Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu - gameplay z bety

15 postów w tym temacie

hmm "a nawet lunety pistoletu snajperskiego" ?

swoją drogą gra robi wrażenie realizmem w porównaniu do shooterów gdzie czasami nawet przykucnąć albo wychylić z za rogu się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te dźwięki z pierwszej części tylko na potrzeby bety są wykorzystywane. Z tymi czołgami to jak na razie zmienili tylko ich wnętrze i dodali parę nowych pozycji obserwacji. Kupuję na 100%, jedynki nie żałuję gram do dzisiaj mam nadzieję że z druga częścią będzie podobnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie gral w jedynke to powiem ze wymiata a ro2 to doszlifowanie jedynki i bedzie jeszcze lepsza ,jedna z niewielu gier godnych uwagi przed nadejsciem diablo 3 warto w nia pograc dla zabicia czasu do 22 listopada =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem że powiększenie w lunecie nie wpływa na ogólny widok to porostu się zachwyciłem. taki drobny szczegół a tak mnie wkurzał przez wiele lat strzelanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, to jest to. BF3 nie pobije, ale to jest dla mnie nr 2 wśród FPSów tego roku. A jeśli chodzi o klimaty 2wś to chyba jedna z najlepszych gier kilku ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje ale to nie jest jakieś realistyczne :P

Postać ranna(robi się czarno biały obraz) chowa się za osłoną i po paru chwilach wraca do normy z pełnym zdrowiem, a żadnego medyka tam nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować