Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz jak wyglądają poszczególne rasy w The Elder Scrolls V: Skyrim

41 postów w tym temacie

Twarze takie zapewne zostały zaprezentowane z tego powodu, iż użyto funkcji Random dla większości, gdyż trudno uwierzyć w to, że w grze będą jedynie mężczyźni oraz nieco mniej męscy mężczyźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 15:00, Hacket napisał:

Oby jak najszybciej wydali edytor bo te twarze są paskudne jak w obku, że dopiero po
modach graczy dało się grać przyjemniej ...


Nie jest tak zle w obku było gorzej, wszyscy wyglądali jakby ich zrobiono z plastiku a potem postawiono za blisko kominka. Tutaj są brzydcy ale przynajmniej wyglądają dużo naturalniej. Mnie najbardziej przerażaja Khajiit, bo pod względem szczegółów i jakości wykonania wyglądają najsłabiej.

@dark_master

Jako posiadacz legwana uważam, że jaszczurki wyglądają najbardziej "normalnie" ze wszystkich ras. Właśnie te oczy są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wyglądają źle ale i tak o niebo lepiej niż w Oblivionie, poza tym pewnie ważniejsi NPC będą dużo bardziej dopracowani i w edytorze też będzie można stworzyć coś fajnego. A tak się zastanawiam kiedy będą wrażenia z targów na temat Skyrim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:15, szamanv napisał:

ja sie tylko boje wymagań sprzętowych....


Nie masz się co martwić. Ich docelową platforma są konsole, więc najpewniej dla PC wymagania będą śmiechu warte. To nie DICE, które tworzy na pecety grę ładniejszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a gdzie te ladne twarze kobiet jak tej barmanki z jakiegos tam obrazka z TESV?:P Ogolnie ujda te modele, domyslam sie, ze bedzie mozna stworzyc duzo ladniejsze twarze niz te tu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 15:26, Afgncap napisał:

> Oby jak najszybciej wydali edytor bo te twarze są paskudne jak w obku, że dopiero
po
> modach graczy dało się grać przyjemniej ...

Nie jest tak zle w obku było gorzej, wszyscy wyglądali jakby ich zrobiono z plastiku
a potem postawiono za blisko kominka. Tutaj są brzydcy ale przynajmniej wyglądają dużo
naturalniej. Mnie najbardziej przerażaja Khajiit, bo pod względem szczegółów i jakości
wykonania wyglądają najsłabiej.

@dark_master


Fakt od strony technicznej lepiej niż w, obku ale od strony artystycznej znowu dają nam paszczury widocznie ciągle ten sam dział artystyczny, bo z tych próbek tylko lizardmeni czy jak im tam najlepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i pracownicy Bethesdy zrobili przykładowe ryje parszywe ale i tak świetnie to pokazuje możliwości nowego kreatora postaci. Na pewno da się z niego wycisnąć ładną twarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na xboxa 360 pisze : Wersja językowa: dwie wersje: angielska i polska
Czy to pewne ?

W sklepie muve Cenegi pisze że wersja językowa : niepotwierdzona .

Jak to jest w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 14:20, Angar0 napisał:

O gustach się nie dyskutuje ale cóż...
Nie jestem ekspertem z biologii ,ale może lepsze by były oczy kameleona :)

tak w skrócie, gady mają oczy bardziej "wzdłuż" głowy (spójrz na takiego aligatora), nie "wszerz" jak ludzie, a do tego mają inną źrenicę. Dobrze to zresztą widać na tej grafice - jak jest ona podłużna to ta gęba wygląda w miarę, jak jest okrągła, to jakby ten gad był przećpany lub miał IQ rzodkiewki. I w ogóle mam wrażenie że te pyski strasznie krótkie (w porównaniu do paszcz z takiego morka) ale może to wina kąta z jakiego robiono screena.
no ale o gustach trudno dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:01, dark_master napisał:

> O gustach się nie dyskutuje ale cóż...
> Nie jestem ekspertem z biologii ,ale może lepsze by były oczy kameleona :)
>
tak w skrócie, gady mają oczy bardziej "wzdłuż" głowy (spójrz na takiego aligatora),
nie "wszerz" jak ludzie, a do tego mają inną źrenicę. Dobrze to zresztą widać na tej
grafice - jak jest ona podłużna to ta gęba wygląda w miarę, jak jest okrągła, to jakby
ten gad był przećpany lub miał IQ rzodkiewki. I w ogóle mam wrażenie że te pyski strasznie
krótkie (w porównaniu do paszcz z takiego morka) ale może to wina kąta z jakiego robiono
screena.
no ale o gustach trudno dyskutować.


Nie do końca wszystkie gady, przynajmniej te niewspółczesne, miały oczy z boków głowy. Chociaż też z reguły nigdy idealnie na wprost. Trzeba jednak zauważyć, że realizm musi tutaj odejść na drugi plan. W końcu argonianie chodzą na dwóch nogach i mówią, mają jedynie pochodzenie jaszczurki. Każdy faktycznie ma inny gust i nikt nie przekona tutaj nikogo żeby widział coś inaczej niż widzi. Można mieć tylko nadzieję, żę w ruchu będą wyglądać bardziej przekonująco, kiedy nie będziemy już widzieć ich tylko z perspektywy zdjęcia do dowodu osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie te twarze są po prostu brzydkie. Tzn, jeśli chodzi o ilość detali i grafę jako taką, to wszystko jest serio bardzo ładnie, ale rysy twarzy są po prostu brzydkie. Szczególnie kobiety są strasznie kanciaste i zasuszone.
Fajnie wyglądają jedynie Argonianie i Khajiit. Dunmerowie nigdy nie byli zbyt piękni ale Bosmerowie i Altmerowie to trochę przegięcie. O rasach ludzkich już nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować