Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz jak wyglądają poszczególne rasy w The Elder Scrolls V: Skyrim

41 postów w tym temacie

Słabo to wygląda, różnią się tylko fryzurą, brodami czy wąsami i może jakimiś tatuażami czy mniejszymi elementami ale rysy twarzy w większości są praktycznie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria TES ma w sobie coś, co mnie do niej przyciąga, ale za każdym razem, kiedy robię kolejne podejście, skutecznie mnie odrzuca. Skyrim sobie podaruję, albo poczekam jakiś czas i kupię po przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko ile ja godzin spędziłem nad morrowind''em, ale im więcej informacji dowiaduję się o Skyrim to jakoś tak mam coraz bliżej kursor by anulować zamówienie. Modele wyglądają po prostu brzydko! Pewnie to xklockowa grafika, może na PC będzie lepiej taaa najlepiej to oszukiwać samego siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super tylko chyba ani jednej ładnej babki nie zobaczyłem...
Po sieci krąży o wiele więcej screenów poszczególnych ras i muszę przyznać że Dunmerzy nie są już tak mroczni jak poprzednio (Ale i tak pewnie zagram mrocznym xP).
Orkowie za to bardziej ludzko wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aragonianie prezentują się wyśmienicie. Już wiem jako kto zagram za pierwszym razem :)

RobsonAmbro
Pamiętaj że TES słynie przede wszystkim z jednej rzeczy. Z modów wydawanych przez fanów w hurtowych ilościach, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:54, Angar0 napisał:

No aragonianie prezentują się wyśmienicie.

rly? Dla mnie właśnie najgorzej, bo mają strasznie nienaturalnie ułożone oczy, taki derp-gad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:39, Michal_1232 napisał:

Wszystko pięknie ładnie, ale elfy z brodami i wąsami? Kto wpadł na ten poroniony pomysł?
Natomiast orkowie nareszcie wyglądają tak jak powinni wyglądać.


Z tego co pamiętam to elfy w TES od zawsze miały zarost więc to nic dziwnego, mnie natomiast przeraża, że elfki są zadziwiająco podobne do kobiet orków i ogólnie elfy są jakieś takie brzydkie, pomarszczone i jakby za mało gładkie. Jeszcze trzeba poczekać aż sami będziemy mogli sobie stworzyć postać, jak opcji będzie dużo to będzie można kombinować. Nawet w oblivionie gdzie elfki wyglądały jak konie lub ludzie urodzeni po zbyt silnej dawce promieniowania, dało się tworzyć cuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najszybciej wydali edytor bo te twarze są paskudne jak w obku, że dopiero po modach graczy dało się grać przyjemniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować