Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Limitowana wyprzedaż gier EA - premiery na PC i konsole nawet o połowę taniej!

28 postów w tym temacie

Wersje PC może i o 50 % tych co były na gramie . Natomiast na konsole na pewno nie . No , ale w reklamie jest jak byk że nawet . Inna sprawa że gdzie , indziej można taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 13:46, Pietro87 napisał:

No aż tak naiwny nie jestem :)
Aczkolwiek jeśli mnie pamieć nie myli.. wiele tych gier w samym gramowym sklepie było
tańszych przed ta promocja [czytaj stare ceny nie stały na poziomie 149zł] i do tego
piję.

A, to o to chodzi. To trzeba było tak od razu, cen w Gramie np. nie śledzę, bo od pewnego czasu kupuję gry w Anglii (dla spokoju ducha) i nie wiedziałem, że to taka "promocja" się trafiła :D

Dnia 24.08.2011 o 13:46, Pietro87 napisał:

Ekhemmm z tym bulwersowaniem, znów dało o sobie znać to, że sarkazm i ironia pisana jest
czasem trudna do podłapania :)

Standard ;)
Ja to po prostu odebrałem bardziej jako oburzenie na reklamowanie się względem cen oficjalnych i nazywanie tego promocją, a nie ironiczne nawiązanie od cen, które niższe były przed promocją (o czym po prostu nie wiedziałem).
Ironia bez intonacji jak widać wiele traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych promocji to polecam grę Fight Night Champion. Ktoś kto nie lubi oglądać boksu, być może chętny będzie do obijania twarzy komputerowemu bokserowi. Szczególnie że grafika jest dobra, więc widok czysto wchodzącego prawego haka na twarz przeciwnika, bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu już narzekania ludzi, że kupa a nie wyprzedaż...

To ja zamiast marudzić zapytam się: co to jest "limitowana wyprzedaż"? Przecież to nie ma żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że obecnie wszystkie te tytuły na Origin już mają cenę 69,00. Zatem liczenie upustu od ceny 149,90 jest nieco dziwne, gdyż taka cena nie obowiązuje w zasadzie już nigdzie. I tak oto nagle się okazuje, że te reklamowane 50% to w rzeczywistości 14,5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować