Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: zgarnij płytę główną z nowej linii produktów GIGABYTE

28 postów w tym temacie

wysłane.. :)

aj, bardzo przydałaby się taka nagroda, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż niedługo właśnie zamierzam sobie unowocześnić komputer tak by starczył na kolejne 3-4 lata.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super płyta i super konkurs! W prawdzie nic jeszcze nie wygrałem ale może kiedyś ten czas nastąpi :)
Bardzo przydała by mi się taka płyta moja już wysłużona gigabyte n570 nie jest zbyt nowoczesna, ale działa mi na gtx460 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nadal oszczędzają na USB 3.0.

Tak czy siak niech ktoś jeszcze powie, że nie ma tu innych konkursów niż SMS-owe, to... rrrach! No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:18, Vojtas napisał:

Tak czy siak niech ktoś jeszcze powie, że nie ma tu innych konkursów niż SMS-owe, to... rrrach! No!

Sms''owym też bym nie pogardził jakby była taka nagroda :)

Odpowiedzi wysłane. Nie nastawiam się na wygraną, więc w razie czego zawiedziony nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:18, Vojtas napisał:

Widzę, że nadal oszczędzają na USB 3.0.


Dwa złącza USB 3.0 są obecnie w pełni wystarczające ;) Zanim 3.0 przyjmie się globalnie, to Intel minimum 10 razy zmieni podstawki pod swoje procesory, wiec i tak trzeba będzie wymienić płytę główną przy zmianie procesora ;)

Swoją drogą całkiem przyjemna płytka średniej klasy, 16 fazowy system zasilania daje radę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja składam reklamacje na pytanie nr.3.
Dostępne odpowiedzi nie są jednoznaczne (2 pierwsze) i można je różnie interpretować. Nawet jeśli uwzględnić, że to pytanie jest lekko podchwytliwe, to i tak nie można jednoznacznie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja przyjęta do wiadomości, ale nie będzie rozpatrywana ;)

Jeśli chodzi o konkursy sms, to faktem jest, że już bardzo dawno takiego nie robiliśmy i w sumie w najbliższym czasie również nie planujemy żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować