Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć ładniutkich screenów z Gears of War 3

11 postów w tym temacie

Rafał Dziduch

Nie możecie się już doczekać premiery Gears of War 3? My także. Musimy jednak spokojnie poczekać do 20 września, przy okazji sycąc oczy nowymi obrazkami z kampanii dla pojedynczego gracza, które - no cóż - są świetne.

Przeczytaj cały tekst "Dziesięć ładniutkich screenów z Gears of War 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciągu pograłbym sobie w dwójkę na PC...

Swoją drogą - świetnie to wygląda, osobiście niczego więcej pod względem grafiki nie potrzebuję. Aż strach się bać, co przyniesie ze sobą kolejna generacja konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat GoW 3 korzysta z silnika na wersji 3.5 (poprzednie z wersji 3.0) Grafika Jest oszałamiająca, to wyobraźnia plecie psikusy, polecam, osobiście sprawdzić zdjęcia z części pierwszej, można się zdziwić. Szkoda tylko ze ta gra na xboxie już tak ładnie nie będzie się prezentować. Gdyby tylko był port na PC, zapłacił bym wtedy każdą cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zagram niestety w dniu premiery bo muszę dobić dwójkę na 100%. Jeszcze przed tym jedynkę ale zostało mi z 2k zabójstw do Seriously :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Headbangerr engine nie ten sam, bo od czasu premiery 1 engine bardzo ewoluował (dziś się pojawiła nowa wersja UDK).

Henrar zwykły? Obecna wersja UE3 powinna nazywać się UE11 :)

Miszcz93 hahahaha! A może to Bulletshit pachnie GoW? Takie było moje wrażenie gdy zagrałem w ten syf (Bulletshit). GoW wyszło w 2005 roku a Bulletshit 2011. Kto poszedł na łatwiznę ten poszedł.

Co by nie mówić, te screeny pokazują, że XBOX 360 jeszcze potrafi (tak samo jak PS3 w przypadku Uncharted 3). Po co nowa generacja? Niech developerzy się dokształcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 13:44, TobiAlex napisał:

Henrar zwykły? Obecna wersja UE3 powinna nazywać się UE11 :)


Tak czy inaczej Epic nigdy nie nazywa określał obecnej wersji UE 3.5. To nadal jest trójka. Ten numerek (3.5) dali gracze i media branżowe, które potrafią pisać o tym, że Mass Effect 3 będzie na zupełnie nowym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładniutkie jak zawsze screeny z GoW :) Fajnie, że silniczki są wciąż rozwijane i modyfikowane. Widać, że taki UE wcale nie powiedział ostatniego słowa. Dlatego też nie spieszą się z nowym silniczkiem. Pewne UE4 będzie już na next-geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować