Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Forza Motorsport 4 nie pojeździmy samochodami Porsche gdyż... nie zgadza się na to EA

42 postów w tym temacie

dobra, w Forzy będą RUFy. Chociaż chciałbym pojeździć 911 z tego roku :/ Aha, no i zobaczcie, Turn10 jest normalnym twórcą gier, nie chce tworzyć jakichś afer. Spójrzmy na to z innej strony, w końcu będzie tak, że w Forzy będą Ferrari i może z 5 innych marek, bo resztę zabierze Sony, EA czy Ubi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to glupota producentow samych samochodow ma na to najwiekszy wplyw.
Czemu daja monopol jakiejs firmie skoro tylko na tym traca?
No bo nikt mi nie powie, ze jakikolwiek nfs jest lepsza reklama i wizytowka samochodu niz Forza/gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem, czemu nie było tego w GT. Sorry EA, ale robicie za cienkie samochodówki by kupować sobie tak dobre licencje na wyłączność, wasze Porsche jeżdżą jak kartonowe pudła (a nie powinny);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie. RUFy RUFami, ale Porsche to Porsche... EA sobie jaja robi... A w nowym kijowym NFSie Porshe będzie. Ale w prawdziwej, ambitnej ścigałce? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli im się nie uda to niech zmienią nazwę i po kłopocie :p, a tak na poważnie. Polityka EA zaczyna mnie już denerwować, stawiają kłody, jakieś śmieszne zmiany, wciskają ten syf w postaci Origin, który jak gdzieś ostatnio czytałem bierze pod lupę zarejestrowanych graczy. Jeśli nie uda się z tymi Porschakami to płakać nie będę, ale i tak postawię na FM4 niż na ich kolejnego syfiastego NFSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że ea zgodziła się dać forzie porschaki poprzednio.
Bo jak sięgam pamięcią, EA chyba nikomu licencji na spłaszczone garbusy nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA myśli, że podniesie sobie sprzedaż Run-a, bo poskąpiła innym grom Porshawek? Forze 4 planowałem kupić wyłącznie dla własnej przyjemności, ale teraz zrobię to z satysfakcją, że moje pieniądze przejdą EA koło nosa i wpadną do kieszeni Turn10. Bo zastanawiałem się czy nie kupić sobie przypadkiem nowego NFS-a... Brak Porshe w Forzie 4 będzie odczuwalny, ale w najgorszym wypadku wrzucę do napędu Forze 3 i pośmigam chwilę jakimś 911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:44, Sandro napisał:

Brak Porshe w Forzie 4 będzie odczuwalny

Porsche

Raczej nie chodzi tutaj o podniesienie sprzedaży samego Run''a, bo wirtualne Porsche na mocy umowy należą do EA chyba już od czasów piątego NFS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:57, Kirabaxior napisał:

"Forza Motorsport ma ekskluzywną licencję na samochody Ferrari na platformach Xbox i
PC. "
PC?

Tak co oznacza, ze na PS3 producenci maja wlasne licencje od ferrari a na PC i Xie musza sie liczyc z forza i ewentualnie wykupic od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:49, Pitej napisał:

> Brak Porshe w Forzie 4 będzie odczuwalny
Porsche

Ostatnio walę rażące literówki w nazwach samochodów :S

Dnia 25.08.2011 o 12:49, Pitej napisał:

Raczej nie chodzi tutaj o podniesienie sprzedaży samego Run''a, bo wirtualne Porsche
na mocy umowy należą do EA chyba już od czasów piątego NFS''a.

W takim razie o co? O poczucie ekskluzywnego contentu w swojej grze? Próbę wniesienia serii Need For Speed na wyższy szczebel? Co im przeszkadza Porsche w innej grze skoro i tak dostają za to kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 13:03, mef666 napisał:

Tak co oznacza, ze na PS3 producenci maja wlasne licencje od ferrari a na PC i Xie musza
sie liczyc z forza i ewentualnie wykupic od nich.

Jemu chodziło o to, że na PC gra nie wychodzi przecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować