Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Pro Evolution Soccer 2012 na X360 opóźnione, na PC i PS3 już jest

13 postów w tym temacie

Już po tym demku widać,że Pes 12 względem poprzedniej części jest dużo lepszy. Świetna grafika, widowiskowe akcje, więcej spontaniczności. Po zagraniu kilku spotkań i zapoznaniu się z mechaniką muszę powiedzieć,że zapowiada się naprawdę fajna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2011 o 17:32, Essau napisał:

Świetna grafika,

Gdzie? Grafika to akurat największa udręka tego dema. To rozmazanie zapewne miało ukryć surowe jeszcze tekstury niektórych rzeczy.

Dnia 24.08.2011 o 17:32, Essau napisał:

Po zagraniu kilku spotkań i zapoznaniu się z mechaniką muszę powiedzieć,że zapowiada się naprawdę fajna część.

Tu się zgadzam. Dawno nie grałem w tak dobrego PES-a. Chyba od czasów "szóstki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś chyba przeskakiwać wszelkie przerywniki między akcjami oraz powtórki bramek. Bardzo widowiskowo prezentują się piłkarze podczas wszelkich zbliżeń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 17:32, Essau napisał:

Już po tym demku widać,że Pes 12 względem poprzedniej części jest dużo lepszy. Świetna
grafika, widowiskowe akcje, więcej spontaniczności. Po zagraniu kilku spotkań i zapoznaniu
się z mechaniką muszę powiedzieć,że zapowiada się naprawdę fajna część.


Niby w którym miejscu ta gra jest dobra? Sorry, ale niczym się dla mnie nie różni od poprzedniej części tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 20:08, Jesus_Freak napisał:

Niby w którym miejscu ta gra jest dobra? Sorry, ale niczym się dla mnie nie różni od
poprzedniej części tej gry.

To otwórz oczy. Już w pierwszym meczu można dostrzec nowe animacje, lepszą inteligencję, większą swobodę, lepiej wymierzone boisko czy takie szczegóły jak gostki w garniturach chodzący za bandami reklamowymi czy trenera machającego rękoma do swoich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 20:08, Jesus_Freak napisał:

> Już po tym demku widać,że Pes 12 względem poprzedniej części jest dużo lepszy. Świetna

> grafika, widowiskowe akcje, więcej spontaniczności. Po zagraniu kilku spotkań i
zapoznaniu
> się z mechaniką muszę powiedzieć,że zapowiada się naprawdę fajna część.

Niby w którym miejscu ta gra jest dobra? Sorry, ale niczym się dla mnie nie różni od
poprzedniej części tej gry.


Gdybyś spędził z poprzednią częścią i obecnym demem więcej niż 15 minut, też byś widział różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować