Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines ma nowy, wywołujący dreszcze zwiastun

33 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Rozpaczliwe wzywanie pomocy przez radio, nieustający dźwięk sensora ruchu, marines znikający bez śladu w zacienionych korytarzach - to wszystko zobaczycie w najnowszym trailerze Aliens: Colonial Marines.

Przeczytaj cały tekst "Aliens: Colonial Marines ma nowy, wywołujący dreszcze zwiastun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szybki miks tego, co widzieliśmy na GC. Ja jestem strasznie zajarany ACM od dawna, po prezentacji jeszcze bardziej. Możliwe, że jeszcze dziś (a jest podcast do strzaskania) wrzucę parę słów o tym. Jeśli nie, to jutro z rańca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer zrobił na mnie wrażenie. Wychwyciłem ponadto pewne elementy które szczególnie mi się spodobały:

-prześlizgnięcie się pod zamykającą się grodzią ( run men, run ! )
-scalanie spawem drzwi dwustronnych ( pachnie jak last stand )
-dźwięk Pulse Rifle który, moim zdaniem, brzmi lepiej niż ten który był w AvP 2010
-wszechobecna szaruga, bure kolory, wypłowiałe, wspaniale matowa barwa pancerzy marines, broni oraz otoczenia ( this instalation is old, dammit ! )
-Obcy, którzy nie błyszczą ( their a part of darkness men ! )
-gra świateł ( it`s a disco in hell )
- ładowarka hydrauliczna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyznaję bez bicia, że trailer jest ciekawy i świetnie sprawdza się jako zajawka gry. Ale te dreszcze... Troszkę przesadzone. Dreszcze (choć być może innego rodzaju...) wywołuje trailer Mass Effect 2 ( http://www.youtube.com/watch?v=LqpyAlvyP3Y) czy Demon Huntera z D3 ( http://www.youtube.com/watch?v=WByqPqwBrzs), ale to? Mam nadzieję, że gra będzie bardziej trzymała w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem
1: Nareszcie królowa nie jest ospała jak w niektórych grach/filmach np:AVP 3 jako gra lub jako avp jako film 1 cześć.
2:Trochę na szczęście widać ze rój stosuje taktykę z zaskoczenia/zasadzki z łatwością osłabiają mięso armatnie . {kanon 100% taktyczny kseno prawie}

3: "czołg kseno" bardzo fajnie wygląda .
4: jak zawsze powiem ze głupio ze nie można pograć po stronie kseno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć Jamesa Camerona nie przebiją, to filmik jak najbardziej robi wrażenie.
Tylko ja nie rozumiem czegoś... jak to możliwe, że na Lv-426 są jeszcze obcy ? I to w tak dużej ilości ? Ba, jak to możliwe, że sama kolonia jeszcze tam jest ?
Przecież

Spoiler

Bishop w filmie wyraźnie mówi, że po wybuchu z całej okolicy pozostanie krater wielkości Nebraski

... i tak się zresztą dzieje.
Także nie mogłoby być żadnych obcych, żadnej kolonii ani żadnych sytuacji do zabezpieczania... chyba że nie wiem, postawili nową kolonię i historia się powtórzyła, ale bez przesady.
Zastrzeżenie budzi ponadto kwestia Sulaco.. niby na jakiej podstawie utracono kontakt ze statkiem, skoro możemy założyć, że na autopilocie spokojnie wrócił sobie na Ziemię ?
Chyba że ja czegoś nie wiem, anyone care to explain ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądając trailer przed przeczytaniem opisu autora, tak samo na myśl przyszedł mi drugi film "Aliens"
A co do zastrzeżeń Danna - podobnie pomyślałem o pierwszym twoim spostrzeżeniu, ale kto wie, może chcieli umiejscowić akcję w znanym dla fanów serii miejscu, ale nie wzięli pod uwagę, że jest to nielogiczne? Albo z drugiej strony, nie odrobili pracy domowej, ale w to akurat trudno mi uwierzyć.
Ciarków nie było, ale naszła mnie ochota na obejrzenie sobie ósmego pasażera Nostromo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze na studiach z kumplem ze stancji graliśmy w co-opa Borderlands i byliśmy zajarani że niedługo wychodzi Alien i bedzie miał co-opa. Studia skończone, Borderlands 2 za rogiem, a Colonial marines wypuścił trailer. W moim przypadku przeciąganie premiery gry, o tak długi okres czasu to duży błąd.

Dziękuje, ale jest więcej ciekawszych gier na rynku, a co-op już nie jest dla mnie tak ważny jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 19:45, Myszasty napisał:

To szybki miks tego, co widzieliśmy na GC. Ja jestem strasznie zajarany ACM od dawna,
po prezentacji jeszcze bardziej. Możliwe, że jeszcze dziś (a jest podcast do strzaskania)
wrzucę parę słów o tym. Jeśli nie, to jutro z rańca. :)


Po tym trailerze jeszcze bardziej ci zazdroszczę, że mogłeś zobaczyć ACM na własne oczy :)
Mam nadzieję, że to ty Myszasty zrobisz reckę po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować