Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Limitowana wyprzedaż gier EA - premiery na PC i konsole nawet o połowę taniej!

28 postów w tym temacie

gram.pl

Najnowsze hity EA w super cenach: Crysis 2, Dragon Age II, Shift 2 i inne. Standardowe i limitowane wydania gier na PC za jedyne 59,90 zł, na Xboksa 360 lub PlayStation 3 w cenie 119,90 zł. Akcja trwa od dziś do 6 września lub do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj cały tekst "Limitowana wyprzedaż gier EA - premiery na PC i konsole nawet o połowę taniej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdurne ceny o.0
Niby DA2 PC kosztuje normalnie 149zł ?
Gdzie ja się pytam ? Ceny nawet w mojej okolicy, np Auchan, Real 69zł....
10zł zniżki z 69 to jakoś żadną matematyką nie wychodzi 50%....

Bulletstorm EL to koszt rzędu 109zł
Dead space 2 bez promocji kosztuje 59zł
Shift 2 69zł
Crysis 2 59zł

Ceny podane wyżej to ceny BEZ TEJ PROMOCJI.
Te gry tak można dłuższy czas kupić [w takich cenach w popularnych marketach... Crysis 2 chyba nawet w EMPIKu podobnie kosztuje bo bodajże 69zł czyli dychę drożej]

Ja się pytam dlaczego wprowadza się bezczelnie ludzi w błąd jakąś pseudo obniżką z kosmosu, gdzie tu te zniżki 50% ?

Na stronie sklepu szumnie wisi opis np przy Crysisie :

Twoja cena:59,90 zł

Oszczędzisz:90,00 zł (60,04%)

Czyli poprzednia była 149zł ?

Yea Right :
http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=103595
http://www.3kropki.pl/p/1/2/0/crysis_2.php

A specjalnie szukać nie szukałem, pierwsze lepsze sklepy z Googli do porównania "pseudo promocji"....
Gdyby nie fakt, że to nie pierwszy taki wałek gramu, to dał bym sobie siana bo co mi do tego... ale w kwestii "promocji" walicie nas klientów notorycznie w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pietro87

To się nazywa marketing. Jest on po to by łapać głupców w różne sidła.
Ty znasz się, siedziesz w temacie i nie dasz się nabrać, ale zapewniam Cię, że na jednego obeznanego z tematem przypada minimum 10 laików i ci się na to nabiorą.

Tak jak w sklepach z odzieżą. Była cena 120 zł za szmatke. Zrobili promocje czyli sprzedają za 130 zł z przekreśloną ceną 199 zł
No i zapewniam Cię, że mnóstwo Kobiet (i niejeden facet) daje się na to złapać.

To jest marketing. Inaczej łowienie frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRAWIE Wam się udało :-D

http://www.ceneo.pl/;szukaj-Crysis+2+PC
http://www.ceneo.pl/Gry_PC;szukaj-Bulletstorm+PC

Fakt że ceny na Ceneo latają od 60 wzwyż. Nawet do 120. Ale jak masz sklep to sprzedajesz jak chcesz. Nie mniej jednak marna oferta. Nie mówiąc o tym że Crysis 2 to konsolowy gniot a Dragon Age II to najgorszy RPG w tym roku chyba. O reszcie się nie wypowiadam bo nie gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:58, Pietro87 napisał:

Co za bzdurne ceny o.0
Niby DA2 PC kosztuje normalnie 149zł ?
Gdzie ja się pytam ?


Choćby w OFICJALNYM sklepie dystrybutora, czyli EA ;) No daj spokój, naprawdę nie wpadłeś na to, że owszem, to zagrywka marketingowa, ale względem oficjalnej ceny sugerowanej przez dystrybutora, a nie względem innych sklepów, z których każdy pewnie był w stanie wytargować sobie określone warunki i dlatego ma niższą cenę?
Formalnie EA chce za te gry te ok. 150 zł (tak podejrzewam, nie śledzę pasjami ich katalogu ;)), więc tak się Gram reklamuje. I tyle.
A że Ty umiesz obsługiwać Ceneo/Skąpca, to nie skorzystasz i pójdziesz tam, gdzie znajdziesz taniej. I po co się tak bulwersować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie przeceny... Na allegro Shifta i Cysisa na PS3 można było dostać za 100 miesiąc po premierze i nie mówię tu o grach sprowadzanych z Anglii - wszystko z polskiej dystrybucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że ostatnio EA idzie w ilość, a nie jakość, może bym się skusił. Dla mnie to wygląda tak:

- Bulletstorm - grałem w demo, nuuuuuda
- Crysis 2 - grałem w pełniaka u kumpla, nuuuuuda, to samo co Crysis 1, tylko w mieście
- Dead Space 2 - może być, ale tak za 30-40 zł góra (można pewnie i taniej wersję elektroniczną na allegro dostać)
- Dragon Age II - taka nuuuuuuuda, że szkoda gadać, jedynie system walki w tej grze jest ok, cała reszta... no comment
- Shift 2 - do kitu, Shift 1 był o wiele lepszy, ten jest jakiś dziwny, taki niemrawy trochę, mnie się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się przypomina Orwellowski "Nineten Eighty-Four" i "zwiększanie" racji czekolady ;)

Co do samych gier - Crysisa i Shifta 2 mam, za DAII dziękuję bardzo. Ewentualnie mógłbym łyknąć Dead Space 2 i Bulletstorm, jednak poczekam na niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:04, Headbangerr napisał:

Aż się przypomina Orwellowski "Nineten Eighty-Four" i "zwiększanie" racji czekolady ;)


Przydałby się jeszcze tylko Gin Zwycięstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Lublina i chciałby sobie zakupić Dead Space 2, to w MM jest edycja kolekcjonerska tejże gry za 60 zł (a w każdym razie była jeszcze 2 dni temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko Shifta brakuje z opisywanych i pewnie się skuszę.
Trochę rozbawił mnie tytuł bo jeszcze nie spotkałem się z limitowaną wyprzedażą :)
A niektórzy niech komentują temat a nie płaczą, że ich te gry nudzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2 na xboxa bym kupił , gdyby EA chciało się ją spolonizować wcześniej . Na PC oczywiście też tego nie zrobili bo koszta . Znalazła się jednak w Polsce grupa zapaleńców i takie spolszczenie jest dostępne . Jakoś nie pieprzyli o kosztach . Ja ciągle mam wrażenie że Polscy wydawcy to mają nas w tyłku i uważają za idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aż tak naiwny nie jestem :)
Aczkolwiek jeśli mnie pamieć nie myli.. wiele tych gier w samym gramowym sklepie było tańszych przed ta promocja [czytaj stare ceny nie stały na poziomie 149zł] i do tego piję.
Takie walenie nas klientów notorycznie - to nieco marna zagrywka marketingowa [żeby nie napisać chamska]

Ekhemmm z tym bulwersowaniem, znów dało o sobie znać to, że sarkazm i ironia pisana jest czasem trudna do podłapania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować