Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: PlayStation Vita - pierwsze wrażenia

10 postów w tym temacie

PSV coraz bardziej mnie do siebie przyciąga, chyba nie wytrzymam i kupię w dniu premiery :P
Te wszystkie funkcje wyglądają całkiem fajnie, szkoda tylko że nie będzie już XMB, do którego zdążyłem się przyzwyczaić. Cholera, już nie mogę się doczekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP i kupiłbym PSV gdyby nie dwie rzeczy. Po pierwsze mam Xboxa a nie da się ukryć że nowe PSP staje się lepsztm zakupem gdy mamy PS3. Druga sprawa to cena. O ile samą konsolę bym przełknął to kupowanie tak drogich gier byłoby przesadą. Za taką cenę mogę kupić grę na X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że powoli przyzwyczajam się do PSV... w sensie że wcześniej mówiłem że tej konsoli nie kupiłbym, bo po co mi ona i tak dalej jak mam PSP... jednak jak spojrzeć to jak sobie ustawię kolejność w postaci: najpierw PS3, potem PSV to pewnie kupię nową konsolkę Sony. Z jednej strony dlatego że jestem wielbicielem zabawek od Sony, z drugiej że trzeba jednak iść z duchem czasu. Za jakiś czas (oby jak najpóźniej) wsparcie dla PSP będzie coraz gorsze i trzeba będzie się przenieść na inną konsolę... tak samo jak teraz jest z PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie określono, w jaki sposób PSV łączy się z siecią 3G. Z tego co pamiętam, nie było żadnego slotu na kartę SIM. Jak znajdę kartę pamięci od aparatu, to wrzucę do galerii zdjęcia wszystkich portów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3g będzie na zasadzie karty sim.... wkładamy kartę z kasą i hulamy po necie ile transferu starczy

co do konsoli... już na targach e3 jak tylko ją zapowiedzieli zacząłem odkładać na konsolkę. i chodź osobiście nie jestem wielbicielem rzeczy od sony to urzekła mnie ps vita. mam dużą nadzieję że przy wypuszczeniu konsolki od razu w konsolce będzie jakaś gra za tą samą cenę a także by nie trzeba było długo czekać na assasyna i coda.. ale cóż. trza czekać do września by dowiedzieć się do kiedy trzeba czekać. szkoda że na razie możemy nacieszyć się czekaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 14:20, Fokss napisał:

Mam pytanie. Czy na PSV technologia 3G jest wbudowana, czy na kartę sim.

Do 3G potrzebna jest karta SIM z tego, co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nowe PSV jest zachęcające, ale wydaje mi się, że w moim przypadku zakup będzie zależał od gier, które na ów zabawkę będą wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted na Vita''e tak samo ladny jak na ps3 ? Luuulz . To chyba ogladalismy dwie rozne gry ... Nie jest nawet w 1/4 tak ladny zaczynajac od textur ,ich rozdzielczosci , mega slabych typowo smartfonowych shaderkow , kanciastej geometrii calego environmentu i Vist bedacymi zwyklymi lo-resowymi kartami ,oswietleniem i mega uproszczonym dynamicznym cieniowaniem. Postacie takze zostalo mocno sciete od geometrii po shaderki . Na 5''ciu calach to widac i do wersji na ps3 to jest jeszcze dluugi kawal drogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować