Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko, co wiemy o Warhammer Online: Wrath of Heroes

15 postów w tym temacie

nie wiem jak Dla innych ale kreskowkowa grafika .. skakanioe i rzucanie spelami jednoczesnie nie pasuje mi do warhammera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bug się wdarł ;) - (gracz kontra kontra gracz)
Co do samej gry to nie wróżę temu specjalnego sukcesu, ale na ten moment za mało informacji zostało udostępnionych, żeby za dużo "prorokować" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że klimat Warhammera da się w ogóle zniszczyć w ten sposób. W Age of Reckogoing grafika pasowała, było trochę szarawo, brudnawo. Może gra sama w sobie nadrobi ale jakoś tego nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware widzę naprawdę zrobiło się prawdziwą maszynką do zarabiania pieniędzy. Już tyle (dużych!) projektów mają, że ciężko za nimi nadążyć.

No i dołączam się do narzekań innych graczy. Co to za kolorowe cośie. Jedyny plus to 3 drużyny na mapie - NARESZCIE ktoś się zdecydował na chociaż odrobinę innowacyjności w sieciowych sieczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja uważam że wydawanie prawie identycznego MMO jak to które już jest na rynku to bezsens ? Nie wspomnę już że landrynkowa grafika bardziej pasuje World of Barbie a nie Warhammera. Co jak co ale po BioWare się czegoś takiego nie spodziewałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 10:31, cHICEK napisał:

czy tylko ja uważam że wydawanie prawie identycznego MMO jak to które już jest na rynku
to bezsens ?


Wrath of Heroes to nie "prawdziwe" mmo. Najbliżej mu do darmowych sieciowych strzelanek - np. Battlefield: Heroes (i pewnie podobny model mikropłatności w WoH zobaczymy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoH będzie prawdopodobnie czymś jak BF Play4Free, czyli będzie działać z użyciem klienta przeglądarkowego.

Z informacji, które się nie pojawiły w tekście: subskrybenci będą mogli zdobywać przedmioty, które zostaną przeniesione do ich postaci w WAR. Z tego, co się orientuję, to chodzi między innymi nowe sety armorów.

Z tego, co EA publikuje na fanpage`u WoH wynika, że każdy z graczy będzie mieć dostęp do puli wcześniej przygotowanych bohaterów, nie będzie możliwości stworzenia własnego czy importowania z WAR.


Ogólnie, to powtórzę, co pisałem przy ogłoszeniu tego tytułu. WoH jest wykorzystywaniem marki do cna. Jako akcja reklamowa WAR (powiązane konta, korzyści dla subskrybentów, etc.) jest spóźniony o dobre dwa lata. Zamiast zajmować się próbą reanimacji trupa w sposób co najmniej kontrowersyjny i niosący za sobą dodatkowe nakłady finansowe, EA powinno skusić się na opcję free-to-play dla WAR i podnieść tym samym komfort gry. Niestety, WAR jest MMO które wymaga dużej ilości graczy (i balansu...), żeby przynosiło fun. WoH tych graczy dodatkowo zabierze zamiast sprowadzić i skończy z liczbą aktywnych grających kilka- lub kilkanaście razy większą niż WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinni odświeżyć WAR niż robić jakieś kolejne arenowe niby-gierki.
Jeszcze używać skrótu MMO ..
6v6v6 jest z pewnością nowatorskie, ale to może nie wystarczyć, a nawet spowodować dodatkową frustracje graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

EA Polska na fanpage`u na fejsie potwierdziło, że Wrath of Heroes będzie grą z klientem przeglądarkowym i systemem logowania zbliżonym do Battlefield Play4Free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować