Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Aliens: Colonial Marines - wrażenia z prezentacji

17 postów w tym temacie

gram.pl

Na tegorocznym Gamescomie Myszasty miał między innymi okazję trafić na prezentację najnowszej gry studia Gearbox, czyli długo wyczekiwanego Aliens: Colonial Marines. Po pokazie chłopak wyglądał na mocno nakręconego.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Aliens: Colonial Marines - wrażenia z prezentacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być z tego kawał naprawdę świetnej gry. Aż budzą się wspomnienia z multiplaya AVP i AVP2 ze znajomymi. Ah te obrony bunkra przed szarżą xeno-maszkar... to były czasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh tylko palce lizać, miejmy nadzieje ze gra w połowie nie bedzie sie robić monotonna (idz do przodu i strzelaj w cokolwiek co sie rusza) pomimo wymienionych "turret defensów" choć to moja ulubiona sekwencja w "dwójce" patrzeć z przerażeniem jak w działkach kończy sie amunicja i jak bardzo udupieni sa bohaterowie... mam nadzieje ze gearbox w grze da nam wyjasnienie skad sie wzial ten statek obcych ? i czy to wogole ich statek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji jest mowa o cooperacji 2 osób na jednej maszynie - zgaduje, że chodzi o konsole, a PC nie ma co liczyć na split screen? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan mam pytanie do cb Mysza...

Czy jak widzieliście prezentacje to do dochodziłeś do wniosku że Obcy wyskakują z miejsc skryptowo czy to raczej ich inteligencja i ciągle zmieniają pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 15:25, WolfPL napisał:

Ja jako fan mam pytanie do cb Mysza...

Czy jak widzieliście prezentacje to do dochodziłeś do wniosku że Obcy wyskakują z miejsc
skryptowo czy to raczej ich inteligencja i ciągle zmieniają pozycję.


Trudno powiedzieć. Część akcji wyglądała na oskryptowane mocno, ale nie mam pewności, czy tak jest wszędzie i zawsze. Szkoda, że mi nie podpowiedziałeś tego pytania przed prezentacją... :) Sam o tym nie pomyślałem, a chętnie bym zapytał, bo było przecież kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle Myszasty narobił mi chęci :)
A jak będzie ze zdrowiem? Znajdą się w końcu apteczki czy nadal casualowa automatyczna regeneracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji jest mowa o cooperacji 2 osób na jednej maszynie - zgaduje, że chodzi o konsole, a PC nie ma co liczyć na split screen? :/


Na xboxie 360 kampanie bedzie sie dało grac na jednej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Część akcji wyglądała na oskryptowane mocno, ale nie mam pewności,

Dnia 25.08.2011 o 15:38, Myszasty napisał:

czy tak jest wszędzie i zawsze. Szkoda, że mi nie podpowiedziałeś tego pytania przed
prezentacją... :) Sam o tym nie pomyślałem, a chętnie bym zapytał, bo było przecież kogo.
:)


Zapewne sprawdzimy to po premierze, przechodzą gre przynajmniej drugi raz (sprawdzając) czy obcy wyskakują z tych samych miejsc. Chyba że nie będą miały innej drogi jak z góry określone "drogi".

Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 14:28, Groszekl napisał:

mam nadzieje ze gearbox w grze da
nam wyjasnienie skad sie wzial ten statek obcych ? i czy to wogole ich statek ?


Chodzi o statek, jak to napisał Mysza, "słoniowatych" obcych, czyli Space Jockey''a. To ten statek, z którego Kane przywlókł Obcego w pierwszym filmie, a z drugim zrobili to rodzice Newt. Myślę, że Gearbox nie ma co tu wyjaśniać :)

@Myszasty

"Tylko błagam, Gearbox, nie przegnijcie z "wartością dodaną"..."
Święte słowa. Ja też mam nadzieję, że nie przesadzą i jednak pozostaną wierni filmom. Choć już od początki widać niespójności, ale cóż.
Natomiast nie mogę się godzić z twierdzeniem panów z Grearbox, że "ciągła walka z tymi samymi przeciwnikami stałaby się po prostu nudna." Jakoś w AvP2 Xeno było raptem 6 rodzajów wliczając w to Królową matkę, Facehuggera i Chestburstera, a wcale nudno nie było. Jedynym "nowym" rodzajem był Praetorian.
Ja tam wolę klasyczne typy Obcych i żadne nosorożce czy berserkery mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:40, maziiii napisał:

"ciach"

Na xboxie 360 kampanie bedzie sie dało grac na jednej konsoli.


To, że na X360 czy PS3 będzie splitscreen nie jest dla mnie zaskoczeniem :P
Mnie interesuje PC, bo to na niego kupię grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować