Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiezdne wojny na Kinectcie dopiero w przyszłym roku

13 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2011 o 20:56, vegost napisał:

Zacznijmy od tego, że ta gra to epic fail tego roku jak i kinnecta :) Po prostu kupa przez duże K.

Ale świadom jesteś tego, że jak każdy badziew z logo Star Wars, gra sprzeda się jak świeże bułeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:00, SuavekS napisał:

> Zacznijmy od tego, że ta gra to epic fail tego roku jak i kinnecta :) Po prostu
kupa przez duże K.
Ale świadom jesteś tego, że jak każdy badziew z logo Star Wars, gra sprzeda się jak świeże
bułeczki?


Mnie to nie obchodzi, cieszę się z tego że jestem mądrzejszy od 50% populacji graczy na świecie i to mi wystarczy :) Trzeba być koniem żeby to kupić, tylko dlatego że ma logo Star Wars wah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 20:56, vegost napisał:

Zacznijmy od tego, że ta gra to epic fail tego roku jak i kinnecta :) Po prostu kupa
przez duże K.

Może po prostu nie grałeś na kiniekcie ? Ja jak pierwszy raz w MM zaznajomiłem się z tym urządzonkiem to już wiem że prędzej czy później wyląduje w moim salonie. Wrażenia z gry są jak dla mnie nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:04, gracz_155 napisał:

Może po prostu nie grałeś na kiniekcie ? Ja jak pierwszy raz w MM zaznajomiłem się z
tym urządzonkiem to już wiem że prędzej czy później wyląduje w moim salonie. Wrażenia
z gry są jak dla mnie nieziemskie.


Grałem łącznie ponad 100 godzin z czego połowa przegrane w media markcie. Więc wiem co mówię, sugeruje się opiniami recenzentów, którzy już w to grali. Z resztą widziałem grę na E3 i na gamescomie :) Sorry, ale gra to nie wypał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:04, gracz_155 napisał:

Może po prostu nie grałeś na kiniekcie ? Ja jak pierwszy raz w MM zaznajomiłem się z
tym urządzonkiem to już wiem że prędzej czy później wyląduje w moim salonie. Wrażenia
z gry są jak dla mnie nieziemskie.

Wydaje mi się, że vegost odnosił się tylko do gry, nie Kinecta. Osobiście nie pociąga mnie machanie łapami przed telewizorem (to samo tyczy się Move i Wii), ale Star Wars Kinect wygląda naprawdę żałośnie. Albo inaczej - nie wierzę, że ktoś przy zdrowych zmysłach mógłby tę grę kupić jako coś innego niż zabawkę dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy macie do tych gier na kinecta? nie graliście, nie oceniajcie. Według mnie ta gra może być całkiem fajna, z resztą jak wszystkie gry na kinecta :D Nie wiem jak wy ale ja bym sie poczuł świetnie móc wymachiwać niebieskim lightsaberem przed droidami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh najlepiej niech wszyscy wydawcy dadzą REALNE daty wydania gier a nie mówią o jednej dacie, a za dwa tygodnie przesuwają ją...
Najlepiej było by gdyby data wydania gry była podawana np 2-3 tygodnie przed premierą a nie ze 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:26, Jacor32 napisał:

/.../


Ogólnie rzecz biorąc nie mam nic do gier na kinecta, ale ta gra to naprawdę crap. Pamiętam jak na tvgry pokazali ten tytuł z targów E3 to byli aż zirytowani gameplayem. Monotonna, duuuże opóźnienia i frustrujące sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 22:39, darthos napisał:

Mnie się ta gra podoba ale może dlatego że ogólnie uwielbiam wszystkie gry lucas arts,
jakie by nie były.


Serio? To pozazdrościć firmie takie naiw... wiernego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować