nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:17, Azazell3 napisał:

OpOz --> dzieki :)

ja mam jeszcze jedno pytanie .. tutaj na screenie pokazalem że chce sprzedawać cegły .. ale
ile tego ustawia się? na górze i na dole ( w obrazku gdzie jest narysowana cegła ) .. jest
taki suwak i jak to ustawiać najlepiej ? ;/


Istotne są te cyferki na górz i na dole, suwaka najlepiej nie ruszać bo i tak nikt od Ciebie więcej cegieł nie kupi jak niezależny handlarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik... Mianowicie girka chodziła na moim starym kompie.Odkąd zmieniłem na nowy, gierka instaluje się normalnie ale gdy wpisuję serial wyrzuca mnie do windowsa.Czasami zdąże go wpisać ale wtedy po chwili wyrzuca mnie z głownego menu spowrotem do win. Czy wie ktoś w czym może tkwić problem?

Podaje konfig starego:
AMD 1.333
512 Ram
Radeon 9550 lub 9800se
I nowego:
core 2 duo 6400(2.13 Ghz)
2Gb Ram
Geforce 8800 gts(leadtek)


Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 08:56, Azazell3 napisał:

W jakiej odległościach budować centrum ( czyli domki itp ) a domy produkcyjne ? - czy to ma
jakieś znaczenie ??


Domki buduj jak najbliżej centrum i gęsto dzieki czemu można ich więcej zmieścić co daje wiecej ludności, ja np budowałem centrum na innej wyspie tam skąd czerpałem inne surowce. Dawało mi to grubo więcej pieniędzy ale jest jeden mankament, że trzeba na okrągło transportować towary z miejsca na miejsce.Nie ma chwili wytchnienia ale za to pieniedzy jest bardzo dużo zauważyłem że cpu miał tylko jedno centrum a ja miałem trzy.Myśle, że to maks przynajmiej dla mnie bo cały czas brakuje towarów ale jeśli sprawnie działasz to sie da a z hajcem nie wiadomo co robić. Pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:48, Op0z napisał:

GRA PRZEZ NETA>>>>HELP
MAM PROSBE>>> Jezeli ktos potrafi zarejestrowac ,zalogowac lub umie zrobic COŚ
żeby ta gra dzialala i mogl bym grac w nią przez neta to PLZ niech ktos mi napisze KROK PO
KROKU (probowalem wiele razy)co trzeba robic z gory dzieki nara :D


A masz oryginał, że tak się głupio zapytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się informacje o pierwszym oficjalnym add-on''ie do Anno 1701. Dodatek ma zostać wydany w okresie wakacyjnym, jednak bardziej szczegółowa data na razie nie jest znana. Poniżej trzy fotki z tego dodatku - prezentują się wyśmienicie, oby nie dowalili z wymaganiami systemowymi...:)

20070326190942

20070326191013

20070326191047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować